Egyedülálló ingatlan értékesítési rendszer indult Magyarországon

A megveszLAK.hu és a posztolom.com automata facebook posztoló szolgáltatás új fejlesztésével létrejött egy olyan komplett rendszer, ami jelentősen meg tudja könnyíteni és gyorsítani az ingatlan értékesítők munkáját, hogy az ingatlanos szakember minél több időt tudjon fordítani az ingatlanok érdeklődőknek való bemutatásával.

Egyedülálló ingatlan értékesítési rendszer indult Magyarországon

A megveszLAK.hu és a posztolom.com automata facebook posztoló szolgáltatás új fejlesztésével létrejött egy olyan komplett rendszer, ami jelentősen meg tudja könnyíteni és gyorsítani az ingatlan értékesítők munkáját, hogy az ingatlanos szakember minél több időt tudjon fordítani az ingatlanok érdeklődőknek való bemutatásával.

Az új rendszer másik hatalmas előnye, hogy ötvözi az ingatlanos portál webes keresőből érkező és a facebook felületeiről érkező ingatlant keresők tömegeit, mindezt egyszerűen, gyorsan, hatékonyan és olcsón.

A rendszer első eleme: hirdetések feltöltése

Az ingatlan hálózatok és az egyéni ingatlanos szakemberek saját áttöltést, vagy áttöltő rendszert használva, vagy egyénileg tudják feladni a hirdetéseiket a megveszLAK.hu ingatlan hirdetési portálra.

A megveszLAK országos ingatlanos portáljára jelenleg 15 áttöltő rendszerből érkeznek hirdetések és hamarosan újabb hálózatok is csatlakozni fognak. A portálon több, mint félezer ingatlan iroda hirdet.

A megveszlak ingatlan kínálata lefedi egész Magyarországot. Az ingatlant keresők legnagyobb része a google-ből érkezik olyan keresésekre például, mint az eladó lakás Budapest. 2021 októberétől az árminimum rendszerébe is bekerült a megveszLAK.

A rendszer második eleme: posztolom.com

A posztolom.com olyan automatizált rendszer, amely segítségével automatizáltan és folyamatosan helyezhetnek el posztokat az ingatlanosok az általuk használt és megadott facebook csoportokba és a marketplace-re egyaránt, ráadásul előre meghatározott napokon.

Ezenfelül számos olyan beépített funkció található, amik kényelmesebbé, és jóval hatékonyabbá teszik az ingatlanosok számára a munkát, a megszokott kézi posztolással szemben.

Az együttműködés időt és munkát spórol azzal, hogy a megveszLAK-on hirdető ingatlanosoknak már nem kell a posztolom.com-ra is feltölteni kézzel a hirdetéseket, mivel azt már csak át kell adni a megveszLAK-ból.

megveszlak posztolom.comMennyibe kerül a rendszer használata?

A megveszLAK-ot az ingatlanosok hihetetlenül kedvező díjszabással tudják használni. A legkisebb éves előfizetési csomag csupán 10000 forintba kerül, aminek ellenében maximum 50 hirdetéssel rendelkezhet az iroda, de a legnagyobb korlátlan csomag is csupán 40000 forintba kerül egy naptári évre.

Az automata posztolási funkció használata, mint plusz szolgáltatás a megveszLAK-on kreditekből finanszírozható és csupán 30 kreditbe kerül naponta, ami a jelenlegi és a 2022-es árszabásnak megfelelően is csupán 25-30 forint naponta.

A posztolom.com szintén nagyon kedvező díjszabással adja az egyedi szolgáltatását. A legkisebb díjcsomag 4990Ft + ÁFA havonta, de a legnagyobb díjcsomag is csak 9990Ft+ÁFA egy hónapra. Ráadásul két hét ingyenes kipróbálási lehetőség is az ingatlanosok rendelkezésére áll.

Konklúzió

Ez a létrejött új ingatlan értékesítési rendszer, ami összeköti az ingatlanos áttöltő rendszereket egy ingatlanos portálon keresztül a facebook ingatlanos csoportokkal és a marketplace-el nem csak Magyarországon, de az egész világon egyedülálló jelenleg, amivel a piacvezető ingatlan hirdetési portálok sikeres ingatlan eladási mennyiségeit érhetik el az ingatlanosok havi pár ezer forintból, megcélozva az ingatlan keresőket google-ben, az árminimum felhasználóit és a facebook felületén keresőket is.

400 új munkahelyet teremt a Kometa új óriásberuházása Kaposváron

A Kometa 99 Zrt. húsfeldolgozó cég 45 milliárd forint értékben hajt végre kapacitásbővítést Kaposváron, amelynek nyomán négyszáz új munkahely jön létre a városban - közölte Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter csütörtökön a helyszínen.
2026. 02. 12. 17:00
Megosztás:

Márciusban indul az Aster Chain mainnet – Új korszak jöhet a Perp DEX piacon

Új blokklánccal, stakinggel, governance modellel és valós eszközöket leképező szintetikus piacokkal készül áttörni az Aster. A decentralizált tőzsde (DEX) márciusban indítja el saját Layer-1 hálózatát, ami nemcsak technológiai, hanem piaci fordulópontot is jelenthet.
2026. 02. 12. 16:00
Megosztás:

Olcsó és veszélyes termékek nyomában – Globális online piactereket vizsgál az NKFH és az NNGYK

A Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) és a Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ (NNGYK) egyedülálló, országos szintű összehangolt akciót indított a harmadik országból érkező termékek átfogó fogyasztóvédelmi ellenőrzése keretében. A kezdeményezés célja, hogy a népszerű online piacterekről származó termékeket átvizsgálják és feltárják, mely árucikkek jelenthetnek valós kockázatot a magyar családok számára.
2026. 02. 12. 15:30
Megosztás:

Kína csökkentett vámokat vet ki az Európai Unióból származó egyes tejtermékekre

Kína péntektől öt évre 7,4 és 11,7 százalék között kiegyenlítő vámot vet ki bizonyos, az Európai Unióból importált tejtermékekre, ezzel csökkenti a korábbi 21,9-42,7 százalékos ideiglenes vámtételeket - közölte csütörtökön a kínai kereskedelmi minisztérium.
2026. 02. 12. 15:00
Megosztás:

Kilenc éve tartó emelkedő csatornában az XRP – Intézményi tőke érkezhet 2026 elején?

Az XRP árfolyama ugyan rövid távon gyengült, de a hosszú távú technikai struktúra továbbra is stabil. A piaci szereplők figyelme egyre inkább az intézményi belépés felé fordul, miközben a spekulatív túlfűtöttség fokozatosan lecseng. Vajon egy új, érettebb piaci ciklus küszöbén állunk?
2026. 02. 12. 14:30
Megosztás:

Tarolnak a szabad felhasználású kölcsönök, egy átlagos igénylő 5 évre tervez eladósodni

Közel 3 millió forint, bő 5 éves futamidő és szabad felhasználás – így jellemezhető az átlagos személyi kölcsön a Bank360 oldalán végrehajtott kalkulációk alapján. A szabad felhasználású személyi hitel évek óta töretlen népszerűségnek örvend, 2025-ben rekordösszeget folyósítottak belőle a hitelintézetek. A pénzügyi szakportál adatai alapján pedig az is kiderül, hogy mire keresnek leggyakrabban az igénylők.
2026. 02. 12. 14:00
Megosztás:

Balesetekhez kapcsolt nyereményjáték miatt bírságolt a médiatanács

Balesetekhez kapcsolt nyereményjáték miatt bírságolt a médiatanács. A tragédiákhoz kapcsolódó nyereményjáték közzététele nem egyeztethető össze az emberi méltóság tiszteletét megkövetelő, a demokratikus nyilvánosság érdekeit szolgáló alkotmányos értékekkel – fogalmazott egyik friss határozatában a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) Médiatanácsa.
2026. 02. 12. 13:30
Megosztás:

A vártnál gyengébben nőtt a brit gazdaság év végén

A vártnál lassabb növekedéssel zárta a tavalyi évet a brit gazdaság.
2026. 02. 12. 13:00
Megosztás:

Helyi üzletemberek vásárolják meg a Carrefour romániai hálózatát

Kivonul Romániából a Carrefour, a kiskereskedelmi hálózatát a Paval Holding vásárolja meg - írja a profit.ro a cég közleménye alapján.
2026. 02. 12. 12:30
Megosztás:

Pár bázisponttal emelkedtek az amerikai kötvényhozamok

A vártnál alacsonyabb kínai inflációs adatok miatt ismét hozameséssel indult a kereskedés a világ kötvénypiacain, de a vártnál minden fronton – munkahelyteremtés, munkanélküliség, munkabérek – erősebb januári amerikai munkapiaci adatok megfordították a hangulatot. Végül az amerikai kötvényhozamok pár bázisponttal emelkedtek, de a tízéves hozam így is 4,2% alatt zárt. Az európai kötvénypiacokon nem volt érdemi elmozdulás, a német tízéves hozam maradt 2,8% környékén. Az erős munkapiaci adatok után erőre kapott a dollár, az EUR/USD délutánra ismét 1,19 alá süllyedt.
2026. 02. 12. 12:00
Megosztás:

Közel nyolc éve nem látott mélységben az infláció

Ma reggel a januári inflációs adatok érkeztek. A KSH közleménye szerint a fogyasztói árak havi szinten 0,3 százalékkal nőttek, az éves infláció pedig 2,1 százalékra lassult a decemberi 3,3 százalékról. Az adat elmaradt a konszenzustól és minimálisan a mi várakozásunkat is alulmúlta. A maginfláció éves indexe is csökkent az előző havi 3,5 százalékról 2,7 százalékra.
2026. 02. 12. 11:30
Megosztás:

Jutalékmentes befektetés – valóság vagy csak marketing?

Az a gondolat, hogy Apple-részvényeket, S&P 500 ETF-eket vagy bitcoint vásárolhatunk egyetlen fillér jutalék nélkül, csábítóan hangzik. És pontosan ezzel az ígérettel operál ma a legtöbb, Magyarországon elérhető brókercég. Csakhogy minden vállalatnak valahogyan pénzt kell keresnie — és ha nem fizetünk jutalékot, máshol fizetünk. Ez az elemzés azt vizsgálja, hogyan működnek konkrétan a Magyarországon jelenlévő négy fő platform — XTB, eToro, Pepperstone és Plus500 — üzleti modelljei, hol rejtőznek a valós költségek, melyik áll a legjobban, és hogy a „díjmentes befektetés" strukturálisan fenntartható modell-e, vagy inkább korlátozott élettartamú marketingeszköz.
2026. 02. 12. 10:48
Megosztás:

A vártnál kedvezőbbek lettek a januári munkapiaci adatok az USA-ban

A Nasdaq és a Dow enyhén csökkent szerdán, míg az S&P 500 lényegében nem mozdult el egyik irányba sem.
2026. 02. 12. 10:30
Megosztás:

0,1%-os növekedéssel rekord szinten zárt a STOXX 600

0,1%-os növekedéssel rekord szinten zárt a páneurópai STOXX 600. A DAX 0,5%-kal, a CAC40 0,2%-kal mérséklődött, miközben az FTSE 100 1,1%-kal erősödött. Az emelkedő olajárak mellett az energiaipari részvények vezették az erősödést, a szektorindex 3,8%-ot ugrott. A technológiai és a médiaipari részvények viszont lemaradtak, 1,8%-kal, illetve 2,6%-kal estek.
2026. 02. 12. 10:00
Megosztás:

A Yettel és a 2Connect nagykereskedelmi megállapodást kötött vezetékes szélessávú szolgáltatásokra

A 2Connect gigabit-képes vezetékes infrastruktúráján nagykereskedelmi szélessávú hozzáférést biztosít a Yettel Magyarország számára a felek által kötött megállapodás értelmében. Ennek köszönhetően az év második felében a Yettel előfizetők számára is elérhetővé válik a vezetékes internetszolgáltatás.
2026. 02. 12. 09:30
Megosztás:

BÉT: Emelkedéssel kezdődhet a kereskedés

Emelkedéssel kezdődhet a kereskedés csütörtökön a Budapesti Értéktőzsdén, a BUX 880,33 pontos, 0,68 százalékos csökkenéssel, 129 447,89 ponton zárt szerdán.
2026. 02. 12. 09:00
Megosztás:

Inflációs adatra várva: merre mozdulhat a Bitcoin és a kriptopiac?

A befektetők figyelme most egyértelműen a héten érkező, januári – korábban elhalasztott – amerikai inflációs adatra irányul. A friss fogyasztói árindex (CPI) közzététele azért kap kiemelt szerepet, mert a szerdán publikált, vártnál erősebb munkaerőpiaci jelentés ismét átírta a kamatcsökkentési várakozásokat. Az amerikai gazdaság januárban 130 ezer új munkahelyet teremtett, ami azt jelzi, hogy a gazdaság továbbra is ellenálló.
2026. 02. 12. 08:00
Megosztás:

Gyengült a forint csütörtök reggelre

Gyengült a forint a főbb devizákkal szemben csütörtök reggelre az előző esti jegyzéséhez képest a nemzetközi devizakereskedelemben.
2026. 02. 12. 07:00
Megosztás:

Trump továbbra is a tárgyalásos rendezést szorgalmazza az Iránnal fennálló nézeteltérések rendezése érdekében

Donald Trump amerikai elnök továbbra is a tárgyalásos rendezést helyezi előtérbe az Egyesült Államok Iránnal fennálló nézeteltéréseinek rendezése érdekében.
2026. 02. 12. 06:00
Megosztás:

Letartóztatta a bíróság a Bászna Gabona Zrt. sikkasztással gyanúsított vezérigazgatóját

Letartóztatta a Nyíregyházi Járásbíróság a Bászna Gabona Zrt. csaknem tízmilliárd forintos sikkasztással gyanúsított vezérigazgatóját.
2026. 02. 12. 05:30
Megosztás: