SEO Vibes Summit 2025 - Minden egyben SEO konferencia

Tudás, kapcsolatépítés, és kikapcsolódás - ők lesznek a főszereplői a Zakopanéban megrendezésre kerülő eseményünknek. Európa egyik legjelentősebb SEO-konferenciája lesz, ahova a világ minden tájáról érkeznek majd a szakemberek. Május 27. és 31. között a résztvevők egy intenzív, előadásokkal, workshopokkal, mesterkurzusokkal és számos látnivalóval teli programot élhetnek át, egy lenyűgöző hegyi környezetben. Mire lehet még számítani a SEO Vibes Summit '25 rendezvényén?

SEO Vibes Summit 2025  - Minden egyben SEO konferencia

Tanulj a legjobbaktól

A SEO Vibes Summit '25 lényege a hatékony tudás- és tapasztalatcsere. A szervezők világszínvonalú szakértőket hívtak meg Európa-szerte, akik a fő színpadon értékes iparági ismereteket osztanak meg:

- Robert Niechciał (CTO & Partner, Vestigio Agency, Lengyelország)

- Ivana Flynn (Head of SEO and Strategy at online.casino)

- Pavel Klimakov (adminisztrátor, Holistic SEO; a szemantikus SEO szakértője, Észtország)

- Craig Campbell (SEO szakértő 22 éves tapasztalattal, Egyesült Királyság)

- Olaf Kopp (társalapító, CBDO & Head of SEO & Content, Aufgesang GmbH, Németország)

- Sarah Pokorná (SEO Manager a WhitePress®-nél, Csehország)

- Timon Hartung (CEO, Apexmedia Agency, Németország)

- Alan Cladx (CEO, SOS Réputation Agency, Franciaország)

Idén a konferencia három tematikus sávban kerül megrendezésre: az előadások, workshopok és exkluzív mesterkurzusok széles skáláját kínálják, amelyeket Lengyelország és a világ legjobb szakemberei vezetnek.

A legtöbb workshop tanúsítvánnyal is rendelkezik, ami további értéket jelent a résztvevők számára. A résztvevők például hivatalos tanúsítványt szerezhetnek a következőkről:

- A Google Analytics 4 (GA4) workshop, amelyet Karol Dziecic, a Google Ads és a Google Analytics szakértője tart.

- Egy fejlett AI-vezérelt SEO-stratégiai workshop, amelyet a SensAI Academy mentorai tartanak.

A rendezvényt a DIMAQ akkreditálta, ami azt jelenti, hogy a résztvevők 10 pontot szerezhetnek a Basic vagy Professional digitális marketing tanúsítványuk fenntartásához.

"A lengyel és nemzetközi szakértőkkel való kapcsolatteremtés és eszmecsere lehetősége teszi a SEO Vibes Summit '25-öt egy igazán egyedülálló eseménnyé Lengyelországban. Minden meghívott előadó nemzetközi sikereket ért el, és tapasztalt előadóként rendszeresen megosztja szakértelmét különböző globális konferenciákon és rendezvényeken"

- Tomasz Domański, a WhitePress vezérigazgatója.

SEO Vibes Summit 2025

Hálózatépítés és kikapcsolódás egy helyen

A tanuláson túl a konferencia egyedülálló lehetőséget kínál értékes üzleti kapcsolatok kiépítésére. A rendezvény légköre ösztönzi a kapcsolatépítést, számos, külön erre a célra kialakított területtel és napi szocializálódási eseményekkel, amelyek célja az iparági szakértőkkel való kapcsolatépítés megkönnyítése. Egy speciális konferencia-alkalmazás pedig lehetővé teszi a résztvevők számára azt is, hogy könnyen szervezzenek találkozókat a többi résztvevővel, és az előadókkal.

A résztvevők luxus körülmények között kapcsolódhatnak ki. A szállás a négycsillagos Nosalowy Dwór szállodában tartalmazza a következőket:

- Változatos, ínyenc menü,

- Kényelmes szobák, és

- Hozzáférés a Wellness & SPA zónához.

Ráadásul a résztvevők hegyi kirándulásokat is tehetnek, és izgalmas nyereményekkel járó játékos kihívásokban vehetnek részt.

Belépők

A résztvevők három, különböző igényekre szabott jegycsomag közül választhatnak:

Ruby - Tartalmaz egy éjszakát a szállodában, teljes ellátást, hozzáférést az előadásokhoz és workshopokhoz, valamint belépést a Wellness & SPA zónába.

Gold - Tartalmaz két éjszakát a szállodában, az összes Ruby előnyt, valamint hozzáférést a mesterkurzusokhoz és egy exkluzív bankett jellegű afterpartyhoz.

Platinum - A végső élmény négy éjszakát a szállodában, VIP vacsorát az előadókkal, egy exkluzív mastermind ülést a Main Stage előadóival, magas szintű üzleti kapcsolatépítést és négy exkluzív társasági eseményt.

"A SEO Vibes Summit '25 jegycsomagjait úgy alakítottuk ki, hogy a különböző közönségcsoportoknak megfeleljenek. A Ruby csomagot a SEO szakembereknek, gyakorló szakembereknek és junioroknak, a Gold csomagot a csapatvezetőknek, menedzsereknek és vezető szakembereknek, a Platinum csomagot pedig a vezérigazgatóknak, igazgatóknak és vezetőknek ajánljuk. Így minden résztvevő személyre szabhatja élményét, hogy maximalizálja a rendezvényből származó értéket"

- Patrycja Górecka-Butora, a WhitePress marketingvezetője.

A SEO Vibes Summit '25 további részleteiért látogasson el a www.whitepress.com/en/seo-vibes-summit weboldalra.

Mit jelent a BTC gyors fellendülése a válság közepette a pénzügyek jövőjére nézve Magyarországon?

2025 áprilisának elején Trump elnök bejelentette, hogy az egész világra, Kínára pedig különösen magas (145%-os) vámokat vet ki.
2025. 05. 06. 15:30
Megosztás:

A Richter megint lépett egyet: fogyókúrás injekció

Ma jelentette be a Richter, hogy együttműködési megállapodást írt alá az Adalvo nevű céggel a szemaglutid injekció közös fejlesztésére - olvashatjuk az ERSTE mai elemzői anyagában.
2025. 05. 06. 15:00
Megosztás:

Ügyfélkedvezményeket öl ki a rendszerből a bankszámladíj-moratórium

Májustól szinte mindegyik banknál olcsóbban bankolhatunk, ám Gergely Péter, a BiztosDöntés.hu pénzügyi szakértője szerint ennek ára lehet: van olyan bank, amely korábbi lakáshitel díj- és kamatkedvezményeit nyírbálta meg az elmúlt napokban.
2025. 05. 06. 14:30
Megosztás:

Az áremelkedésre várva indult el a befektetések új hulláma az ingatlanpiacon

Már tavaly beindult az a folyamat, amelynek során ismét nagyobb számban jelentek meg a befektetők az ingatlanpiacon. A mozgást elsősorban a várható áremelkedések indították el, és a befektetők keresték az állampapírpiaci befektetésekből kiáramló pénznek helyét.
2025. 05. 06. 14:00
Megosztás:

Az export magyar bajnoka idén is duplázásra játszik

A magyar alapítású Pepita Group az elmúlt öt év legnagyobb növekedését érte el az exportorientált e-kereskedelmi cégek között Kelet-Közép-Európában: ötéves távlatban 37-szeres bővülést produkált. 2025 első negyedéves nemzetközi eredményei alapján továbbra is tart a lendület: az év végéig megduplázhatja export forgalmát a magyar bajnok. Horvátországi terjeszkedésével belépett a nyolcadik európai piacára, ezzel a hazánkban elérhető piacterek közül a legszélesebb régiós lefedettséggel rendelkezik.
2025. 05. 06. 13:30
Megosztás:

Veszélyes zónába ért a Dogecoin árfolyam – 0,2 dollár alatt tömeges likvidálás jöhet

A mémcoinok koronázatlan királya, a Dogecoin ismét a figyelem középpontjába került – ezúttal nem egy Elon Musk-tweet, hanem egy súlyos technikai szint miatt. A 0,2 dolláros árszint alatt közel 1,65 milliárd dollárnyi nyitott pozíció kerülhet veszélybe. A Nasdaq ETF-beadványa ugyan új reményt jelenthet a piacon, de a volatilitás most minden eddiginél fenyegetőbb.
2025. 05. 06. 13:00
Megosztás:

A testsúly csökkentő szerek piacára lépne be a Richter

A Richter és az Adalvo stratégiai társfejlesztési és licencmegállapodást kötött. Az Adalvo egy vezető B2B gyógyszeripari vállalat, a megállapodás a Semaglutide injekció, a krónikus testsúly csökkentésére használt GLP-1 receptor agonista fejlesztésre vonatkozik.
2025. 05. 06. 12:30
Megosztás:

A hazai üzemanyagárak jelentősen kedvezőbbek a szomszédos országok átlagánál

A Központi Statisztikai Hivatal (KSH) legfrissebb adatai alapján Magyarországon az üzemanyagárak áprilisban is érdemben kedvezőbbek maradtak a szomszédos országok átlagánál.
2025. 05. 06. 12:00
Megosztás:

Trump stabilcoin-üzletei vihart kavarnak Washingtonban – Demokraták blokkolják a kriptotörvény útját

A stabilcoin szabályozás sorsa újabb politikai csatatérré vált az Egyesült Államokban. Míg Trump és a Republikánusok sürgetik a törvényhozást, a Demokraták épp most húzták be a kéziféket – mégpedig nem is akármi miatt. Az elnök családjának közvetlen kriptovaluta-érdekeltségei és egy 2 milliárd dolláros emirátusi befektetés vádak és etikai kérdések kereszttüzébe kerültek.
2025. 05. 06. 11:00
Megosztás:

Már csak két hét van az szja-bevallás beadására

Már csak két hét van az szja-bevallás beadására: május 20-án éjfélig lehet átnézni, elfogadni, módosítani és kiegészíteni a dokumentumot. A Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) által összeállított dokumentum a legtöbb esetben minden szükséges adatot tartalmaz, de ezzel együtt nem érdemes az utolsó pillanatokra hagyni a tervezet átnézését - hívta fel a figyelmet a hivatal kedden.
2025. 05. 06. 10:30
Megosztás:

Állatokról szóló választható tantárgy bevezetését tervezik Romániában

Romániában a 2026-27-es tanévtől kezdőden egy állatokról szóló választható tantárgyat vezethetnek be az átalános iskolákban, amelyben arra tanítanák a gyerekeket, hogy felelősen, empátiával és tisztelettel viszonyuljanak a környezetükben élő házi- és vadállatokhoz.
2025. 05. 06. 10:00
Megosztás:

Emelkedtek az amerikai kötvényhozamok, erősödött a forint az euróval szemben

Az amerikai szolgáltatószektorra vonatkozó ISM-index (51,6) váratlan emelkedésének hírére kissé feljebb kúsztak az amerikai kötvényhozamok: a tízéves dollár hozam elérte a 4,35%-ot. Európában nem volt egyértelmű irány, a tízéves német hozam 2,5% felett zárt. A dollár viszont kissé gyengült az euróval szemben: 1,13 fölé került a jegyzés.
2025. 05. 06. 09:30
Megosztás:

A filmipari vámok bejelentésére estek az amerikai piacok

A fő amerikai tőzsdeindexek estek a hét első napján, mivel a befektetők Donald Trump amerikai elnök legújabb vámbejelentését értékelték a hét közepén esedékes Fed-kamatdöntés előtt. Trump 100%-os vámot jelentett be az Egyesült Államokon kívül gyártott filmekre, részletek nélkül.
2025. 05. 06. 09:00
Megosztás:

Amerikai kereskedelmi tárgyalások hírére emelkedtek az európai tőzsdék

Az európai részvények emelkedéssel kezdték a hetet, a pán-európai STOXX 600 index 0,2%-kal növekedett, ezzel zsinórban tizedik nyereséges napját zárta. A német DAX index 1,3%-kal ugrott, megközelítve történelmi csúcsát, míg a legtöbb európai tőzsde szintén pluszban zárt – kivéve a francia CAC 40-et, amely 0,5%-kal csökkent.
2025. 05. 06. 08:30
Megosztás:

2,2 milliárd forintból valósul meg a Nemzeti Kardiovaszkuláris Laboratórium

Döntően hazai forrásból valósul meg, 2,2 milliárd forintos beruházással a kezdetben európai uniós támogatásból tervezett Nemzeti Kardiovaszkuláris Laboratórium - mondta hétfőn, a Pest vármegyei Herceghalmon a Semmelweis Egyetem (SE) rektora.
2025. 05. 06. 08:00
Megosztás:

Továbbra is a technikumok a legnépszerűbbek nyolcadik osztály után

Továbbra is a technikumok a legnépszerűbbek nyolcadik osztály után - közölte a Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) az MTI-vel hétfőn.
2025. 05. 06. 07:30
Megosztás:

Terjednek a sötét mintázatok – és gyakoribb ellenük a hatósági fellépés is

Sürgetés, nyomásgyakorlás, költségek elrejtése vagy „csepegtetése” – egyre gyakrabban alkalmazzák a sötét mintázatokat a kereskedelemben, és nemcsak az online térben. A versenyhatóság itthon is több esetben marasztalt el ezért vállalatokat, így a vállalkozásoknak különösen ügyelni kell arra, hogy ne essenek a fogyasztók tiltott befolyásolásának hibájába – hívja fel a figyelmet a Baker McKenzie nemzetközi ügyvédi iroda.
2025. 05. 06. 06:30
Megosztás:

100 évig lappangó Tihanyi kép lesz a Virág Judit Galéria tavaszi aukciójának egyik sztárja

Tihanyi Lajos egyik korai, kiemelkedően szép alkotása lesz a Virág Judit Galéria tavaszi aukciójának egyik sztárja. Az 1908-ban született “Nagybányai piac” című festményt közel 100 éven keresztül eltűntnek hitték, ám a lappangó mű másfél évtizede felbukkant és azóta a magyar modernizmus egyik gyöngyszemeként tartják számon. A Tihanyi-képet az aukció többi darabjával együtt május 5-től két héten át a nagyközönség is ingyenesen megcsodálhatja.
2025. 05. 06. 06:00
Megosztás:

Törökországban némileg lassult az infláció áprilisban

Törökországban 2021 decembere óta legalacsonyabbra, 37,86 százalékra lassult az éves infláció a márciusi 38,10 százalékról, az adat valamivel kedvezőbb az elemzői várakozások átlagában szereplő 38 százaléknál.
2025. 05. 06. 05:30
Megosztás:

Áprilisban megtorpant az ingatlanpiac lendülete

A Duna House (DH) közreadja havi Tranzakciószám Becslését (DHTB) és jelzáloghitel előrejelzését, amely szerint áprilisban országosan 10 415 lakóingatlan cserélt tulajdonost és 127 milliárd forint szerződéses összegű lakáscélú jelzáloghitel realizálódott.
2025. 05. 06. 05:00
Megosztás: