A befektetők robbanásszerű nyereség reményében figyelik az 1Fuel-t (OFT), miközben a Filecoin (FIL) és a Bitcoin új decentralizációs mércéket állít fel

A Filecoin és a Bitcoin megerősítik vezető pozíciójukat a decentralizált eszközök között, amit legújabb fejlesztéseik is igazolnak.

A befektetők robbanásszerű nyereség reményében figyelik az 1Fuel-t (OFT), miközben a Filecoin (FIL) és a Bitcoin új decentralizációs mércéket állít fel

Miközben új mércét állítanak fel a decentralizáció terén, a befektetők figyelme egy új altcoin, az 1FUEL felé fordul, amely jelentős hozamokat ígér. Az 1FUEL iránti izgalmat az innovatív digitális eszközkezelési megközelítése táplálja, amely egyszerűséget és biztonságot kínál.

Olvass tovább, hogy megismerd ezeket a forradalmi fejlesztéseket.

Adatvédelem, staking és költés: Az 1FUEL mindent kínál

Az 1FUEL a piacon jelenleg elérhető egyik legígéretesebb blokklánc-megoldás, amely megváltoztathatja, hogyan használjuk a digitális eszközeinket. Ahogy a Bitcoin és a Filecoin új értelmet adott a decentralizációnak, ez a biztonságos kriptotárca vonzó lehetőséget nyújt, amely sok befektetőt arra késztetett, hogy az egyik legjobb befektetési lehetőségként tekintsen rá.

Az 1FUEL egyik kiemelkedő funkciója a staking lehetőség, amely lehetővé teszi a felhasználók számára, hogy kriptóstaking jutalmakat szerezzenek, mindössze annyival, hogy tokenjeiket a platformon tartják. Ez azt jelenti, hogy nemcsak kereskedhetsz és kezelheted a kriptovalutáidat, hanem passzív jövedelmet is termelhetsz a befektetésedből.

Ezenkívül az 1FUEL virtuális és fizikai bankkártyákat is kínál, amelyek segítenek a felhasználóknak kriptoeszközeiket valódi pénzre váltani áruk és szolgáltatások vásárlására. Ez megkönnyíti a kriptovaluták mindennapi használatát, például online vásárláskor vagy a helyi boltban.

Ráadásul az 1FUEL egy adatvédelem-központú kriptovaluta, amely olyan funkciókat tartalmaz, mint egy privacy mixer és csúcskategóriás hidegtároló a kriptotokenek számára. Ez lehetővé teszi a befektetők számára, hogy megőrizzék eszközeiket anélkül, hogy bárki tudná, hogy azok hozzájuk tartoznak. Ez különösen fontos a mai világban, ahol az adatbiztonsági incidensek mindennapossá váltak.

Filecoin: A decentralizált tárolás 77%-os növekedéssel vezető szerepben

A Filecoin a decentralizált technológiai tér egyik feltörekvő neve, amely jelenleg 3,44 milliárd dolláros piaci kapitalizációval rendelkezik. Bár az FIL az elmúlt hónapokban visszaesett, most az egyik legaktívabban növekvő eszköz, havi 77%-os árfolyam-emelkedéssel.

Míg az FIL még nem érte el minden idők csúcsát, a legutóbbi ármozgások biztatóak. A Momentum Oscillátor (AO) szerint a piaci lendület magas szinten van, ezért a befektetők nagyon magabiztosak a Filecoin jövőjét illetően.

Ha ez a pozitív lendület folytatódik, az elemzők szerint az FIL ára a jelenlegi $6.5-ról $7.5-ra emelkedhet decemberre. Ha viszont a piac negatív irányba fordul, az ár akár $4.96-ra is visszaeshet.

1Fuel, Bitcoin és Filecoin kriptovaluta elemzés és előrejelzés

Kiyosaki: A decentralizált Bitcoin mérce lehet, az ára elérheti az 1 millió dollárt

A Bitcoin a decentralizált valuták legismertebbike, és nemrégiben ismét emelkedésnek indult, megközelítve a $100,000-os szintet. Még meglepőbb, hogy Robert Kiyosaki, a "Gazdag papa, szegény papa" című könyv szerzője azt állítja, hogy a Bitcoin hamarosan átlépi ezt a monumentális határt.

Kiyosaki azonban figyelmeztet, hogy ez nehezebbé teheti az átlagemberek számára, hogy befektessenek, mivel csak a nagyon gazdagok – például nagyvállalatok és bankok – engedhetik meg maguknak ezt az árat. A Bitcoint a gazdagság decentralizált mércéjeként írja le.

Azt is mondja, hogy 2025-re a Bitcoin ára elérheti az 500,000 dollárt, és 2030-ra akár az 1 millió dollárt is, a piaci változások hatására. A jelenleg $96,603.06-os árfolyamon kereskedett BTC az elmúlt hónapban 35%-os emelkedést mutatott.

Összegzés

Az elemzők szerint az 1FUEL hatalmas potenciállal rendelkezik, és 2024 legjobb befektetési lehetőségévé válhat. Jelenleg az előértékesítés szakaszában van, mindössze $0.01/token áron, és a befektetők akár 500%-os vagy annál nagyobb növekedést is láthatnak, ahogy az előértékesítés halad előre.

Csatlakozz az előértékesítéshez most, és tapasztald meg a kriptopiac legjobb hozamait!

További információ az 1FUEL-ről:

Előértékesítés:

https://www.1fuel.io/

Telegram: https://t.me/Portal_1Fuel

X (Twitter): https://x.com/1fuel_?s=21

A fenti írás egy vendégtartalom így annak tartalmáért a ProfitLine.hu semminemű felelősséget nem vállal. A megjelenített információk nem minősíthetők befektetési tanácsadásnak, befektetési ajánlásnak, értékpapír / kriptovaluta / token / ICO stb. jegyzésére, vételére, eladására vonatkozó felhívásnak, azok kizárólag tájékoztatásul szolgálnak. Minden befektetés esetében kiemelten fontos az azt megalapozó információk és lehetőségek széleskörű megismerése. Fektessen be megfontoltan, járjon el pénzügyeiben felelősségteljesen! A kripto-befektetések kockázata és volatilitása kiemelkedően magas.

Gyengült a forint csütörtök reggelre

Csütörtök reggelre gyengült a forint a főbb devizákkal szemben az előző esti jegyzéséhez képest a nemzetközi devizakereskedelemben.
2025. 12. 04. 09:00
Megosztás:

Kisebb elmozdulások a nyugat-európai tőzsdéken

A keddi kereskedést követően a szerdai is vegyesen alakult a nyugat-európai tőzsdéken: a Stoxx600 kevesebb, mint 1 pontot erősödött, a FTSE100 és a DAX 0,1%-ot süllyedt, míg a CAC40 alig 0,2%-os pluszban zárt.
2025. 12. 04. 08:30
Megosztás:

Agrometeorológia: folytatódik a talaj töltődése nedvességgel

Nagyobb hideg nélkül, a talajban kellő nedvességtartalom mellett erősödhetnek az Alföldön a gyengébben kelt őszi kalászos állományok, a következő napokban jelentősebb esőre a Dunántúlon van kilátás, keleten kisebb mennyiség valószínű - írta a HungaroMet Zrt. agrometeorológiai elemzésében.
2025. 12. 04. 08:00
Megosztás:

Ez a vírus okozta a tömeges megbetegedést a XIII. kerületi óvodákban

A laboratóriumi és élelmiszer-biztonsági vizsgálatok alapján a calicivírus okozta csaknem 600 ember megbetegedését, a konyhák üzemeltetőjével szemben eljárást indítottak - közölte honlapján szerdán a Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ (NNGYK).
2025. 12. 04. 07:30
Megosztás:

Hatalmas rekord: csúcsra ért a lakáshitel októberben

„Októberben 257,57 milliárd forint összegben kötöttek a magyarok lakáshitel szerződést. Ekkora még sosem volt a volumen egyetlen hónapban sem, az előző hónaphoz képest 128,66% a növekedés. Természetesen hatalmas szerepe van ebben az Otthon Start hitelnek, a támogatott kölcsön szeptemberi indulását követő igénylésekből ugyanis az ősz második hónapjára lettek szerződések.”
2025. 12. 04. 07:00
Megosztás:

Műfenyő vagy vágott fenyő? – Környezetvédelmi szempontú összefoglaló

Karácsony közeledtével a karácsonyfa kiválasztása minden évben visszatérő kérdés, és egyre több család számára válik fontossá, hogy döntésük környezeti szempontból is felelős legyen. A műfenyő és a vágott fenyő közötti választás látszólag egyszerű, ám az életciklusuk, gyártásuk, lebomlásuk és társadalmi hatásaik alapján jelentős különbségek mutatkoznak. Az alábbi rövid összefoglaló áttekinti mindkét opció környezeti terhelését, valamint a földlabdás fenyők és a karácsonyfa-újrahasznosítás lehetőségeit is.
2025. 12. 04. 06:30
Megosztás:

A vállalati felszámolások trendje 2026-ban

Globálisan a vállalati fizetésképtelenségek száma 2025-ben 6 százalékkal, 2026-ban pedig további 5 százalékkal nőhet az Allianz Trade elemzőinek előrejelzése szerint. A szakértők majd csak 2027-től várnak trendfordulót, amikor 1 százalékos enyhe csökkenést prognosztizálnak a fizetésképtelenségi esetek számában.
2025. 12. 04. 06:00
Megosztás:

Juttatások: sok pénzt hagynak veszni a magyarok

Hamarosan sok magyarországi munkavállalónak kell döntenie arról, milyen béren kívüli juttatásokat szeretne igénybe venni jövőre. Az Erste felmérése szerint sokan nincsenek teljesen tisztában azzal, milyen béren kívüli juttatások érhetők el, illetve ezek hogyan is működnek pontosan, és ezért havonta akár több ezer forintot is elbukhatnak. A bank szerint fontos a kollégák pénzügyi tudatosságának fejlesztése, és ennek részeként segíteni kell a munkatársaknak eligazodni a béren kívüli juttatási csomagok között.
2025. 12. 04. 05:30
Megosztás:

Fordulat a lakáspiacon: a vevőknek áll a zászló az év végén

Novemberben a lakáspiaci aktivitás az év végi lecsendülés jeleit mutatja, de a kereslet és a kínálat dinamikája teljesen eltérő dinamikát tükröz, ami a lakásvásárlók számára jelent előnyt. A kereslet csökkenése éves összevetésben annak is köszönhető, hogy tavaly november kiugróan erős volt az állampapírból kiszálló befektetők fokozódó jelenléte miatt. A kínálati oldalon pedig két számjegyű bővülés következett be a frissen meghirdetett lakóingatlanoknál – derül ki az ingatlan.com novemberi kereslet-kínálati összesítőjéből.
2025. 12. 04. 05:00
Megosztás:

Így pihennek a magyarok: a termál- és élményfürdőzés a legkeresettebb wellnessprogram

A magyarok döntő többsége félévente jár wellnessezni, elsősorban a szállodai wellnessrészlegeket választja, és ezért akár hosszabb utat is megtesz –– derül ki a Csodásmagyarország.hu online felméréséből. A szolgáltatások közül a termál-, illetve az élményfürdő a legkedveltebb, ezt követi a szauna és a gőzfürdő, majd a masszázs, amelyeket főként stresszoldás és relaxáció céljából vesznek igénybe.
2025. 12. 04. 04:30
Megosztás:

Berobbant az Otthon Start, októberben minden rekord megdőlt

Új korszakot nyitott a hitelezésben az Otthon Start Program: soha annyi lakáshitelt nem vettek még fel a magyar háztartások, mint idén októberben, a szerződött összeg meghaladta a 250 milliárd forintot. Rekord született az egy szerződésre jutó hitelösszeget illetően is. A személyi kölcsön népszerűsége töretlen és a babaváró hitelből is most fogyott idén a legtöbb - írja közleményében a Bank360.
2025. 12. 04. 04:00
Megosztás:

Több száz romániai dolgozóját bocsátja el a német autóipari vállalat, az Aumovio

Hatszáznál több romániai dolgozóját bocsátja el a német autóipari vállalat, az Aumovio - írja a profit.ro a vállalat közleménye alapján.
2025. 12. 04. 03:30
Megosztás:

Nem kell, hogy a nyugdíjas feladja Önmagát!

A nyugdíjas évek nem kell, hogy az önfeladásról szóljanak, sokkal inkább egy új életszakaszról, amikor több idő jut önmagunkra, a szeretteinkre és a társas kapcsolatainkra.
2025. 12. 04. 03:00
Megosztás:

Lesz-e nyugdíjad 10-20 év múlva? Itt a válasz!

Ahogy közeledik az év vége, egyre többen gondolják újra pénzügyi terveiket, és tesznek kisebb-nagyobb lépéseket a hosszú távú biztonság érdekében. Az OTP Nyugdíjpénztár szerint a fiatalok körében látványosan erősödik a tudatosság: az új belépők 40 százaléka 16-34 év közötti, és egyre többen választanak kockázatosabb, hosszabb távon nagyobb hozamot kínáló portfóliókat.
2025. 12. 04. 02:00
Megosztás:

Itt a menetrend az orosz gázról való gyors ütemű leválásról

Az EU megegyezett az orosz gázról való leválás menetrendjéről, ami a korábban tervezettnél picit gyorsabb lesz.
2025. 12. 04. 01:30
Megosztás:

Miért fáj jobban a derekunk karácsony előtt?

Az év végi stressz és érzelmi terhelés felerősítheti a mozgásszervi panaszokat – figyelmeztet Joó Enikő gyógymasszőr, holisztikus manuálterapeuta. Tapasztalatai szerint a derékfájás, a beállt nyak vagy a becsípődések sokszor nem csupán fizikai eredetűek, hanem lelki problémák testi megnyilvánulásai.
2025. 12. 04. 00:30
Megosztás:

Az olasz védelmi miniszter önkéntes katonai szolgálat bevezetését javasolja

Önkéntes katonai szolgálat bevezetését kezdeményezte Guido Crosetto olasz védelmi miniszter, aki szerint a hibrid háború fenyegetése miatt több ezer magasan képzett biztonsági szakértőre van szükség Olaszországban.
2025. 12. 04. 00:05
Megosztás:

SOL erős ellenállásba ütközik 150 dollár alatt, miközben a Digitap új lendületet vesz a 2 millió dolláros hétvégi roham után

A Solana megrekedt 150 dollár alatt, mivel gyenge mutatók gyengítik a lendületét, miközben a Digitap 2,2 millió dolláros presale-je és élő omni-bank alkalmazása a $TAP tokent az egyik legígéretesebb kriptoeszközzé emeli jelenleg.
2025. 12. 03. 23:00
Megosztás:

Berobbanhat az Ethereum árfolyam? A Fusaka frissítés újraindíthatja a Pectrához hasonló 56%-os ralit

Az Ethereum árfolyama újra emelkedő pályára állt: december eleje óta több mint 13%-ot nőtt, részben a kriptopiac általános fellendülése, részben a Fusaka nevű hálózati frissítés körüli növekvő optimizmus hatására. Bár az ETH még mindig 17%-os mínuszban van havi szinten, a grafikonokon megjelenő technikai jelek kísértetiesen hasonlítanak a 2025 májusi Pectra-upgrade előtti szituációhoz – amikor az Ethereum egyetlen hét alatt 56%-ot ugrott. Vajon most ismét hasonló robbanás következik?
2025. 12. 03. 22:00
Megosztás:

A HungaroControl első uniós léginavigációs szolgáltatóként csatlakozott a SOCEA-hoz

A török, azeri, üzbég, kirgiz, tádzsik és kazah légiforgalmi irányító vállalatokat tömörítő szakmai szervezethez csatlakozott a HungaroControl, a csatlakozás lehetőséget teremt a térség szakszolgálataival való szorosabb stratégiai együttműködésre és koordinációra, ami az európai légiforgalom hatékonyabb áramoltatását eredményezheti - közölte a magyar légiforgalmi szolgálat szerdán az MTI-vel.
2025. 12. 03. 21:30
Megosztás: