Ez a 3 mém érme ICO csinálhat belőled milliomost?

A legtöbb befektető álma, hogy egy napon milliomossá váljon, és elérje a pénzügyi függetlenséget. A gazdagsághoz vezető út azonban nem egyszerű, és tele van viszontagságokkal.

Ez a 3 mém érme ICO csinálhat belőled milliomost?

A kriptovalutákat sokan azért választják, mert gyors meggazdagodást remélnek tőlük, ez pedig részben igaz is. A sikerhez azonban nem elég egy-két jó üzlet, fontosak a folyamatos jó befektetési döntések, a kockázatok helyes kezelése, a tanulás és egy hosszú távú stratégia kialakítása is. 

Az alábbi cikkben 3 mém érme előértékesítést ismerhetsz meg, amelyek részei lehetnek egy diverzifikált portfóliónak és milliomost csinálhatnak belőled. Ezek a Pepe Unchained ($PEPU), a Memebet Token ($MEMEBET) és a Crypto All-Stars ($STARS). Vágjunk is bele!

Pepe Unchained ($PEPU)

A Pepe Unchained ($PEPU) óriási lendülettel robbant be a piacra, és durván odacsapott az asztalra. Az előértékesítés most is fut, a projekt pedig már 15,5 millió dollárnyi befektetésnél jár.

Ennek legfőbb oka a Pepe Unchained által kínált innovatív megoldás, a Pepe Chain. A $PEPU az első mém érme a világon, amely saját Layer 2 blokkláncot kapott. A Layer 2 tekintélyes előrelépést kínál az Ethereum elavult Layer 1 megoldásához képest.

Pepe Unchained kriptovaluta vásárlás előértékesítésben

A Pepe Chain amellett, hogy csökkenti az Ethereum mainneten tapasztalható torlódásokat, a két hálózat közötti azonnali átvitelre is lehetőséget kínál.

A Layer 2 blokklánc az Ethereumnál akár 100-szor gyorsabb tranzakciókat is lehetővé tesz. A hálózaton tehát a napi kereskedők sokkal gyorsabban és olcsóbban bonyolíthatnak ügyleteket, ami a nap végén óriási pluszt jelenthet.

A Pepe Unchained egyértelmű célja, hogy felülmúlja a Pepét, és uralma alá hajtsa a teljes mém érme piacot. Mivel ekkora felhajtás alakult ki körülötte, erre minden esélye megvan. A $PEPU tokeneket jelenleg kedvezményes áron, előértékesítésben lehet megvásárolni. Célszerű sietni, mert az ár folyamatosan növekszik, így az jár a legjobban, aki a leghamarabb száll be.

Megnézem a Pepe Unchained oldalát

Memebet token ($MEMEBET)

A Memebet token ($MEMEBET) is alkalmas arra, hogy milliomosokat gyártson. Ez a projekt szintén egy új kriptovaluta ICO, amelyben a mém érmék és az online szerencsejátékok találkoznak. A tokennek fontos szerepe lesz, ez hajtja majd ugyanis a hamarosan debütáló Memebet Casino-t. A játékosok izgalmas játékokkal tölthetik majd szabadidejüket, valamint különböző sportágakra fogadhatnak. A téteket ráadásul a legnagyobb mém érmékkel, például Pepével, Dogecoinnal vagy Shiba Inuval is megtehetik.

Memebet kriptodeviza vétel előértékesítésben

A projekt egyértelműen a degen közösséget célozza meg. Ezek a kripto szerencsejátékosok ugyanis hajlandóak nagy kockázatot vállalni óriási jutalmakért cserébe. Az előértékesítés már 250 000 dollár feletti gyűjtésnél jár, ez pedig jól mutatja, hogy mekkora az érdeklődés a token iránt.

A $MEMEBET tokeneknek a fogadáson kívül más szerepük is lesz az ökoszisztémán belül. A P2E modell ráadásul további jutalmakkal díjazza a játékosok aktivitását. Azok, akik $MEMEBET tokenben fogadnak, további jutalmakban és bónuszokban részesülhetnek, sőt, még különféle NFT-ket is feloldhatnak.

A játékosokat lootboxok is várják majd, amelyekből számos értékes jutalmat szerezhetnek. A játékosok annál nagyobb nyereményeket kaparinthatnak meg, minél többször fogadnak $MEMEBET tokenekkel. A high rollerek ráadásul exkluzív VIP csoportokhoz is csatlakozhatnak. Ez lesz az első mém érme kaszinó és sportfogadó a szektorban, ne maradj le az előértékesítésről!

Megnézem a Memebet Token oldalát

Crypto All-Stars ($STARS)

A Crypto All-Starsban ($STARS) szintén minden megvan, ami ahhoz kell, hogy milliomost csináljon belőled. Ez az új mém érme előértékesítés olyan innovációval érkezik a piacra, amilyen eddig még nem volt.

A projekt egy egységes letéti protokollt álmodott meg, a MemeVaultot, ami forradalmi újítás az eddigiekhez képest. A MemeVault révén a befektetőknek lehetősége nyílik kedvenc mém érméik lekötésére, amiért cserébe $STARS tokeneket kapnak. Ez a megoldás nemcsak egy tető alá gyűjti a népszerű mém érméket, de megkönnyíti a lekötésüket is. Ezáltal további értékkel ruházza fel az amúgy sokszor értéktelen érméket.

Crypto All Stars kriptovaluta befektetés ICO-ba

A letétekért ráadásul tekintélyes hozamok is járnak. A cikk írásának idején ez 1000% feletti éves letéti hozamot jelent. A jutalmak mértéke azonban csökkenni fog, ahogy egyre több token kerül letétbe.

Habár a projekt lehetővé teszi a legnagyobb mém érmék lekötését, az igazán jó deal a $STARS tokenek letétje, ezért ugyanis háromszor akkora hozam jár. Ezt tényleg nem érdemes kihagyni.

Az előértékesítés alatt 11 top mém érmét lehet letétbe helyezni, a kínálat azonban több érmével bővül majd a projekt tőzsdére lépése után.

Az előértékesítés már 1,5 millió dollárnál jár, amiből jól látszik a befektetői érdeklődés. Amennyiben sikerül fenntartani a lendületet, az érme exponenciális növekedésbe kezdhet a tőzsdei debütálás után.

Megnézem a Crypto All-Stars oldalát

Összegzés

Minden befektető arra törekszik, hogy az erőforrásaiból a legjobbat hozza ki, és a legnagyobb haszonra tegyen szert. A kriptovaluták bár volatilis és nagy kockázatú eszközök, viszonylag rövid idő alatt nagy haszonra tehetsz szert általuk. A mém érme szektorra ez hatványozottan igaz, és a többszámjegyű növekedés sem ritka.

Az előértékesítések ígéretes lehetőségek, a Pepe Unchained ($PEPU), a Memebet Token ($MEMEBET) és a Crypto All-Stars ($STARS) egyaránt megsokszorozhatja a befektetésed.

Ezek is érdekelhetnek:

A Neiro 217%-ot nőtt, miközben a bálnák a Pepe Unchained-et pumpálják

Felpörög a Memebet Token előértékesítés – a befektetők korán akarják biztosítani a profitot

A legjobb kripto 1 dollár alatt 2024-ben – A legolcsóbb kriptovaluta

...

A fenti írás egy vendégtartalom így annak tartalmáért a ProfitLine szerkesztősége semminemű felelősséget nem vállal. A megjelenített információk nem minősíthetők befektetési tanácsadásnak, befektetési ajánlásnak, értékpapír / kriptovaluta / token / ICO stb. jegyzésére, vételére, eladására vonatkozó felhívásnak, azok kizárólag tájékoztatásul szolgálnak. Minden befektetés esetében kiemelten fontos az azt megalapozó információk és lehetőségek széleskörű megismerése. Fektessen be megfontoltan, járjon el pénzügyeiben felelősségteljesen! A kripto-befektetések kockázata és volatilitása kiemelkedően magas.

Ismét megjelentek a tűzifacsalók

Tűzifával kapcsolatos csalásokra figyelmeztet a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih): a jogszerűtlen hirdetéseket közzétevő, a vásárlókat súlyosan megkárosító csalók már az E.ON Zrt-t és állami erdőgazdaságok nevét is felhasználják, hogy elnyerjék az emberek bizalmát.
2025. 12. 10. 09:30
Megosztás:

Lakossági energiatároló programot hirdet a kormány

Lakossági energiatároló programot hirdet a kormány 100 milliárd forintos keretösszeggel - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter szerdán Budapesten, a Kormányinfón.
2025. 12. 10. 09:10
Megosztás:

Emelkedik az alanyi adómentesség határa

Több lépcsőben emelkedik az alanyi adómentesség éves bevételi korlátja. A jelenlegi 18 millió forintos felső határ 2026-ban 20 millió, 2027-ben 22 millió, 2028-ban pedig 24 millió forintra nő. A mentességet újonnan választóknak december 31-ig kell nyilatkozniuk, legegyszerűbben az Online Nyomtatványkitöltő Alkalmazásban (ONYA) - hívta fel a figyelmet szerdai közleményében a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
2025. 12. 10. 08:40
Megosztás:

Lesz elegendő magyar hal minden család asztalára

A magyar akvakultúrában dolgozók kiváló munkát végeztek, így lesz elegendő magyar hal minden család asztalára; az emberek idén is a tavalyi áron juthatnak halhoz, haltermékekhez - mondta az agrárminiszter kedden Budapesten sajtótájékoztatón.
2025. 12. 10. 08:00
Megosztás:

Alig változott szerda reggelre a forint árfolyama

Vegyesen alakult, kevéssé változott a forint árfolyama szerda reggelre a főbb devizákkal szemben a nemzetközi devizapiacokon.
2025. 12. 10. 07:05
Megosztás:

8 éve nem látott szinten a magyarok hitelkártya-tartozása

159,6 milliárd forint tartozása volt a magyaroknak a hitelkártyájukon októberben. Nyolc éve nem volt ilyen mértékű ez a tartozás hazánkban. A hitelkártya azonban nem mindig „rossz tartozás”. Szerencsére az elmúlt időszakban ebből a szempontból pozitív irányba mozdultak el a dolgok. 2025. októberében összesen 159,6 milliárd forint tartozása volt a magyaroknak a hitelkártyájukhoz kapcsolódóan. Ez jelentős összeg, utoljára 2017. decemberében, azaz közel nyolc éve volt ilyen mértékű hitelkártya-tartozás hazánkban.
2025. 12. 10. 06:00
Megosztás:

Nem javasolják élő állat ajándékba adását az állatvédők

Az ajándékba vásárolt élő állatok az ünnepek után gyakran az utcára kerülnek, ezért az Orpheus Állatvédő Egyesület, a felelős állattartásra felhívva a figyelmet, arra kéri az embereket, hogy ne ajándékozzanak élő állatot karácsonyra.
2025. 12. 10. 05:30
Megosztás:

Ügyfélazonosítással foglalkozó céget vásárolt a 4iG

Megvásárolta a 4iG Informatikai Zrt. (4iG IT) a digitális ügyfélazonosítással foglalkozó FaceKom Kft.-t - közölte a 4iG kedden az MTI-vel.
2025. 12. 10. 05:00
Megosztás:

Kimagasló lakossági részvétellel zárult az MBH Bank nyilvános részvényértékesítési tranzakciója

Az MBH Bank november 24-én meghirdetett nyilvános részvényértékesítési tranzakciója iránt kiemelkedő érdeklődés mutatkozott, az eladásra felkínált összes részvény darabszámát meghaladó lakossági igény érkezett, ezért a bank a bejelentett határidő előtt 3 nappal, december 9-én, délben lezárta a lakossági részvényigénylést a beérkezett igények teljesítése érdekében - közölte a pénzintézet az MTI-vel kedden.
2025. 12. 10. 04:30
Megosztás:

Csaknem negyvenen kerültek kórházba egy nagykanizsai iskolából

Köhögés és hányinger miatt 37 gyereket és két felnőttet kellett kórházba szállítani kedd kora délután a nagykanizsai Kőrösi-iskolából - közölte az MTI megkeresésére az Országos Mentőszolgálat szóvivője.
2025. 12. 10. 04:00
Megosztás:

Krasznahorkai-év indul a Nobel-díj átadásának napján az ELTE-n

Az Eötvös Loránd Tudományegyetem (ELTE) jövő decemberig tartó programsorozattal köszönti egykori hallgatóját, Krasznahorkai Lászlót. A Krasznahorkai-év a Nobel-díjak átadásának napján, szerdán élő közvetítéssel, vetítéssel és szakmai beszélgetéssel indul.
2025. 12. 10. 03:30
Megosztás:

Hankó Balázs: a Pannónia Ösztöndíjprogram a világ egyik legjobbja

A világ egyik legjobb, legversenyképesebb programjának nevezte a Pannónia Ösztöndíjprogramot Hankó Balázs kulturális és innovációs miniszter a program első alkalommal megrendezett karácsonyi gálaestjén kedden az Eiffel Műhelyházban.
2025. 12. 10. 03:00
Megosztás:

Jóváhagyta a pozsonyi parlament a bejelentést tevők védelmére hivatott hivatal átalakítását

Jóváhagyta kedden a pozsonyi parlament azt a belügyminisztérium által jegyzett jogszabály-módosítást, amelynek alapján a bejelentéstévők védelmét szolgáló szlovák hivatal (ÚOO) januártól egy szélesebb feladatkörökkel megbízott hivatallá változik.
2025. 12. 10. 02:30
Megosztás:

Jóváhagyta a pozsonyi parlament a bejelentést tevők védelmére hivatott hivatal átalakításá

Jóváhagyta kedden a pozsonyi parlament azt a belügyminisztérium által jegyzett jogszabály-módosítást, amelynek alapján a bejelentéstévők védelmét szolgáló szlovák hivatal (ÚOO) januártól egy szélesebb feladatkörökkel megbízott hivatallá változik.
2025. 12. 10. 02:00
Megosztás:

Optimisták a gazdasági helyzetükkel, óvatosak a létszámterveikkel kapcsolatban a magyarországi cégek

Bár a cégek többsége stabilitásra vagy javulásra számít jövőre a saját gazdasági helyzetét tekintve, a munkavállalói létszámukkal kapcsolatos terveik már ennél óvatosabbak. A munkaerőpiaci helyzet idénre átlagosan csökkenő toborzási időt és jobb jelölteket hozott a munkáltatók számára, így csökkentek a jelentkezők kvalitásaival kapcsolatos kifogásaik, viszont lényegesen többen panaszkodtak azok elkötelezettségére a felvételi folyamat során – derül ki a Profession.hu friss, HR Körkép kiadványához készített kutatásából.
2025. 12. 10. 01:00
Megosztás:

Nagy István: lesz elegendő magyar hal minden család asztalára

A magyar akvakultúrában dolgozók kiváló munkát végeztek, így lesz elegendő magyar hal minden család asztalára; az emberek idén is a tavalyi áron juthatnak halhoz, haltermékekhez - mondta az agrárminiszter kedden Budapesten sajtótájékoztatón.
2025. 12. 10. 00:30
Megosztás:

Ügyfélazonosítással foglalkozó céget vásárolt a 4iG

Megvásárolta a 4iG Informatikai Zrt. (4iG IT) a digitális ügyfélazonosítással foglalkozó FaceKom Kft.-t - közölte a 4iG kedden az MTI-vel.
2025. 12. 09. 23:30
Megosztás:

Akcióeső a pénzintézeteknél: robotporszívót, masszázsgépet, ajándékutalványt is kaphat, aki elkezd idén félretenni

A Grantis szakértői idén is megnézték, hogy milyen kedvezmények és akciók vannak a biztosítóknál és a pénztáraknál azoknak, akik év végén indítanak nyugdíjcélú megtakarítást.
2025. 12. 09. 23:00
Megosztás:

V. Németh Zsolt: a hangsúlyokat és a forrásokat is át kell helyezni a vízgazdálkodásban

A hangsúlyokat és a forrásokat is át kell helyezni a vízgazdálkodásban - jelentette ki az Energiaügyi Minisztérium vízgazdálkodásért felelős államtitkára kedden Debrecenben, a "Vizet a tájba" programon belül megvalósuló Civaqua projekt folytatásáról szóló támogatási szerződés aláírása után.
2025. 12. 09. 22:30
Megosztás:

A karácsonyi lézerfények veszélyeztethetik a légi közlekedést

A karácsonyi lézerfények veszélyeztethetik a légi közlekedést, a nem biztonságos termékek vásárlása a fogyasztókra nézve is súlyos kockázatot jelent - hívta fel a figyelmet a kedden az MTI-nek küldött közleményében a HungaroControl és a Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH).
2025. 12. 09. 22:00
Megosztás: