Új kripto lép tőzsdére – még van lehetőséged olcsón vásárolni

A közelmúltban tapasztalt piaci visszaesés ellenére néhány mém érme gyarapodni tudott, ami a befektetők érdeklődését is felkeltette.

Új kripto lép tőzsdére – még van lehetőséged olcsón vásárolni

A fellendülésből a WienerAI ($WAI) sem maradt ki, olyannyira, hogy hamarosan tőzsdére is lép, ahol még tovább növekedhet.

Sok elemző szerint az érme iránt a július 31-i listázás után még tovább nő majd a kereslet, és valószínűleg az egyik legjobb mém érmévé válhat.

A WienerAI jelenleg előértékesítésben érhető el, a jövő hónapban pedig a Uniswap-en is megjelenik, amit a befektetők már alig várnak.

Megnézem a WienerAI oldalát

A WienerAI előértékesítés átlépte a 7 millió dollárt

A WienerAI rövid idő alatt népszerűvé vált, a néhány hete indult előértékesítése keretében pedig már több mint 7 millió dollár gyűlt össze. A befektetőknek 10 napjuk maradt arra, hogy darabonként 0,00073 dolláros áron $WAI tokeneket szerezzenek. Az előértékesítés lezárása után ezen az áron már nem lehet vásárolni.

WienerAI kriptovaluta előértékesítés

A WienerAI augusztusban indul a Uniswap-en. Az indulás pontos dátuma egyelőre még nem tisztázott, a csapat azonban nagy belépőre készül. A Uniswap a legnagyobb Ethereum DEX, a napi kereskedési volumen 2 milliárd dollár feletti.

A Uniswap indulás által a WienerAI csapata növelni szeretné a $WAI értékét. A fejlesztők 6,9 milliárd $WAI tokent tettek félre a tőzsdei likviditásra, ezzel segítve az árfolyam stabilitását és megakadályozva a nagy kilengéseket. Mivel a kripto piac most kezd fellendülni, a WienerAI remekül időzített.

A $WAI előértékesítése rendkívül sikeres volt a mém tematika és a jelenleg rendkívül felkapott AI miatt. A projekt futurisztikus történetében egy őrült tudós véletlenül egy robot tacskót hoz létre, a projekt kabaláját, a WienerAI-t.

A kreatív kabala segített a projekt virálissá válásában, hiszen megkapó közösségi média bejegyzések kreálását tette lehetővé. 

Megnézem a WienerAI oldalát

WienerAI kereskedési bot, letéti jutalmak és átláthatóság

A WienerAI azonban sokkal több mint egy vicces figura, ugyanis gyakorlati felhasználási lehetőségeket is kínál. A trading bot mesterséges intelligenciája prediktív technológia segítségével tapasztalati szinttől függetlenül leegyszerűsíti a kereskedést a felhasználók számára. A felhasználók ráadásul a ChatGPT-hez hasonló felületen keresztül a bottal interakcióba is léphetnek, és feltehetik kereskedéssel kapcsolatos kérdéseiket.

A bot azonosítja a legjobb kereskedési lehetőségeket és elemzi őket, sőt még decentralizált tőzsdéket (DEX) is ajánl az ügyletek végrehajtásához. A projekt egy hónapja tette közzé a felület előnézeti képét az X/Twitteren.

A kereskedők ráadásul közvetlenül a chatbot felületéről hajthatják végre a kereskedéseket, költségek nélkül. A felület így nemcsak kényelmes, de költséghatékony is. A projekt az AI alapú trading és a díjmentes modell mellett még MEV védelmet is kínál, ezzel védekezve a rosszindulatú botok ellen.

A korai befektetők leköthetik $WAI tokenjeiket 147%-os éves hozam mellett, bár a jutalmak mértéke csökkenni fog, ha több érme kerül letétbe. A WienerAI átesett a SolidProof teljes körű auditján, ami megerősítette, hogy a kódban nincsenek hibák, és a befektetők biztonsága garantált.

Megnézem a WienerAI oldalát

A WienerAI lehet a következő nagy kripto?

A projektet olyan nagy YouTuberek is megemlítették, mint Oscar Ramos vagy a Crypto Gains. „Ezek a srácok néhány CEX-en is megjelenhetnének, például a MEXC-n, a KuCoin-on, a BitGet-en, a HTX-en, a Gate.io-n és a Bybit-en” – mondja egy WienerAI-ról szóló videójában a kedvelt kripto YouTuber Jacob Bury.

Megemlítette a projektben rejlő óriási potenciált, és azt is, hogy bárki portfóliójában nagyszerű kiegészítő lehet. Amennyiben Bury jóslatai beigazolódnak, jelentős növekedést hoznak majd.

WienerAI kripto ICO

A jelenlegi piaci körülményekre, az innovatív trading botra, a mém érmék kitüntetett helyzetére, valamint a projekt egyre növekvő népszerűségére való tekintettel, a $WAI jó eséllyel sikerre van ítélve. A token ugyanis a tőzsdei listázásnak köszönhetően jó úton van afelé, hogy még szélesebb körben elterjedjen.

Ne feledd, az előértékesítés vészesen közeleg a végéhez! Az érméket most még kedvezményes áron vásárolhatod meg, a tőzsdére lépés után pedig szinte biztos, hogy legalább néhányszorosára nő az értékük. Ne maradj ki a hozamokból te sem, csatlakozz az előértékesítéshez most!

Megnézem a WienerAI oldalát

Ezek is érdekelhetnek:

A PlayDoge előértékesítés 6 millió dollárhoz közelít a piaci gyengeség ellenére

Az 5 legjobb altcoin, amit érdemes most azonnal megnézned

WienerAI vásárlás 2024 – Lépésről lépésre útmutató kezdőknek

A fenti írás egy vendégtartalom így annak tartalmáért a ProfitLine szerkesztősége semminemű felelősséget nem vállal. A megjelenített információk nem minősíthetők befektetési tanácsadásnak, befektetési ajánlásnak, értékpapír / kriptovaluta / token / ICO stb. jegyzésére, vételére, eladására vonatkozó felhívásnak, azok kizárólag tájékoztatásul szolgálnak. Minden befektetés esetében kiemelten fontos az azt megalapozó információk és lehetőségek széleskörű megismerése. Fektessen be megfontoltan, járjon el pénzügyeiben felelősségteljesen! A kripto-befektetések kockázata és volatilitása kiemelkedően magas.

Bitcoin árfolyam újra átlépte a 111 ezres szintet - fordulat a kriptovaluta piacon?

Erőteljes lendülettel indult a szeptember a kriptopiacon, élén a Bitcoinnal, amely a hónap eleji bizonytalanságok ellenére újra 111 ezer dollár fölé kapaszkodott. A hagyományos részvénypiacok gyengébb rajtja sem tudta megtörni a kriptoeszközök emelkedő lendületét, miközben a befektetők már a pénteki amerikai munkaerőpiaci adatokra fókuszálnak. Vajon eljött az ideje a kamatcsökkentésnek?
2025. 09. 03. 04:00
Megosztás:

Bővíti a felhőszolgáltatási kínálatát Európában az SAP

A mesterséges intelligencia fejlődése érdekében bővíti szuverén felhőszolgáltatási kínálatát Európában az SAP, erre az elkövetkező tíz évben 20 milliárd eurót fordít - közölte a társaság kedden az MTI-vel.
2025. 09. 03. 03:30
Megosztás:

Új fejezet a teherautó-abroncsok világában: nagyobb futásteljesítmény, alacsonyabb gördülési ellenállás, fenntarthatóbb anyagok

A Goodyear bemutatja a KMAX GEN-3 teherabroncs-családot, amely a vállalat egyik legsikeresebb termékvonalának legújabb generációja. Az új abroncsok a korábbi verzió bizonyított teljesítményére építenek, de számos olyan fejlesztést vonultatnak fel, amelyek még hatékonyabbá és gazdaságosabbá teszik a közúti szállítást.
2025. 09. 03. 03:00
Megosztás:

Kijött a rendelet: nagyot változnak jövőre a hitelezés szabályai

Megjelent hétfő este a Magyar Közlönyben a jövedelemarányos törlesztőrészlet mutatót (JTM) érintő rendeletmódosítás, amelyről a Magyar Nemzeti Bank korábban közleményben számolt be. Egy, az önerőt érintő változás már kedden hatályba lép, a JTM-re vonatkozó változások pedig januárban lépnek életbe. A Bank360 összefoglalta a legfontosabb részleteket.
2025. 09. 03. 02:00
Megosztás:

Rossz hír a vidéken élő nyugdíjasoknak - a Budapestiek megúszták!

Egy térképen szemléltetjük (forrás: Grantis Blog), hogy jelenleg hogyan alakulnak az átlagos nyugdíjösszegek Magyarország különböző térségeiben. Emellett hasznos tanácsokat is adunk arra, hogyan növelheted majdani állami nyugdíjad összegét, mire eléred a nyugdíjkorhatárt.
2025. 09. 03. 01:30
Megosztás:

Nyugdíjasok életkilátásai Magyarországon: anyagi kényszer, infláció, bizonytalanság

A középkorú magyarok nagy része nyugdíjasként is dolgozna, leginkább anyagi okokból, a K&H biztos jövő reprezentatív kutatása szerint. A felmérésből kiderül: az infláció, a megtakarítások értékvesztése és a gazdasági bizonytalanságok komoly aggodalmat keltenek, miközben óvatos optimizmus is megjelenik a jövőbeli megélhetéssel kapcsolatban.
2025. 09. 03. 01:00
Megosztás:

Az amerikai feldolgozóipari szektor teljesítménye hatodik hónapja csökkent

Augusztusban zsinórban a hatodik hónapban csökkent az amerikai feldolgozóipari szektor teljesítménye az Ellátásilánc-menedzsment Intézet (Institute for Supply Management - ISM) havi rendszeres "Report On Business" felmérésének kedden közzétett adatai alapján.
2025. 09. 03. 00:05
Megosztás:

Andrej Babis szerint nem szabad megismétlődnie a politikusok elleni támadásoknak

Az ellenzéki Elégedetlen Polgárok Akciójának (ANO) elnöke, Andrej Babis szerint a mozgalom igyekszik pozitív választási kampányt folytatni, s a politikusok elleni támadásoknak már nem szabad megismétlődniük. A volt cseh kormányfő erről abban a videóban beszélt, amelyet kedden jelentetett meg az X-en.
2025. 09. 02. 23:30
Megosztás:

Miközben elemzők 5 dolláros XRP-célárat emlegetnek, a „smart money” csendben átvándorol ebbe az új, robbanásszerű növekedési potenciállal rendelkező kriptóba

Miközben a szakértők új célárakat tűznek ki az XRP jövőjére nézve, egy másik kriptovaluta kezd egyre nagyobb érdeklődést kiváltani a befolyásos befektetők körében.
2025. 09. 02. 23:00
Megosztás:

Range Rover és Range Rover Sport modelleket hív vissza a gyártó

A Jaguar Land Rover (JLR) önkéntes biztonsági intézkedésként visszahívja azokat a 2014 és 2017 közötti évjáratú Range Rover (L405) és Range Rover Sport (L494) modelleket, amelyeket az Egyesült Államokban, az Egyesült Királyságban és Kanadában helyeztek forgalomba - közölte a gyártó kedden az MTI-vel.
2025. 09. 02. 21:00
Megosztás:

Vegyesen változott kedd estére a forint árfolyama

Vegyesen alakult a forint árfolyama a főbb devizákkal szemben kedden estére a reggeli szintekhez képest a nemzetközi devizakereskedelemben.
2025. 09. 02. 20:00
Megosztás:

Kevesebben dolgoznak Magyarországon, de válságról még szó sincs

2025 júliusában a magyar munkaerőpiacon közel 30 ezer fővel csökkent a foglalkoztatottak száma az előző évhez képest, ami a teljes, 4,7 milliós foglalkoztatotti létszámhoz viszonyítva 1%-os visszaesést sem jelent. Mihályi Magdolna, a Jobtain HR szolgáltató ügyvezetője szerint ez a csökkenés egyelőre nem nevezhető egy rendszerszintű válság kezdetének. Inkább a gazdaság lassulásának a következménye, amely különböző iparágakat eltérő mértékben érint. Valódi problémáról akkor lehet majd beszélni, ha ez a trend a következő egy évben is folytatódik.
2025. 09. 02. 19:30
Megosztás:

Rekordszintre emelkedtek a védelmi kiadások az EU-ban tavaly

Rekordszintre, 343 milliárd euróra emelkedtek az Európai Unió 27 tagállamának védelmi kiadásai tavaly, ez 19 százalékos növekedést jelentett az előző évhez képest, és az unió GDP-jének 1,9 százalékát tette ki - áll az Európai Védelmi Ügynökség (EDA) kedden közzétett éves jelentésében.
2025. 09. 02. 19:00
Megosztás:

Szerdától megszüntetik a folyadékokra vonatkozó korlátozást a kolozsvári repülőtéren

Szerdától megszüntetik a kézipoggyászban szállítható folyadékok mennyiségére vonatkozó korlátozást a kolozsvári repülőtéren - közölte kedden az Avram Iancu Nemzetközi Repülőtér.
2025. 09. 02. 18:30
Megosztás:

Befektetők, figyelem! így érdemes támogatni az egészségügyi startupokat

Közép- és Kelet-Európa kedvező adottságokat kínál az egészségügyi innovációhoz: világszínvonalú tudásbázis áll rendelkezésre, alacsonyak a működési költségek, és sok a lendületesen növekedő startup vállalkozás – mégis sok ígéretes vállalkozás reked meg a növekedés útján. Az EU támogatásával megvalósuló Healthy Investment Central and Eastern Europe (HICEE) projekt keretében most egy olyan útmutató jelent meg, amely kézzelfogható segítséget nyújt a nemzetközi befektetőknek ahhoz, hogy felfedezzék a régióban rejlő, eddig kiaknázatlan lehetőségeket.
2025. 09. 02. 18:00
Megosztás:

Már 100 partnerrel működik együtt a Díjnet – új funkció segíti a rendszeres civil adományozást

A Díjnet Zrt. fontos mérföldkőhöz ért: már 100 partnerrel együttműködve biztosítja elektronikus számlakezelési és adományozási szolgáltatásait egyetlen digitális felületen – 33 közüzemi és egyéb szolgáltatót, valamint 67 civil szervezetet köt össze a felhasználóival. Az új AdományPlusz funkcióval a felhasználók mostantól civil szervezetek elektronikus hírleveleit is kezelhetik dijnet.hu fiókjukban, és egyidejűleg adományozhatnak is.
2025. 09. 02. 17:30
Megosztás:

Trump titokzatos bejelentést tesz ma 20:00-kor (magyar idő szerint)

Trump titokzatos bejelentése tartja izgalomban a piacokat.
2025. 09. 02. 17:00
Megosztás:

Továbbra is a fogyasztás támogatja a magyar növekedést

Közzétette ma reggel a KSH a második negyedéves GDP adatok részletes bontását. Negyedéves összehasonlításban az előzetes számoknak megfelelően 0,4 százalékkal nőtt a magyar gazdaság. Éves összehasonlításban a nyers adatok szerint 0,1, a szezonálisan és naptárhatással kiigazított és kiegyensúlyozott adatok szerint 0,2 százalékkal nőtt a GDP április-júniusban. 2025 első félévében a GDP a nyers adatok szerint stagnált, a szezonálisan és naptárhatással kiigazított adatok szerint pedig 0,1 százalékkal esett vissza 2024 első félévéhez képest.
2025. 09. 02. 16:30
Megosztás:

Megszűnik a kényelmi díj és átalakul a jutalékrendszer az autópálya-matricák értékesítésében

Megszűnik a kényelmi díj és átalakul a jutalékrendszer az autópálya-matricák értékesítésében - közölte az Építési és Közlekedési Minisztérium (ÉKM) kedden az MTI-vel.
2025. 09. 02. 16:15
Megosztás:

Keddtől az összes budapesti fiókban lehet készpénzért vásárolni állampapírt

A Magyar Államkincstár keddtől mind az öt budapesti ügyfélszolgálatán teljes körű szolgálást biztosít, miután elérhetővé vált a készpénzes állampapír-adásvétel és -pénztári szolgáltatás a Hattyú utcai fiókban is - közölte a Magyar Államkincstár az MTI-vel kedden.
2025. 09. 02. 15:00
Megosztás: