A Bassbet online sport kínálata

A szerencsejáték történelme nagyon mélyen nyúlik vissza a régmúltba, hiszen már az ókorból is vannak erre vonatkozó bizonyítékok.

A Bassbet online sport kínálata

A Bassbet online sportfogadás, amely elérhető a https://bassbet.com/hu/ oldalon, természetesen jóval fiatalabb szereplő ennél, de mégis érdemes közelebbről is szemügyre vennünk. A tippelés hódolóit elsősorban az átlátható felület és a magától értetődő, gördülékeny folyamat érdekli. Van azonban egy olyan jellemző is, amely könnyedén vonzza be az új játékosokat.

Ez nem más, mint az elérhető sportok kínálata. Minél nagyobb a választék, annál nagyobb eséllyel tesz szert hatalmas rajongótáborra. De mielőtt rátérnénk, vesézzük ki a modern világ által nyújtott kényelmet.

Az online sportfogadás kényelme

Nem kell túl idősnek lennünk ahhoz, hogy emlékezzünk az időre, amikor a sportfogadók lelkesen keresték fel a legközelebbi irodákat, hogy megérzéseiket próbára tegyék. A kevésbé szerencséseknek a tömegközlekedést vagy autójukat is igénybe kellett venni. Az idő pénz. Ezzel még szinte senki sem vitatkozott. Most se tegyük. Amíg odaértünk és visszajöttünk, sokszor órák is elteltek.

Ennek vetett véget az online sportfogadás térhódítása. Nem kell lesnünk a nyitvatartási időt vagy egyéb napi programunkkal egybekötni a bukméker irodák meglátogatását. Internetre azért szükségünk van, de ezen felül egy regisztráció és készen is vagyunk. Bármikor otthonról, akár a kényelmes kanapénkról intézhetjük fogadásunkat.

A labdarúgáson kívül más sportágat is követünk? Semmi baj, a Bassbet online sportfogadás szekciójában nem fogunk csalódni!

Sportágak széles kínálata

Foci, foci, foci. Mindenki számára köztudott tény, hogy a világ legnépszerűbb sportja. Még lőtávolban sincs komoly kihívója. Ezzel nincs semmi probléma, de oda kell figyelnünk a többi résztvevőre is, mert nélkülük nem lenne teljes a sportvilág.

Menjünk szépen sorban. Sokaknak nagy meglepetés, de a krikett áll a népszerűségi verseny második helyén. India, Pakisztán, Sri Lanka, Banglades, Nepál vagy éppen Ausztrália. Itt mindenhol imádják, és ha belegondolunk a felsorolt országok népességére, akkor máris megértjük az ezüstérmes eredményt.

tenisz sport

A tenisz előkelő helyét már inkább határozott bólogatással fogadjuk. Nem vitás, a magyarországi vagy európai emberek számára közelebbi ismerőst köszönthetünk benne. Az egész világon szeretik. Ha csak a Grand Slameket vesszük, sok helyre eljuthatunk: Ausztrália, Franciaország, az Egyesült Királyság és az Amerikai Egyesült Államok. Bejárjuk vele bolygónkat.

Az olyan népszerű platformok, mint a bassbet online sportfogadás, nemcsak a szokásos sportokat kínálják, hanem rengeteg egyéb lehetőséget is, hogy mindenki megtalálja a kedvencét.

A többi sportról sem illik megfeledkezni, hiszen még bőven vannak jeles képviselők. Az amerikai foci, a kosárlabda, a motorsport vagy a jégkorong megemlítése nélkül nem törekednénk igazán a teljességre. Egy szó, mint száz, itt minden sportfogadó megtalálja a neki tetsző sportot és piacot. Efelől nem lehet kétségünk.

Fokozzuk az élményt!

Ahogy volt már róla szó, az online sportfogadás találmánya kényelmi szempontból telitalálat. Lehet ezt még fokozni? Ha az igazi pörgős izgalmat keressük, akkor egyértelműen.

Az élő fogadás piaca minden vágyat kielégít. Már a neve is árulkodó. Itt nem a sportesemény előtt helyezzük el tippjeinket, hanem annak kezdetét követően. Ebből fakad egyetlen hátránya, nincs mese, végig követnünk kell az eseményeket, különben hamar lemaradunk.

Cserébe olyan információ halmazt kapunk, ami a mérkőzés előtti fogadásnál nem áll rendelkezésre. Képzeljük csak el, megnézhetjük melyik csapat / játékos milyen formában van aznap, így sokkal könnyebb döntést hoznunk. Vagy az időjárás sem utolsó szempont a kültéri eseményeknél. Sőt, a menet közben elhibázott tippjeink okozta veszteség mérséklésére is lehetőségünk nyílik. Nem bánjuk meg, ha kipróbáljuk.

A Mol megvásárolja az O&GD közép- és a kelet-magyarországi érdekeltségeit

A Mol újabb hazai szénhidrogén-termelési érdekeltséggel erősíti Magyarország energiabiztonságát, a vállalat megvásárolja a kőolaj-, földgáz-kutatással és termeléssel foglalkozó O&GD részesedését a középső és keleti országrészben található szénhidrogén bányatelkeiben a kapcsolódó infrastruktúrával együtt. A tranzakciónak köszönhetően a Mol napi termelése várhatóan körülbelül 900 hordó egyenértékkel nő, az új területek pedig további kutatási lehetőségeket kínálnak - közölte a Mol csütörtökön az MTI-vel.
2026. 04. 30. 21:00
Megosztás:

154 tonna illegális szemetet gyűjtött össze a Magyar Közút

Öt nap alatt 154 tonna út menti illegális szemetet gyűjtött össze a Magyar Közút Nonprofit Zrt. a Föld napja alkalmából meghirdetett országos szemétgyűjtési akcióhéten - közölte a társaság az MTI-vel csütörtökön.
2026. 04. 30. 20:00
Megosztás:

Nőtt a Nestlé Hungária Kft. nettó árbevétele 2025-ben

A Nestlé Hungária Kft. 2025-ben 349 milliárd forintos nettó árbevételt ért el, ami 12 százalékos növekedést jelent az előző évhez képest - olvasható a vállalat a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján csütörtökön közzétett beszámolójában.
2026. 04. 30. 19:30
Megosztás:

Biztató évkezdet a magyar GDP kapcsán

Ma reggel tette közzé a KSH az idei első negyedéves GDP adatra vonatkozó gyorsbecslését. Ezek szerint a bruttó hazai termék volumene az időszakban a nyers és szezonálisan és naptárhatással kiigazított és kiegyensúlyozott adatok szerint 1,7 százalékkal nőtt éves összehasonlításban. Az előző negyedévhez képest – a szezonálisan és naptárhatással kiigazított és kiegyensúlyozott adatok alapján – a gazdaság teljesítménye 0,8 százalékkal nőtt. A tényadat pozitív meglepetés, meghaladta a várakozásunkat és a konszenzust is.
2026. 04. 30. 19:00
Megosztás:

Négy fideszes vezetésű országgyűlési bizottság lesz

Az Országgyűlés pénzügyi és költségvetési bizottságát, a szociális bizottságot, a művelődési bizottságot és az élőkörnyezetért felelős bizottságot vezeti majd fideszes képviselő a következő parlamenti ciklusban - tudatta a Fidesz frakcióvezetője közösségi oldalán csütörtökön.
2026. 04. 30. 18:30
Megosztás:

Ezrek juthatnak könnyebben hitelhez a KATA visszatérésével

A KATA adózási forma esetleges visszavezetése a napokban ismét napirendre került, ami hosszabb távon a vállalkozók lakáshitelhez jutási esélyeit is javíthatja. A 2022-es KATA-szigorítás után sok egyéni vállalkozó került át átalányadózásba, ami több esetben csökkentette a bankok által figyelembe vehető igazolt nettó jövedelmet. Ez közvetlenül hatással lehetett az elérhető hitelösszegre és a hitelképességre is – derül ki a money.hu friss elemzéséből.
2026. 04. 30. 18:00
Megosztás:

A KÉSZ Csoport árbevétele és adózott eredménye is csökkent 2025-ben

A KÉSZ Csoport árbevétele és adózott eredménye egyaránt csökkent 2025-ben - közölte az építőipari vállalatcsoport csütörtökön a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján.
2026. 04. 30. 17:30
Megosztás:

Országszerte kritikusan száraz a felszínközeli talajréteg

Az idei április kifejezetten rossz időjárást hozott mezőgazdasági szempontból: alig hullott csapadék, a hónap végére a növénytermesztésben kritikussá vált a helyzet, emellett a gyakori sarkvidéki eredetű léghullámok súlyos fagykárokat okoztak - írta a HungaroMet Zrt. csütörtöki agrometeorológiai elemzésében.
2026. 04. 30. 17:00
Megosztás:

Korlátozták az elektromos rollerek használatát

Megtiltotta az elektromos roller, valamint több gépi meghajtású sport-, szabadidős és turisztikai eszköz használatát Kaposvár sétálóövezetében május 1-jétől a város közgyűlése csütörtökön. Az elektromos kerékpárok használatát továbbra is engedik.
2026. 04. 30. 16:30
Megosztás:

Az Erste Csoport konszolidálta az Erste Bank Polskát és sikeresen végrehajtotta a lengyelországi márkanévváltást

Az Erste Csoport pozitív 2026. első negyedévi teljesítményről számolt be az Erste Bank Polska konszolidációját követő első pénzügyi jelentésében. Az Erste Bank Polska első konszolidációjával az Erste Csoport mérlegfőösszege 2026 első negyedévének végére 450,0 milliárd euróra emelkedett, részben a magasabb hitel- és betétállományoknak köszönhetően. A lengyelországi felvásárlásával az Erste Csoport az első olyan bankcsoporttá válik, amely Lengyelországban – Európa egyik legnagyobb gazdaságában – és a többi közép-európai kulcspiacán egyaránt a legnagyobb pénzintézetek között szerepel.
2026. 04. 30. 16:00
Megosztás:

Felemás a magyar lakáspiac, most a vidék vezet a drágulásban

A tavalyi negyedik negyedévben országosan tovább fokozódott a lakásárak emelkedésének üteme, azonban a fővárosban már kisebb drágulás volt tapasztalható – olvasható a Magyar Nemzeti Bank (MNB) friss kiadványában. Az áremelkedés vélhetően 2026-ban is folytatódik, de szerényebb mértékben, illetve kiegyensúlyozottabb lehet a piaci környezet, bár egyelőre sok a bizonytalanság – mutat rá elemzésében az OTP Ingatlanpont.
2026. 04. 30. 15:30
Megosztás:

Az egyre megosztottabb Fed kamattartást jelentett be

A Fed áprilisi kamatdöntő ülésén is a 3,50-3,75%-on álló irányadó ráta tartását jelentette be, a döntés megfelelt várakozásunknak és a piaci várakozásoknak is. Jerome Powell - elnöki mandátuma végéhez közeledve – utolsó sajtótájékoztatóját tartotta; kiemelte, a közel-keleti háború hatásai továbbra is bizonytalanok, de jól pozícionált helyzetben van a Fed, hogy kivárjon és értékelje a gazdasági folyamatokat.
2026. 04. 30. 15:00
Megosztás:

Benyújtotta lemondását Miskolc alpolgármestere

Benyújtotta lemondását Hollósy András (Pont Mi Egyesület - Fidesz-KDNP), Miskolc alpolgármestere, aki szeptember elsejétől a város önkormányzati képviselőjeként folytatja tovább a munkát.
2026. 04. 30. 14:30
Megosztás:

Hogyan oldd meg növekvő céged raktárigényét?

Az induló vállalkozások életében a növekedés egyszerre jelent hatalmas lehetőséget és komoly logisztikai kihívást. Amikor az első rendelések befutnak, még elegendő lehet egy garázs vagy egy külső logisztikai partner segítsége, de a sikeres felskálázás előbb-utóbb szükségessé teszi, hogy kidolgozzunk egy részletes raktározási stratégiát. A kérdés az, hogyan tudsz úgy szintet lépni, hogy a költségeid ne szálljanak el, miközben a hatékonyságod javul.
2026. 04. 30. 14:00
Megosztás:

Garázs helyett: milyen igényes opciók jöhetnek szóba?

Nem mindenki tud, vagy szeretne klasszikus garázst építeni. Lehet, hogy nincs rá hely, túl költséges lenne, vagy egyszerűen nem illik az otthon stílusához. Jó hír, hogy ma már rengeteg esztétikus, praktikus és tartós alternatíva létezik, amelyekkel ugyanúgy biztonságban tudhatod az autódat. Ha éppen azon gondolkodsz, mivel válthatnád ki a garázst, akkor jó helyen jársz. Ebben a cikkben mutatunk néhány olyan megoldást, amit érdemes komolyan fontolóra venni.
2026. 04. 30. 13:30
Megosztás:

Fogy a népesség, de nő a házasodási kedv

Az előzetes adatok szerint márciusban 5752 gyermek született, és 10 393-an haltak meg, az előző év azonos hónapjához képest a születések száma 2,9, a halálozásoké 9,2 százalékkal csökkent, a házasságkötéseké 15 százalékkal nőtt - közölte a Központi Statisztikai Hivatal (KSH) csütörtökön az MTI-vel.
2026. 04. 30. 13:00
Megosztás:

Az első negyedévben a gazdaság teljesítménye 1,7 százalékkal meghaladta az egy évvel korábbit

Magyarország bruttó hazai termékének volumene 2026 első negyedévében a nyers adatok és a szezonálisan és naptárhatással kiigazított és kiegyensúlyozott adatok szerint egyaránt 1,7 százalékkal felülmúlta az egy évvel korábbit - jelentette első becslése alapján csütörtökön a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2026. 04. 30. 12:30
Megosztás:

Indulnak a szamóca-ellenőrzések

Országos, kiemelt szamóca-ellenőrzést rendelt el a Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) a fogyasztók védelme érdekében - közölte az NKFH csütörtökön az MTI-vel.
2026. 04. 30. 12:00
Megosztás:

Feloldják a kamionstopot

A hosszú hétvége miatt a nehéz tehergépjárművek forgalomkorlátozása főszabály szerint április 30-án (csütörtök) 22 órától május 1-jén (péntek) 22 óráig lenne érvényben, majd a hétvégén a megszokott rend szerint továbbra is érvényben marad.
2026. 04. 30. 11:00
Megosztás:

Emelkedtek a fejlett piaci kötvényhozamok szerdán

Tegnap a közel-keleti események mellett a FED-re figyeltek a fejlett gazdaságok kötvény- és devizapiaci befektetői. Miután a Hormuzi szorost illetően nem közeledtek az álláspontok, az olajárak újabb négyéves csúcsra emelkedtek, az európai gázár is hasonló mértékben drágult. A FED a várakozásoknak megfelelően nem változtatott az irányadó kamatszinten, Jerome Powell pedig bejelentette, hogy a Kormányzótanács tagja marad elnöki mandátumának lejárata után is.
2026. 04. 30. 10:00
Megosztás: