Unod már, hogy vársz a Dogecoin (DOGE) és a Pepe (PEPE) emelkedésére? Vásárolj ETFSwap (ETFS) tokent, és érj el 6700%-os növekedést egy hónap alatt!

Az év eleje óta számos előrejelzés szerint a Dogecoin (DOGE) és a Pepe (PEPE) áttörést érhet el, és új csúcsokra emelkedhet 2024-ben. Azonban ezek a kriptovaluták már kilenc hónapja konszolidálódnak, ami miatt sok befektető fáradtnak érzi magát, és az ETFSwap (ETFS) felé fordul. Ha belefáradtál a Dogecoin (DOGE) és a Pepe (PEPE) emelkedésére való hosszú várakozásba, az ETFSwap (ETFS) egy lehetőséget kínál arra, hogy akár 6700%-os növekedést érj el egy hónap alatt.

Unod már, hogy vársz a Dogecoin (DOGE) és a Pepe (PEPE) emelkedésére? Vásárolj ETFSwap (ETFS) tokent, és érj el 6700%-os növekedést egy hónap alatt!

Az ETFSwap (ETFS) egy hónapon belül emelkedésre készül

Az ETFSwap (ETFS), az ETFSwap (ETFS) DeFi kereskedési platform natív tokenje, bullish tendenciát mutat jelenlegi előértékesítési szakaszában, és készen áll az emelkedésre. Az előértékesítés az elmúlt hetekben bullish volt, annak ellenére, hogy a Dogecoin (DOGE) és a Pepe (PEPE) a szélesebb piaci ingadozások miatt hullámmintát alkotott.

Az előértékesítés első hetében 1 millió dollárt gyűjtött. Jelen írás idején az ETFSwap (ETFS) token már több mint 4 millió dollárt gyűjtött. Ezzel a bullish lendülettel az elemzők az egyik legígéretesebb kriptovalutaként ismerték el 2024-re, és azt jósolják, hogy akár 6700%-kal is növekedhet egy hónapon belül a bevezetése után.

Mivel sok befektető aggódik ennek az óriási növekedésnek a megvalósíthatósága miatt, a szakértők az ETFSwap (ETFS) DeFi kereskedési platformot említik az egyik piaci indikátorként, amely megmutatja, miért várható a natív token ilyen magasra emelkedése. Az ETFSwap (ETFS) kereskedési platform az egyik legújabb és legkeresettebb kriptovaluta megoldás.

Ez a kereskedési platform tokenizálja a valós világ ETF-jeit olyan ágazatokban, mint az olaj és gáz, közlekedés, technológia, egészségügy stb., lehetővé téve ezen ETF-ek blokkláncon történő vásárlását és kereskedését. Az ETFSwap (ETFS) platform nagy változást hoz a kriptopiacon, és sokan izgatottan várják megjelenését, amely néhány nap múlva várható.

A platform egyik kiemelkedő funkciója, amely sok figyelmet vonzott, az a fejlett mesterséges intelligencia által támogatott ETF kereskedési eszközök. Ez a technológia pontos és személyre szabott kereskedési segítséget nyújt a felhasználóknak. Az ETFSwap (ETFS) platform emellett akár 50-szeres tőkeáttétellel rendelkező állandó kereskedést is kínál, mind hosszú, mind rövid pozíciókra. Az ETFSwap (ETFS) platform piaci vonzereje és az ETF piacon betöltött szerepe miatt a szakértők biztosak abban, hogy natív tokenje hatalmas növekedést fog elérni.

Egy másik bullish indikátor az ETFSwap (ETFS) token hasznosságai. A Dogecoinnal és a PEPE-vel összehasonlítva az ETFSwap (ETFS) token számos hasznosságot kínál, például akár 36%-os profitot a likviditási poolhoz való hozzájárulásért, akár 87%-os éves hozamot (APR), airdrop jutalmakat, és exkluzív hozzáférést az ETF AI kereskedési eszközökhöz a platformon.

Dogecoin, Pepe kriptovaluta vétel és ETF Swap kriptodeviza árfolyam előrejelzés

Dogecoin és PEPE: Mi a jövője ezeknek a meme coinoknak?

A Dogecoin és a PEPE emelkedésére való várakozás már több mint nyolc hónapja tart, és sok befektető elfáradt. A Dogecoinról azt jósolták, hogy áttörést ér el, és eléri az 1 dollárt 2024-ben. Azonban a Dogecoin az elmúlt hét hónapban nem tudott 0,1 dollárnál magasabb szintre emelkedni. Még Elon Musk legutóbbi hype-ja sem volt erőteljes hatással a Dogecoinra, csupán egy enyhe növekedést eredményezett, amit a szakértők átmenetinek tartanak.

A PEPE hasonló helyzetben van, miután nem tudta megtartani a 0,000017 dolláros szintet, amely a mindenkori csúcsa volt. 2024 májusa óta a PEPE folyamatosan csökken, kizárva egy hatalmas növekedés lehetőségét. Jelenleg 0,00000853 dolláron kereskedik, és a PEPE tulajdonosai arra várnak, hogy visszanyerjék veszteségeiket. A PEPE körüli hype nemrég csökkent, és új alternatívák bevezetése miatt, a PEPE-nek, hasonlóan a Dogecoinhoz, valószínűleg nincs szilárd potenciálja, hogy a következő hónapokban jelentős emelkedést érjen el.

Következtetés

Miközben a Dogecoin és a PEPE nehezen talál bullish lendületet a jelentős növekedéshez, az ETFSwap (ETFS) a befektetők számára akár 6700%-os növekedést is kínálhat 30 napon belül, miután felkerül a nagyobb tőzsdékre, mint a Binance. Mivel az ETFSwap (ETFS) már az utolsó előértékesítési szakaszában van, itt az idő, hogy felhalmozd a tokent mindössze 0,03846 dollárért, hogy készen állj a magas hozamokra.

További információ az ETFS előértékesítésről:

Látogass el az ETFSwap előértékesítés oldalára

Csatlakozz az ETFSwap közösséghez

...

A fenti írás egy vendégtartalom így annak tartalmáért a ProfitLine szerkesztősége semminemű felelősséget nem vállal. A megjelenített információk nem minősíthetők befektetési tanácsadásnak, befektetési ajánlásnak, értékpapír / kriptovaluta / token / ICO stb. jegyzésére, vételére, eladására vonatkozó felhívásnak, azok kizárólag tájékoztatásul szolgálnak. Minden befektetés esetében kiemelten fontos az azt megalapozó információk és lehetőségek széleskörű megismerése. Fektessen be megfontoltan, járjon el pénzügyeiben felelősségteljesen! A kriptovaluta befektetések kockázata és volatilitása kiemelkedően magas.

33 millió forintra bírságolta a Bravogroup vagyonkezelőt a GVH

A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) Versenytanácsa mintegy 33 millió forintos bírságot szabott ki a Bravogroup Holding Vagyonkezelő Kft.-re végrehajtási tilalom megsértése miatt, az infokommunikációs cég még 2023-ban a nemzeti versenyhatóságnak való bejelentés - így a GVH engedélye - nélkül hajtott végre irányításszerzést a Mystical Hungary Zrt. felett - közölte a GVH csütörtökön az MTI-vel.
2025. 12. 18. 12:00
Megosztás:

Az átlagosnál melegebb és szárazabb volt az idei ősz

Az átlagosnál melegebb és szárazabb volt az idei ősz - közölte a HungaroMet Zrt. a honlapján.
2025. 12. 18. 11:30
Megosztás:

Fordulópont az online piacon: az import eléri a 24%-ot Magyarországon

A főleg Kínából érkező import rendelések aránya a teljes magyar e-kereskedelem 24 százalékát is elérheti 2025-ben, az import a hazai online kereskedelmi piacon 20-22 százalékkal nőtt az előző évhez képest, míg a belföldi kereskedők forglma 6-7 százalékkal emelkedett - közölte a PwC Magyarország az MTI-vel Digitális Kereskedelmi Körkép kutatása alapján.
2025. 12. 18. 11:00
Megosztás:

Kína különleges vámfelügyeleti övezetté nyilvánította Hajnan szigetét

Kína csütörtökön szigetszintű különleges vámfelügyeleti rendszert vezetett be a Hajnan Szabadkereskedelmi Kikötőben (FTP), amely a világ legnagyobb területű ilyen övezete – jelentette a kínai állami média csütörtökön.
2025. 12. 18. 10:30
Megosztás:

43 új mentőautó áll szolgálatba

Az idén vásárolt 101 új, korszerű mentőautóból újabb 43 áll szolgálatba az országban - jelentette be a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára szerdán Budapesten, sajtótájékoztatón.
2025. 12. 18. 10:00
Megosztás:

Raisz Anikót ismét megválasztották az ENSZ Környezetvédelmi Közgyűlése alelnökének

Az országhatárokon átnyúló környezeti kihívásokra - mint a klímaválság, légszennyezés, műanyagszennyezés, vízhiány, a fajok tömeges kihalása - csak globális, összehangolt cselekvéssel tudunk megfelelően reagálni. A cselekvés kulcsa pedig a párbeszéd, a tagállamok álláspontjának egyeztetése, az érdekek összehangolása - mondta el Raisz Anikó, az Energiaügyi Minisztérium államtitkára az ENSZ Környezetvédelmi Közgyűlésén (UNEA) Nairobiban az Energiaügyi Minisztérium (EM) szerdai közleménye szerint.
2025. 12. 18. 09:30
Megosztás:

Erre a határidőre figyeljenek a megtakarítók - 280 ezer forintos adójóváírás is múlhat rajta

Idén sem mindegy, hogy meddig indítunk megtakarítást vagy fizetünk be a számlánkra, ha élnénk az éves adójóváírással. Itt vannak a határidők.
2025. 12. 18. 09:00
Megosztás:

Újabb beruházásokat hajt végre Magyarországon az amerikai Scrub Daddy és Formlabs

Újabb beruházásokat hajt végre Magyarországon két amerikai vállalat, a Scrub Daddy és a Formlabs, amelyek bizonyítják azt, hogy Donald Trump elnök hivatalba lépésével idén egy teljesen új korszak kezdődött a magyar-amerikai kapcsolatban - közölte a tárca tájékoztatása szerint Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter magyar idő szerint csütörtök hajnalban New Yorkban.
2025. 12. 18. 08:30
Megosztás:

Alig mozgott csütörtök reggelre a forint árfolyama

Szinte nem változott a forint árfolyama csütörtök reggelre az előző esti jegyzéséhez képest a főbb devizákkal szemben.
2025. 12. 18. 08:00
Megosztás:

Mol: a Dunai Finomító javítási munkálatai 2026 harmadik negyedévében fejeződhetnek be

A Mol előrejelzése szerint a Dunai Finomító javítási munkálatai 2026 harmadik negyedévében fejeződnek be - tette közzé a vállalat a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján szerdán.
2025. 12. 18. 07:00
Megosztás:

Rekordévet zár a hazai hitelpiac 2025-ben

A 2025-ös év a hazai jelzáloghitel-piacon nem pusztán a 2024-ben elindult élénkülés folytatását jelentette, hanem egy új korszak kezdetét is. A DH Group pénzügyi közvetítője, a Credipass adatai alapján a lakáscélú hitelezés volumene olyan szintre emelkedett, amely már nem egyszerűen az ingatlanpiaci tranzakciók számát tükrözi, hanem önálló növekedési logika mentén alakult.
2025. 12. 18. 06:30
Megosztás:

Az MBH Bank határidő előtt teljesítette az ATM-telepítési kötelezettségét

Az MBH Bank már december elejére teljesítette az idei évre számára előírt ATM-telepítési követelményt, ezzel biztosítva, hogy a kisebb településeken is könnyen elérhető legyen a készpénzfelvétel. A bank jelenleg a piac második legnagyobb hálózatával rendelkezik – 1200 automatát működtet 1114 helyszínen –, amelynek bővítésére és modernizációjára is nagy hangsúlyt fordított az elmúlt években. A digitalizációs fejlődés ellenére a készpénz még mindig meghatározó szerepet tölt be a mindennapi pénzforgalomban, ezért a hitelintézet 2023-ban célul tűzte ki, hogy 2026-ig 52 százalékkal bővíti a teljes ATM-állományát a készpénzhez való hozzáférés zavartalan biztosítása érdekében. A jogalkotói szándék a készpénz széles elérhetőségének biztosításáról így összhangban van a bank korábbi törekvéseivel.
2025. 12. 18. 06:00
Megosztás:

januártól a kkv-k is fordulhatnak a békéltető testületekhez

Januártól a mikro-, kis- és középvállalkozások is fordulhatnak a békéltető testülethez végső felhasználóként - hívta fel a figyelmet a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara (MKIK) szerdán az MTI-nek küldött közleményében.
2025. 12. 18. 05:30
Megosztás:

Újra elindul a „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja” pályázat

A Kormány a nagy siker és érdeklődésre való tekintettel, újra elérhetővé teszi a „Minden vállalkozásnak legyen saját honlapja” pályázatot a Demján Sándor Program keretein belül, amely a korábbinál is szélesebb körű, mesterséges intelligenciára épülő megoldásokkal kiegészítve támogatja a hazai mikro- és kisvállalkozások digitális fejlesztéseit. A pályázat 1,1 milliárd forintos keretösszeggel indul, amelynek köszönhetően további olyan 600–800 hazai vállalkozás juthat professzionális szolgáltatók által megvalósított, korszerű digitális megoldásokhoz, akik a program 1. ütemében nem részesültek támogatásban. A pályázati forrás igénybevételéhez önerő nem szükséges, a támogatási intenzitás 100%. A programra minden olyan magyarországi székhelyű, köztartozásmentes mikro- vagy kisvállalkozás – beleértve az egyéni vállalkozókat is – jelentkezhet, amely még nem rendelkezik honlappal, vagy meglévő webes felülete elavult. A támogatás összege vállalkozásonként bruttó 400 ezer forinttól bruttó 2 millió forintig terjedhet.
2025. 12. 18. 05:00
Megosztás:

ÉKM: a Strabag nem vállalt írásos garanciát az M30-on elvégzett javításaira

Az Építési és Közlekedési Minisztérium (ÉKM) 2025. december 16-án nyilatkozattételre szólította fel a Strabagot, hogy vállaljon írásos garanciát az általa megtervezett, és az általa választott technológia alapján elvégzett javításokra az M30-on. A Strabag ennek nem tett eleget, sőt kifejezetten tagadja a hibás teljesítés tényét. Egyértelmű, hogy a Strabag továbbra sem vállal felelősséget a saját munkájáért - közölte a minisztérium szerdán.
2025. 12. 18. 04:30
Megosztás:

Szárnyal a magyar turizmus – a szállodapiacon további növekedés várható

A turizmus nem csupán a szolgáltatási szektor egyik húzóágazata, hanem a magyar gazdaság stabil növekedési pillére: a GDP-hez való hozzájárulása közvetlen és közvetett módon eléri a 13%-ot és több mint 400 ezer ember megélhetését biztosítja. A gazdasági kihívások és a geopolitikai bizonytalanságok ellenére a turizmus a magyar gazdaság egyik meghatározó ágazatává vált. Ezt jól mutatják a folyamatosan növekvő vendégéjszaka-számok és a repülőtéri utasforgalom is, amelyek a szektor élénkülését és hosszú távú potenciálját is alátámasztják. Miközben a turizmus visszanyerte régi lendületét, az ország szállodapiaca újra a figyelem középpontjába került. A Magyar Nemzeti Bank friss kereskedelmiingatlan-piaci jelentése szerint a szállodai szegmens 2025 első félévében a kereskedelmiingatlan-piac egyik legjobban teljesítő ága lett.
2025. 12. 18. 04:00
Megosztás:

Miként segíti az ABB a Suzuki átállását az e-mobilitásra

Ahogy Közép-Európa egyre gyorsabban halad az elektromos mobilitás felé, az autógyártók közös kihívással szembesülnek: a legelső pillanattól gyors, megbízható és egyszerű töltési megoldást kell biztosítaniuk. Az ABB segít a Suzukinak, hogy megfeleljen ennek a kihívásnak. Az ABB tartós, időtálló töltőberendezésekkel, fejlett digitális képességekkel és kereskedők gyakorlati képzésével segíti a Suzukit abban, hogy hatékonyabban működjön, csökkentse az állásidőt, és felkészítse hálózatát az új elektromos modellek érkezésére.
2025. 12. 18. 03:30
Megosztás:

Figyelmeztetés jött a nyugdíjpénzek kapcsán - már csak pár nap maradt

Érdemes előre hozni a tudatosabb pénzügyekkel kapcsolatos újévi fogadalmaink megvalósítását, és még 2025 utolsó napjaiban belépni valamelyik önkéntes nyugdíj- vagy egészségpénztárba, a meglévő tagoknak pedig eseti befizetést teljesíteni. A kasszák mellett szól, hogy idén is kiemelkedően sikeres évet zárhatnak, de fontos, hogy az esztendő végéhez közeledve már csak néhány nap maradt arra, hogy a lehető legjobban kihasználjuk az szja-visszatérítés lehetőségét – erre figyelmeztet a Pénztárszövetség.
2025. 12. 18. 03:00
Megosztás:

Látogatási korlátozásokat vezetnek be a zalaegerszegi kórházban

Járványügyi megelőző intézkedésként látogatási korlátozásokat vezetnek be csütörtöktől a Zala Vármegyei Szent Rafael Kórházban - közölte az intézmény szerdán a közösségi oldalán.
2025. 12. 18. 02:00
Megosztás:

2026-ban a második félévben emelik a minimálbért Romániában

Romániában jövőre a második félévtől kezdődően 6,8 százalékkal megemelik a minimálbért. Erről a kormánykoalícióban részt vevő pártok vezetői döntöttek szerdai tanácskozásukon.
2025. 12. 18. 01:30
Megosztás: