Logosz cégcsoport – minden, ami cégügy

Sokan vágnak bele egy saját vállalkozásba azért, mert nagyobb szabadságot szeretnének magunknak, esetleg úgy érzik van egy jó ötletük. Azonban a kezdeti optimizmust jelentősen csökkentheti, ha segítség nélkül kell átverekednünk magunkat a cégalapítás és a cég működtetés bürokratikus útvesztőin. Ilyenkor jön jól egy olyan megbízható és szerte az országban elérhető vállalkozás, mint a Logosz cégcsoport.

Logosz cégcsoport – minden, ami cégügy

Adminisztratív segítség a cégalapítástól kezdve

A legtöbb esetben nem azért szeretnénk saját céget, mert kifejezetten szeretjük az ügyintézést, a különböző bürokratikus folyamatokat vagy éppen a könyvelést. A Logosz cégcsoport pedig segít abban, hogy cégtulajdonosként ne is kelljen ezzel foglalkoznunk.

A vállalat segít a cégalapításban, a cégmódosításban, a könyvelésben illetve akár cégek adás-vételében is. Szintén kiemelkedő népszerűségnek örvend a székhelyszolgáltatás, hiszen a segítségével biztosítható, hogy egy drága iroda fenntartása nélkül is eleget tegyünk a jogszabályi kötelességeknek. Akár a költségcsökkentés a cél, akár szeretnénk, hogy a vállalkozásunk IPA-mentes legyen, a Logosz cégcsoport áll a rendelkezésünkre.

Országos hálózat

A fentebb részletezett előnyök szempontjából külön fontos, hogy a Logosz cégcsoport országszerte 25 irodával van jelen, így nem csak Budapesten, de számtalan egyéb városban is várják az ügyfeleket.

Ráadásul a cégével kapcsolatos ügyeket bármelyik irodában intézhetjük, így a földrajzi távolság sem akadály, amennyiben fontos az ország túloldaláról is működtethetjük vállalkozásunkat.

A Logosz cégcsoport már több, mint 6000 cégalapításon, 10 000 székhelyen és 17 000 szerződött ügyfélen van túl, ami óriási szakértelmet és rutint jelent számukra a mindennapi adminisztráció során. Egy vállalkozás alapításánál elengedhetetlen, hogy a lehető legjobb helyzetből induljunk, minden irat megfeleljen az előírásoknak – a Logosz cégcsoport segítségével ez garantált.

üzlet - Logosz Cégcsoport

Miért éppen a Logosz?

A cégalapításban, a székhelyszolgáltatásban vagy éppen a könyvelésben természetesen nem a Logosz cégcsoport képes csak segíteni a vállalkozásunkat, miért érdemes mégis mellettük letenni a voksunkat?

Mert több szolgáltatást fognak egybe: Az első és legfontosabb érv a cégcsoport mellett, hogy lényegében mindenben tudnak segíteni, ami cégügy. Már a cégalapítással is meg tudjuk bízni őket a későbbiekben pedig nem kell külön embert foglalkoztatni a könyvelési, megint egy másikat pedig adminisztratív feladatokra. Ha pedig később cégmódosításra lenne szükség, akkor is jó helyen járunk.

Mert rendkívül tapasztaltak: Fentebb már említettük, hogy hány cégalapításon, ügyfélen vannak túl. Amikor saját vállalkozást szeretnénk, akkor nagyon nem mindegy, hogy olyan vállalkozás segítségét kérjük, amely kívülről, belülről ismeri a rendszert, vagy olyat, aki velünk együtt tanulja.

Mert felkészültek: A tapasztalat azzal is jár, hogy nem igazán van már olyan szituáció, amire ne lenne felkészülve a cég. Akár költségoptimalizálás, akár a hatékony működés, akár a lehető legjobb lehetőségek megteremtése a célunk, a Logosz cégcsoportot bátran kereshetjük.

Mert biztonságos: Például a székhelyszolgáltatás is azon cégjogi dolgok közé tartozott sokáig, amelyek jogi szürke zónában mozogtak. Ez mára nincs így, a jogszabály egyértelműen előírja, hogy mit és hogyan kell csinálni. Ezen túl viszont a Logosz cégcsoport a Dun & Bradstreet AA Tanúsítványával is rendelkezik, amely lényegében azt jelenti, hogy a céggel való pénzügyi kapcsolat kockázata rendkívül alacsony.

Stabil alapok – a hosszú távú siker titka

Összességében elmondható, hogy egy vállalkozás csak akkor lesz hosszú távon sikeres, ha egyrészt stabil alapokon áll, az alapító okirattól kezdve a könyvelésen át a különböző céges dokumentumokig minden stimmel, mi pedig tudunk arra koncentrálni, amiért létrehoztuk: a saját brandünk kialakítása és a növekedés.

Ebben pedig a Logosz cégcsoport nagy segítséget nyújt, hiszen az alapítást és a későbbi adminisztratív feladatokat nyugodt szívvel bízhatjuk rájuk.


Harmadik országban is elindult a magyar palackvisszaváltó szuperjármű

Elindult európai hódító útjára egy magyar innováció! A 2024-es hazai bevezetést követően külföldön is áttörést ért el a ReturMobil® visszaváltó rendszer. A megoldás kulcsszerepet játszhat az uniós palack-visszagyűjtési célok hatékony elérésében, segítve a helyi begyűjtési hálózatok optimalizálását.
2026. 08. 03. 16:00
Megosztás:

A Magyar Reklámszövetség csúcsidőben lekapcsolja digitális reklámfelületei világítását

Hétfőtől esti csúcsidőben lekapcsolja, napközben minimálisra veszi digitális reklámfelületei világítását a Magyar Reklámszövetség, amelynek közterületi reklám tagozata az MTI-hez eljuttatott közleményében csatlakozásra kér minden magyarországi szereplőt.
2026. 08. 03. 15:00
Megosztás:

Időskorú fogyasztókat érintő tisztességtelen kereskedelmi gyakorlatok vizsgálatát rendelte el az NKFH

Országos témavizsgálatot indít a Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) a szépkorú fogyasztók fokozott védelme érdekében. A kormányhivatali ellenőrzések a szépkorúakat érintő tisztességtelen kereskedelmi gyakorlatok feltárására irányulnak, különös tekintettel azokra az esetekre, amikor a vállalkozások megtévesztéssel, sürgetéssel vagy a kiszolgáltatott helyzet kihasználásával próbálnak szerződést kötni.
2026. 08. 03. 14:00
Megosztás:

Trump szerint újraindulhatnak a tárgyalások az Egyesült Államok és Irán között

Hétfőn újraindulhatnak a tárgyalások az Egyesült Államok és Irán között a Hormuzi-szorosról és az iráni atomprogramról – közölte Donald Trump amerikai elnök vasárnap.
2026. 08. 03. 12:00
Megosztás:

Az emelkedő olajárak feljebb húzták a hozamokat

Az amerikai állampapírpiacon pénteken jelentős hozamemelkedés bontakozott ki, miután az olajárak tovább emelkedtek a globális kínálatot fenyegető geopolitikai kockázatok erősödése miatt.
2026. 08. 03. 11:00
Megosztás:

Kedvező vállalati gyorsjelentések segítették az amerikai indexek emelkedését a hét utolsó két napján

Emelkedéssel zártak pénteken a főbb amerikai indexek a júliusi hónap utolsó kereskedési napján, miközben a befektetők nem törődtek államkötvények hozamának emelkedésével, ehelyett elsősorban a kedvező vállalati gyorsjelentésekre koncentráltak. A júliust azonban a technológiai szektor részvényeiből a hagyományos vállalatok felé irányuló tőkeáramlásnak köszönhetően az S&P 500 és a Nasdaq csökkenéssel zárta, miközben a Dow Jones enyhén emelkedni tudott.
2026. 08. 03. 10:00
Megosztás:

Emelkedtek júliusban az európai indexek; a vártnak megfelelően gyorsult az euróövezet inflációja

Vegyesen zártak az európai részvénypiacok pénteken, ugyanakkor a pán-európai STOXX 600 index júliusban 1,2%-os, az elmúlt héten pedig 0,7%-os emelkedést könyvelhetett el, mivel az erős vállalati gyorsjelentések ellensúlyozták a közel-keleti feszültségek és a mesterséges intelligenciával kapcsolatos bizonytalanságok negatív hatását.
2026. 08. 03. 09:00
Megosztás:

Ma lejárnak a régi, könyvformátumú személyazonosító igazolványok

Ma lejárnak a 2000. január 1. előtt kiállított, könyvformátumú személyazonosító igazolványok az uniós szabályozással összhangban.
2026. 08. 03. 08:00
Megosztás:

Erősödött a hét végén a forint

Erősödött kissé a forint hétfő reggelre a péntek délutáni jegyzéséhez képest a főbb devizákkal szemben a nemzetközi devizakereskedelemben.
2026. 08. 03. 07:05
Megosztás:

Kapitány István: 700 megawattal kevesebbet fogyasztottak a csúcsidőszakban a magyarok

Vasárnap este 19 órakor, a csúcsidőszakban 5700 megawatt volt az ország terhelése a tervezett 6400 helyett, így 700 megawattal fogyasztottak kevesebbet a magyarok - jelentette be a gazdasági és energetikai miniszter a Facebook-oldalán vasárnap este.
2026. 08. 03. 06:00
Megosztás:

Meddig marad a forróság, mikor lesz enyhülés?

Hétvégéig marad a forróság, néhány Celsius-fokos enyhülés csak szombattól jöhet - derül ki a HungaroMet Zrt. előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.
2026. 08. 03. 05:00
Megosztás:

A hibrid munka lett a hallgatók egyik legfontosabb elvárása

A Corvinuson tanuló diákok többsége már az egyetemi évek alatt dolgozik, a diploma munkaerőpiaci értékét egyre erősebbnek látja, és pályakezdőként elsősorban rugalmas, hibrid munkavégzést kínáló munkahelyet keres – derül ki a Corvinus friss felméréséből.
2026. 08. 03. 04:00
Megosztás:

A pancsovai olajfinomító is leállhat a Duna alacsony vízállása miatt

A pancsovai olajfinomító működését is veszélyezteti a Duna történelmi mélypontra süllyedt vízállása a szerb elnök szerint, aki vasárnap közölte, ha a helyzet tovább romlik, ideiglenesen le kell állítani a finomítót.
2026. 08. 03. 03:00
Megosztás:

Az augusztusi családi pótlék kifizetése így fog zajlani

Augusztusban a megszokottnál is fontosabbá válik, hogy a családok pontosan kövessék a családi pótlék folyósítását.
2026. 08. 03. 02:00
Megosztás:

Jogszabályi döntés! A nyugdíj nem feltétlenül indul el automatikusan

Sokan úgy gondolják, hogy a 65. életév betöltését követően az állam automatikusan kiszámítja és folyósítani kezdi az öregségi nyugdíjat. A valóságban azonban a korhatár elérése önmagában általában nem indítja el a kifizetést: az érintettnek kérelmet kell benyújtania, és meg kell jelölnie azt is, hogy melyik naptól kéri az ellátás megállapítását.
2026. 08. 03. 01:00
Megosztás:

Magyar Péter: több mint egy hónapra is leállíthatják a paksi atomerőművet

Akár több mint egy hónapra is leállíthatják a paksi atomerőművet - mondta a miniszterelnök vasárnap az RTL Házon kívül című műsorában.
2026. 08. 02. 23:00
Megosztás:

Újabb nagybank vág kamatot: augusztustól olcsóbbak lesznek a CIB lakás- és jelzáloghitelei

Újabb hazai nagybank jelentett be kamatcsökkentést: 2026. augusztus 1-jétől a CIB Bank több lakáscélú és szabad felhasználású jelzáloghitelének kamata is mérséklődik. A CIB ezzel az OTP után már a második nagybank, amely az elmúlt hetekben olcsóbbá tette piaci lakáshiteleit: az OTP július 1-jétől csökkentette egyes konstrukcióinak kamatát.
2026. 08. 02. 22:00
Megosztás:

A Fidesz részt vesz a Forsthoffer Ágnes által összehívott hétfői egyeztetésen

A Fidesz ott lesz a köztársasági elnöki jogköröket ideiglenesen gyakorló házelnök, Forsthoffer Ágnes által összehívott hétfői egyeztetésen - tudatta Bóka János, az ellenzéki párt parlementi frakcióvezetője a Facebook-oldalán vasárnap.
2026. 08. 02. 21:00
Megosztás:

Energiatakarékosság - Magyar Péter: az ország energiarendszere stabilan működik

Hazánk energiarendszere stabilan működik. A szakemberek gyors beavatkozásának köszönhetően újra üzemel és teljes kapacitással termel Százhalombattán a Dunamenti Erőmű - jelentette be Magyar Péter vasárnap a Facebook-oldalán. A miniszterelnök videóüzenetében a teljes paksi leállásról, a fogyasztási adatokról, az energiarendszer állapotáról, a védelmi munkacsoport ülésének témájáról és a következő napok várható fejleményeiről adott tájékoztatást.
2026. 08. 02. 20:00
Megosztás:

Gajdos László: 10-20 településen problémás a vízellátás

Jelenleg az egész országban biztosított az ivóvízszolgáltatás, 10-20 településen lehetnek problémák, de azokat folyamatosan kezelik - közölte az élő környezetért felelős miniszter vasárnap Facebook-oldalán.
2026. 08. 02. 19:00
Megosztás: