Az elemzők új történelmi csúcsokat jósolnak a Floki és a Binance Coin számára, de a befektetők rohannak megvásárolni ezt az új altcoint

A kriptopiac egy újabb emelkedő szakaszra készül, és az elemzők azonosították azokat a top kriptovalutákat, amelyek új történelmi csúcsokat (ATH-kat) érhetnek el. A Floki (FLOKI) és a Binance Coin (BNB) a következő hetekben új ATH-kat érhet el.

Az elemzők új történelmi csúcsokat jósolnak a Floki és a Binance Coin számára, de a befektetők rohannak megvásárolni ezt az új altcoint

Annak ellenére, hogy nem olyan népszerű, mint ezek a vezető altcoinok, a befektetők rohannak csatlakozni az új projekthez, a KangaMoon-hoz (KANG).

Kaleo 3x-os emelkedést jósol a Floki (FLOKI) számára

Az elmúlt hónapban a Floki (FLOKI) ára jelentős emelkedést mutatott, és június 5-én új történelmi csúcsot állított be, 0,0003449 dolláron. Annak ellenére, hogy az egyik legjobban teljesítő top kriptovaluta, a névtelen kriptokereskedő, Kaleo, azt jósolta, hogy az elkövetkező hetekben további 3x-os növekedést érhet el.

Kaleo szerint a Floki Inu piaci kapitalizációja elérheti a legalább 10 milliárd dollárt, mivel egy csésze- és fogantyú mintát formált. A 3 milliárd dolláros piaci kapitalizációról ez több mint 3,3x-os növekedést jelent. Kaleo a Floki jelenlegi árfolyam mintáját az egyik top mémcoin, Pepe árrobbanásához hasonlította.

A Binance Coin (BNB) 70%-os emelkedésre készül, hogy 1 000 dollár fölé menjen

Binance coin árfolyam elemzés és előrejelzés

A top altcoinok közül a Binance Coin (BNB) volt az egyik legjobban teljesítő, amely nemrégiben 710 dollár fölé emelkedett, új ATH-t állítva be. Míg a BNB ára továbbra is 700 dollár feletti támasz szinten marad, a vezető elemző, Bluntz azt jósolta, hogy az ára tovább emelkedhet.

Bluntz szerint a Binance Coin ára 1 000 dollár fölé emelkedik, és kijelentette: „Nincs esély arra, hogy a BNB ne érjen el egy négyjegyű értéket ebben a ciklusban.” Bluntz szerint az Elliott-hullám elmélet azt sugallja, hogy a Binance Coin ára körülbelül 1 200 dollárra emelkedik – ez mintegy 71%-os növekedés a jelenlegi szinthez képest.

A befektetők rohannak megvásárolni a KangaMoon-t (KANG) a nagyobb ROI potenciál miatt

Míg a Floki és a Binance Coin a következő hetekben hatalmas áremelkedésre készül, a befektetők a KangaMoon (KANG) iránt rohannak, mivel nagyobb emelkedési potenciállal rendelkezik. Az elmúlt hetekben a KangaMoon ára 400%-kal emelkedett, és elérte a 0,025 dolláros csúcsot. Ebben az időszakban a KangaMoon több mint 8 millió dollárt gyűjtött az folyamatban lévő kripto ICO-ja során.

A piaci szakértők akár 50x-os nyereséget is jósoltak a KANG számára, így az egyik legjobb kriptovalutává válik a jelenlegi vásárlásokhoz. A KangaMoon kilátásai nagyon kedvezőek, mert új rendszert hoz a mémcoinok világába. A KangaMoon felülmúlja a vezető mémcoinokat az ökoszisztémájával, amely a GameFi és a SocialFi rendszereket integrálja platformjába.

A KangaMoon egy olyan projektet hoz létre, amelyen keresztül a kripto- és a játék közösség tagjai szórakoztató játékokat játszhatnak és jutalmakat nyerhetnek. Versenyeket napi, heti és havi rendszerességgel tartanak, hogy minden tag lehetőséget kapjon a nyerésre.

Azok, akik nem kívánnak részt venni a játékokban, fogadhatnak az általuk győztesnek vélt résztvevőkre, és saját jutalmakat nyerhetnek. Emellett a KangaMoon SocialFi része biztosítja, hogy mindenki jutalmat kapjon az elkötelezettségi szintjük alapján.

Összegzés

A kriptopiaci népszerű szereplők elemzései alapján a Floki és a Binance Coin a jelenlegi legjobb kriptovaluták közé tartozik. Bár ezek az altcoinok hamarosan új ATH-kat érnek el, sok befektető a KangaMoon felé fordult nagyobb emelkedési potenciálja miatt. A KangaMoon jelenleg az ICO bónusz szakaszában van, így a befektetőknek most van lehetőségük csatlakozni a KANG vonathoz, mielőtt az elindul.

Fedezd fel a KangaMoon (KANG) előértékesítés izgalmas lehetőségeit még ma!

Weboldal:

https://Kangamoon.com/

Csatlakozz a Telegram közösségünkhöz: https://t.me/Kangamoonofficial

...

A fenti írás egy vendégtartalom így annak tartalmáért a ProfitLine.hu semminemű felelősséget nem vállal. A megjelenített információk nem minősíthetők befektetési tanácsadásnak, befektetési ajánlásnak, értékpapír / kriptovaluta / token / ICO stb. jegyzésére, vételére, eladására vonatkozó felhívásnak, azok kizárólag tájékoztatásul szolgálnak. Minden befektetés esetében kiemelten fontos az azt megalapozó információk és lehetőségek széleskörű megismerése. Fektessen be megfontoltan, járjon el pénzügyeiben felelősségteljesen! A kripto-befektetések kockázata és volatilitása kiemelkedően magas.

Még medvepiac idején is bikás marad a Digitap ($TAP) előértékesítési árfolyam-előrejelzése

Mára nyilvánvalóvá vált, hogy a kriptopiac medvepiacba került. Habár a Bitcoin októberben áttörte a 120 000 dolláros szintet, nemrég 85 000 dollár alá esett vissza, ami vitákat váltott ki arról, hogy vajon meddig csökkenhet az árfolyam, mielőtt ismét emelkedésnek indul. Ennek ellenére sok elemző úgy véli, hogy bizonyos coinok továbbra is emelkedhetnek, még akkor is, ha a piac általánosan pirosba fordul.
2025. 11. 25. 22:00
Megosztás:

Lázár János: munkabéke van a MÁV-Volán csoportnál

Nagy eredmény, hogy munkabéke, három éves bérmegállapodás, együttműködés van a MÁV-Volán csoportnál, a bérviszonyokat korrektül tudják rendezni - mondta Lázár János építési és közlekedési miniszter kedden közösségi oldalára feltett videóüzenetében.
2025. 11. 25. 21:30
Megosztás:

A legtöbb előértékesítés nem éli túl ezt a medvepiacot – íme 3, amely igen

A Bitcoin (BTC) lendületet kapott Trump elnök 2024. novemberi győzelme után. Decemberben először ugrott 124 000 dollárra, és 2025 októberében majdnem elérte a 126 000 dollárt.
2025. 11. 25. 21:00
Megosztás:

A DH Group belép a spanyol ingatlanpiacra

A DH Group felvásárolja a donpiso ingatlanhálózatot, ezzel belép a spanyol piacra, és ott saját pénzügyi márkájával, a Credipass-szal pénzügyi közvetítői szolgáltatásokat is indít - közölte a DH kedden a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján.
2025. 11. 25. 20:30
Megosztás:

2030-ra Európa dobogósa lehet a magyar agrárium

A magyar mezőgazdaság és élelmiszeripar 2030-ra Európa dobogósa lesz, a 15 éve tartó építkezés megteremtette az alapokat a további fejlődéshez - mondta Nagy István kedden Budapesten, az Agro Summit agrárgazdasági évadnyitó rendezvényén.
2025. 11. 25. 20:00
Megosztás:

BÉT: Ezek a hírek ma kedvetően hatottak a tőzsdére

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 907,81 pontos, 0,84 százalékos emelkedéssel, 108 613,56 ponton zárt kedden.
2025. 11. 25. 19:30
Megosztás:

Erősödött kedden a forint

Erősödött a forint kedden estére a főbb devizákkal szemben a kora reggeli jegyzéséhez képest a nemzetközi devizakereskedelemben.
2025. 11. 25. 19:00
Megosztás:

Erős zárás az európai tőzsdéken

Egy százalék közeli indexemelkedéssel fejezték be a keddi kereskedést a főbb európai értékpapírpiacok.
2025. 11. 25. 18:30
Megosztás:

A kormány évi egymilliós otthontámogatást ad a közszolgálatban dolgozóknak

A kormány évi egymillió forint összegű otthontámogatást vezet be a közszolgálatban dolgozók részére - erről beszélt a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára MTI-hez kedden eljutatott videójában.
2025. 11. 25. 18:00
Megosztás:

Romániában alkotmányellenesnek minősítették a magánnyugdíj-megtakarítások felvételének új szabályozását

Elutasította a román alkotmánybíróság a magánnyugdíj-megtakarítások felvételének korlátozására vonatkozó törvénykezdeményezés ellen emelt óvások legtöbb kifogását, de alkotmánysértőnek minősítette a jogszabály azon cikkét, amely lehetővé tette volna, hogy a rákbetegségben szenvedő nyugdíjasok egy összegben vegyék fel megtakarításukat.
2025. 11. 25. 17:30
Megosztás:

Elkezdődött az új üzemegységek építése a Dreher kőbányai gyáránál

A Dreher kőbányai gyáránál elkezdődött az új üzemegységek, a fermentációs üzem és az új energiaközpont földfelszíni építése. Az önerőből finanszírozott, 30 milliárd forint értékű beruházás várhatóan 2026 végén zárul le, a termelés a a munkálatok ideje alatt sem áll le - közölte a Dreher Sörgyárak Zrt. kedden az MTI-vel.
2025. 11. 25. 17:00
Megosztás:

Nem csökken az Otthon Start program lendülete

Nem csökken a szeptember 1-jén indult Otthon Start program lendülete, november közepéig 22 ezer fix 3 százalékos hiteligénylési kérelmet nyújtottak be csaknem 800 milliárd forint összegben, és több mint 8500 igénylőnek már folyósítottak is csaknem 300 milliárd forint hitelt - mondta a Miniszterelnökség (ME) parlamenti és stratégiai államtitkára a program eredményeiről tartott keddi sajtótájékoztatóján.
2025. 11. 25. 16:30
Megosztás:

Hollandia akár 3 milliárd eurót is befektethet a drónok elleni védelembe

A holland védelmi minisztérium bejelentette, hogy 1,25 és 3 milliárd euró közötti összeget tervez befektetni a drónok elleni védelmi képességek megerősítésére - közölte az NL Times című angol nyelvű holland hírportál kedden.
2025. 11. 25. 16:00
Megosztás:

Nőtt a német GDP a harmadik negyedévben

Németország hazai összterméke az idei harmadik negyedévben stagnált a második negyedévvel összevetve, éves szinten pedig nőtt - közölte a szövetségi statisztikai hivatal, a Destatis kedden.
2025. 11. 25. 15:30
Megosztás:

75 millió forint bírság OPUS részvények bennfentes kereskedése miatt

A Magyar Nemzeti Bank (MNB) összesen 74,75 millió forint piacfelügyeleti bírságot szabott ki 4 magánszeméllyel szemben és feljelentéseket tett a bennfentes kereskedelmet és bennfentes információ jogosulatlan közzétételét tiltó jogszabályok megsértése miatt, amely az OPUS GLOBAL Nyrt. részvényeihez köthető - közölte a jegybank kedden az MTI-vel.
2025. 11. 25. 15:00
Megosztás:

Jóval az átlag alatt van az idei almatermés

A tavaszi fagyok, a hűvös május, az aszály és az extrém hőingadozásokkal tarkított nyár miatt minden idők leggyengébb termésmennyiségét takaríthatták be az almatermelők - derült ki a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) és a Magyar Zöldség-Gyümölcs Szakmaközi Szervezet (FruitVeB) közös körképéből.
2025. 11. 25. 14:30
Megosztás:

Az EU-ban 5,8 százalékkal nőtt az új autók eladása októberben

Az Európai Unióban 5,8 százalékkal, 916 ezer 609-re nőtt az új autók eladása októberben az előző év azonos hónapjához képest - áll az európai autógyártók szakmai képviseleti szervezete, az ACEA honlapjára kedden fölkerült jelentésben.
2025. 11. 25. 14:00
Megosztás:

Több tízezer extra ingatlannal bővülhet az otthon startos kínálat

A kormány fontolóra vette, hogy a külterületi lakóingatlanokra is kiterjeszti az Otthon Start Programot, így a tanyák és birtokközpontok mellett egyéb külterületen lévő lakóingatlanokra is igényelhető lenne a 3 százalékos hitel. Országosan több mint 150 ezer külterületi lakóingatlan szerepel az ingatlannyilvántartásban, amiből 29 ezer zártkerti besorolású. A legtöbb külterületi lakóingatlan Bács-Kiskun, Csongrád-Csanád, Pest és Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegyékben található. Az újonnan tervezett intézkedés valószínűleg ezeknek a régióknak az ingatlanpiacát pörgetné jobban.
2025. 11. 25. 13:30
Megosztás:

A házépítéshez még mindig beton kell, nem wifi

A világ digitalizálódik. Ami ma még kézzel fogható, az holnap már egy alkalmazásban érhető el. De van egy határ: házat nem lehet letölteni, burkolatot nem lehet a negyedikre streamelni, fürdőszobát nem burkol a mesterséges intelligencia. A jó szakember továbbra is a jövő építőiparának legfontosabb erőforrása és fogytán van.
2025. 11. 25. 13:00
Megosztás:

Japán új védelmi vonalat húz a kriptotőzsdék köré – Kötelező tartalékot vezetnek be a hackek és csődök ellen

Japán ismét példát mutat a kriptovaluta-szabályozásban: a világ egyik legszigorúbban ellenőrzött digitális eszközpiacán új törvényjavaslat készül, amely kötelezővé tenné a kriptotőzsdék számára, hogy külön tartalékokat képezzenek az ügyfélveszteségek fedezésére. A cél világos: fokozott védelem a hackertámadásokkal, üzemzavarokkal és csődhelyzetekkel szemben, miközben a szektor egyre inkább hasonlít a hagyományos pénzügyi piacok működésére.
2025. 11. 25. 12:30
Megosztás: