Hasznos kiegészítők a telefonokhoz: a buds

Ha jártas vagy a mobiltelefonok világában, bizonyára tudod, hogy manapság a legtöbb gyártó elhagyja a készülékekből a jack csatlakozót. Így pedig szükségszerűvé válik egy vezeték nélküli fülhallgató – buds – beszerzése.

Hasznos kiegészítők a telefonokhoz: a buds

Itt is rengeteg lehetőséggel találkozunk, szinte minden márka képviselteti magát. A CoolMobile.hu oldalán is nagy a választék, sokan a Realme Buds iránt érdeklődnek, hiszen ez remek áron kapható.

A modellek között azonban van némi eltérés, így érdemes a vásárlás előtt tájékozódni az egyes termékek tulajdonságairól. Cikkünkben mi is összegyűjtöttük a legfontosabb információkat.

A Realme márka

A Realme vállalat 2021 óta van jelen hazánkban, azonnal népszerűek lettek a telefonjaik. Az Oppo leányvállalata 2018-ban jött létre, elsősorban a fiatalokat célozták meg trendi készülékeikkel.

A gyártmányokhoz kiváló alapanyagokat használnak, a dizájn nagyon modern, az ár pedig kedvező. Mi kell még a sikerhez? Talán az, hogy a telefonok mellé kiegészítőket is kínáljanak, ez pedig meg is valósult: így Realme vezeték nélküli fülhallgató is kapható ma már – több modell is elérhető.

A Realme Buds Air 2

Ez egy régebbi típus, de nagyon jó minőségű, főleg a duál mikrofonos zajszűrése miatt kedvelt. Sokat nyom a latban az is, hogy a fülhallgatók 4,1 grammosak, így nem terhelik meg a fület viselés közben.

Basszuskiemelés is elérhető, zenehallgatáshoz ideális a szerkezet, de telefonáláshoz is remekül funkcionál az aktív zajszűrő miatt.

IPX5 védelemmel látták el. Hogy ez mit jelent? Pár csepp izzadság nem árt neki, de azért szakadó esőben ne használjuk. Mindenképp érdeklődjünk a CoolMobile.hu munkatársaitól, hogy mire vonatkozik a garancia, nehogy később csalódnunk kelljen.

Realme Buds Air Pro

Ez a modell IPX4 védelmet kapott, és a fülhallgatók súlya is nehezebb, 5-5 gramm. Bluetooth 5.2 helyett csak Bluetooth 5.0 támogatással rendelkezik, de ennek ellenére szintén népszerű ez a termék is. Fekete és fehér színben is kapható.

A zajzár, a tiszta hangzás garantált, telefonáláshoz és zenehallgatáshoz is jó az eszköz.

Realme Buds Air 3

A márka legnépszerűbb modellje ez, kialakítása nagyon ergonomikus, több teszten is átesett. Akár még kék színben is beszerezhető a CoolMobile.hu oldalán!

A 4-4 grammos fülhallgató érintőfelületén számos parancsot adhatunk: például elindíthatjuk a lejátszást vagy épp szüneteltethetjük azt, ugorhatunk az előző vagy a következő zeneszámra, de van ANC és játékmód is, amit beállíthatunk.

Itt a zajszűrést ki is kapcsolhatjuk, ha úgy érezzük, szükséges. Mivel IPX5 minősítést kapott a headset, sportoláshoz is használhatjuk. Szintén nézzünk azért utána, esős időben jó ötlet-e Realme Buds Air 3-t betenni a fülünkbe. A folyadék okozta károkra ugyanis a garancia nem vonatkozik.

Realme Buds Air 3s

Kicsit kényelmesebb a Realme Buds Air 3s használata, mert itt a szárnyak szilikonból vannak, ez stabilabb tartást is biztosít. Akárcsak a Realme Buds Air 3, ez is akár 30 órán át használható zenehallgatásra egy töltéssel.

Érdeklődj a fent említett webáruházban a további részletekről, és találd meg a számodra ideális fülest!


Átrendeződött a Costa del Sol: új kedvencek törnek fel Marbella mellett

A Costa del Sol ingatlanpiacán az elmúlt időszak egyik látványos változása, hogy a kereslet már nem csak Marbella köré koncentrálódik, hanem a korábban kevésbé reflektorfényben lévő településeken is egyre erősebben jelenik meg. Bár a térséget sokan továbbra is elsősorban Marbellával azonosítják, a Duna House tapasztalatai szerint a vásárlók érdeklődése ma már jóval nagyobb partszakaszon oszlik meg.
2026. 05. 28. 15:30
Megosztás:

A viharkárok minimalizálása mára egész éves feladat

A viharkárok megelőzése igényli a biztosítottaktól a legkörültekintőbb felkészülést, a biztosítók számára pedig ezek az esetek adják a legösszetettebb kárszakmai munkát. Az UNIQA Biztosító tavaly mintegy nyolcezer lakossági viharkár-bejelentést kezelt, és összesen 1 milliárd forint összegű biztosítást fizetett ki a károsultaknak. Az elmúlt esztendők tanulsága, hogy mára megszűnt a viharok szezonalitása, ugyanakkor évről évre jelentősen változik a bejelentett kártípusok aránya is. Általános szabály, hogy már nem csak a nyári hónapokban kell fokozottan ügyelni az ingatlanok és ingóságok biztonságára, a felkészülés egész éves feladat – figyelmeztet a biztosító.
2026. 05. 28. 15:00
Megosztás:

Kiegyensúlyozott évet zárt a Magyar Suzuki 2025-ben

A Magyar Suzuki Zrt. kiegyensúlyozott, stabil évet tud maga mögött, 2025-ben sikerült megőriznie pozícióját a magyarországi autópiacon - értékelte az elmúlt évet Sakai Fumito, a Magyar Suzuki Zrt. vezérigazgatója csütörtökön, Budapesten, sajtótájékoztatón.
2026. 05. 28. 14:30
Megosztás:

Lengyel kitüntetéseket adtak át ma Budapesten

A Köztársaság Emlékének Érdemrendje kitüntetéseket adott át Karol Polejowski, a lengyel Nemzeti Emlékezet Intézete alelnöke Budapesten, a Nemzeti Emlékezet Bizottságának Hivatalában 2026. május 28-án.
2026. 05. 28. 14:00
Megosztás:

Közel 300 ezren hagyták az utolsó két napra az szja-bevallásukat

Közel 300 ezren hagyták az utolsó két napra az szja-bevallásukat és a május 20-i határidőig 2,7 millióan nyújtották be a dokumentumokat elektronikusan, ami 40 ezerrel haladja meg a 2025-ös szintet - tájékoztatta a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) az MTI-t csütörtökön.
2026. 05. 28. 13:00
Megosztás:

Népességfogyással és a társadalom öregedésével küzd Lengyelország

Népességfogyással és a társadalom öregedésével küzd Lengyelország. A születési ráta folyamatosan csökken: 1990-ben 1,99-et, tavaly pedig 1,068-at tett ki - írta a money.pl lengyel gazdasági szakportál a lengyel statisztikai hivatal (GUS) legfrissebb adataira hivatkozva.
2026. 05. 28. 12:30
Megosztás:

A Balaton lett Európa legjobb családbarát desztinációja

A balatoni régió nyerte el az International Travel Awards "Best Family Destination in Europe" díját, amely nemzetközi visszaigazolása annak, hogy a Balaton ma már Európa egyik legkomplexebb és legélhetőbb családbarát turisztikai desztinációja - tájékoztatta a Visit Hungary csütörtökön az MTI-t.
2026. 05. 28. 12:00
Megosztás:

A munkaerőpiaci fordulat tovább várat magára

A demográfiai feltételek mellett a gazdasági kilátások bizonytalanságai késleltetik a munkaerőpiacon várt kedvező fordulatot az MTI-nek nyilatkozó elemzők szerint.
2026. 05. 28. 11:30
Megosztás:

Alig mozdultak a fejlett piaci hosszú hozamok, miközben a magyar hozamok estek

Az Irán és USA közötti béketárgyalásokról szóló ellentmondásos hírek ellenére tovább erősödött a bizalom a világ tőkepiacain a gyors megegyezéssel kapcsolatban.
2026. 05. 28. 11:00
Megosztás:

Többnyire emelkedtek a tengerentúli indexek

Némileg alábbhagyott a félvezető részvények keddi lendületen emelkedett a Meta árfolyama.
2026. 05. 28. 10:30
Megosztás:

Vegyesen zártak a nyugat-európai indexek

Vegyesen zártak a nyugat-európai részvénypiacok szerdán, miközben a befektetők a Közel-Keleten zajló katonai eseményeket és az olajárak csökkenését értékelték.
2026. 05. 28. 09:30
Megosztás:

A kriptovaluta-tulajdonosok havi több mint 10 000 dollár passzív jövedelmet keresnek az AS DeFi szabályozott felhőbányászati alkalmazásán keresztül.

Az Egyesült Királyságban szabályozott felhőbányászati platform, az <a href="https://asdefi.com/xml/index.html#/register" target="_blank">AS DeFi</a> hivatalosan is bemutatta új mobilalkalmazását, amelynek célja, hogy a világ minden tájáról érkező felhasználók a lehető legegyszerűbb módon vehessenek részt a kriptovaluta-bányászatban.
2026. 05. 28. 09:00
Megosztás:

Gyengült a forint árfolyama reggel

Gyengült a forint csütörtökön reggel a főbb devizákkal szemben a szerda esti jegyzéséhez képest a nemzetközi devizakereskedelemben.
2026. 05. 28. 08:30
Megosztás:

Biztonsági és védelmi együttműködési megállapodást kötött Nagy-Britannia és Lengyelország

Közös fegyvergyártásra is kiterjedő biztonsági és védelmi megállapodást írt alá szerdán Londonban Keir Starmer brit és Donald Tusk lengyel miniszterelnök.
2026. 05. 28. 08:00
Megosztás:

Magyar kutatói közreműködés segíthet az afrikai sertéspestis visszaszorításában

Magyar kutatók is részt vesznek abban a nemzetközi projektben, amely az afrikai sertéspestis visszaszorítására keres megoldást - közölte a Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem (MATE) szerdán az MTI-vel.
2026. 05. 28. 07:30
Megosztás:

4,2 százalékkal nőtt az új autók eladása az EU-ban

Az Európai Unióban éves összevetésben 4,2 százalékkal, 3,794 millióra nőtt az új autók eladása az idei első négy hónapban - áll az európai autógyártók szakmai képviseleti szervezete, az ACEA honlapjára szerdán fölkerült jelentésben.
2026. 05. 28. 07:00
Megosztás:

Program indul az vállalkozások adminisztrációs terheinek csökkentésére

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara (MKIK) országos programot indít "Adminisztráció könnyebben" címmel, hogy segítséget nyújtson a mikro-, kis- és középvállalkozásoknak az adminisztrációs terhek csökkentésében; a vállalkozásokat online előadások, személyes tanácsadások és egyéni mentorálások várják országszerte - közölte az MKIK szerdán az MTI-vel.
2026. 05. 28. 06:30
Megosztás:

Történelmi csúcson az innovációs index, a mobilitás ökoszisztéma új szintre lép

Történelmi csúcsra, 33 pontra emelkedett a közepes és nagyvállalati szektor körében mért innovációs index a K&H felmérése szerint. A mutatószám fél év alatt 6 pontos növekedést ért el, mivel az azt alkotó mind a négy almutató – a digitális, a tervezett, a megvalósult innováció, valamint az innovációs stratégia alindex is – rekord szintre került. A bank közelmúltbéli innovációi abba az irányba mutatnak, hogy a pénzügyi szolgáltatások egyre inkább élethelyzetekhez igazodó ökoszisztémává alakulnak – hangzott el a K&H sajtótájékoztatóján.
2026. 05. 28. 06:00
Megosztás:

Egyre nehezebb érveket találni a devizavétel ellen

A Blochamps Capital szerint a 3 legnagyobb hitelminősítő rövid távon még kivárhat Magyarországgal kapcsolatban, ugyanakkor egyre nehezebb olyan piaci érvet találni, amely tartósan a mostaninál erősebb forint mellett szólna. Karagich István szerint –bár a nominális árfolyam potenciális hatása a magyar gazdaságpolitikai vitákban sokszor jelentősen túlbecsült-, mégis fontos sarokpont a vállalkozásoknak, hogy az EU-pénzek megszerzésének kérdése, a költségvetési pálya és a kamatkülönbözet alakulása ősszel újra nyomás alá helyezhetik a hazai devizát. Ez pedig a vagyonosok mellett a nyaralásra készülő lakossági ügyfelek valutavásárlási kedvét erősíti.
2026. 05. 28. 05:30
Megosztás:

Brüsszelben is figyelemmel kísérik a Magyar Vidéki Paktum munkáját

A Magyar Vidéki Paktum részes szervezeteinek delegációja 2026. május 22-én találkozott az Európai Gazdasági és Szociális Bizottság – EGSZB képviselőjével Budapesten.
2026. 05. 28. 05:00
Megosztás: