IT Genetics Magyarország, 550.000 euró forgalom 2023-ban

Az IT Genetics Magyarország célja, hogy 2024-ben 30%-kal növelje forgalmát 2023-hoz képest. A vállalat online kiskereskedelmi piacvezetővé kíván válni a DC/POS termékszegmensben  Az IT Genetics Magyarország a 14,5 millió eurós romániai árbevétellel rendelkező az IT Genetics Group technológiai szolgáltató cégcsoport része.

IT Genetics Magyarország, 550.000 euró forgalom 2023-ban

Az IT Genetics Magyarország, az üzleti optimalizáláshoz technológiai megoldásokat és berendezéseket kínáló vállalat több mint 550 000 eurós árbevétellel zárta a 2023-as pénzügyi évet.

A 2018-ban az ITGStore.hu e-kereskedelmi platformon keresztül elindított IT Genetics Magyarország az IT Genetics vállalatcsoport része, a Romániában 14,5 millió eurós árbevétellel rendelkező technológiai szolgáltató.

Az IT Genetics Hungary a digitalizációhoz nélkülözhetetlen hardver- és szoftvermegoldások sokszínű választékát kínálja, bizonyítva hatékonyságát több iparágban, például az e-kereskedelemben, a gyártásban, a logisztikában, az egészségügyben és a gyógyszeriparban. Az IT Genetics intelligens megoldásai segítenek optimalizálni és racionalizálni a magyarországi vállalatok munkafolyamatait.

"Az ügyfelek sajátosságaihoz és abszorpciós lehetőségeihez igazodó informatikai megoldások és berendezések szállítása iránti elkötelezettségünk a digitális átalakulás területén vezető szolgáltatóvá tett minket. A magyar piacon elfoglalt pozíciónk megszilárdulása elkötelezett csapatunknak és az ügyfeleinkkel kialakított szoros kapcsolatainknak köszönhető."

Liviu Sima, IT Genetics társalapító

Az ITGStore.hu az ügyfelek igényeire odafigyelve, szakképzett tanácsadókon keresztül teljes körű támogatást nyújt magyar nyelven, és a B2B ügyfelek igényeihez igazodó, változatos termékkínálatot tart fenn.

Az IT Genetics Hungary célja, hogy az online kiskereskedelem piacvezetőjévé váljon a DC/POS termékszegmensben

Az IT Genetics Hungary célja, hogy a DC/POS termékek (adatgyűjtő eszközök és értékesítési pontok) területén az online kiskereskedelem piacvezetőjévé váljon, gyorsan és hatékonyan reagálva a helyi vállalatok egyedi igényeire. Egy olyan dinamikus és versenyképes piacon, mint Magyarország, a legmodernebb technológiai megoldásokkal szemben támasztott követelmények elengedhetetlenek az értékesítési folyamatok optimalizálásához és a vásárlói élmény javításához.

A DC/POS megoldások és berendezések, például vonalkódolvasók, címkenyomtatók és készletgazdálkodási rendszerek kulcsfontosságúak az üzleti műveletek racionalizálásában és a termelékenység növelésében. Az IT Genetics Hungary továbbra is személyre szabott berendezéseket és szolgáltatásokat kínál, biztosítva, hogy minden vállalat részesüljön a versenyképesség megőrzéséhez szükséges technológiákból.

"Célunk, hogy a legmodernebb DC/POS termékek és személyre szabott szolgáltatások változatos kínálatával meghódítsuk a magyar online kiskereskedelmi piacot, hogy a dinamikus gazdasági környezetben minden vállalkozás sikerét és versenyképességét biztosítsuk."

Adriana Arhire, az IT Genetics Magyarország vezérigazgatója

Az IT Geneticsről:

A 2007-ben alapított IT Genetics professzionális informatikai megoldásokat kínál romániai, magyarországi, bulgáriai, spanyolországi és olaszországi vállalatok számára. A vállalat küldetése az üzleti élet digitalizálása, megfizethető technológiai és integrált hardver- és szoftvermegoldások, tanácsadás és technikai támogatás nyújtása a folyamatok optimalizálásához.

Az IT Genetics 17 éves tapasztalata során digitalizációs projekteket hajtott végre különböző iparágakban, mint például a kiskereskedelem, HoReCa, szállítás, logisztika, gyártás, gyógyszeripar és egészségügy, oktatás és bankszektor, az ügyfelek sajátosságaihoz és abszorpciós lehetőségeihez igazított megoldásokkal.

A neves gyártókkal, például a Zebra, Brother, Honeywell, Datalogic, Metter, Elo, Star Micronics, SATO és másokkal való partnerségek lehetővé teszik az IT Genetics számára, hogy élvonalbeli technológiákat kínáljon. Az ügyfelek számára előnyös a gyors szállítás, a 15 napos visszaküldési politika, a dedikált ügyfélszolgálat, a szakértői technikai támogatás, a lízingfinanszírozás és az App Store és a Google Play áruházban elérhető ITG Store mobilalkalmazás.

Putyin közölte Trumppal, hogy a győzelem napja alkalmából hajlandó a tűzszünetre

Vlagyimir Putyin orosz elnök közölte amerikai hivatali partnerével, Donald Trumppal, hogy a győzelem napja alkalmából, az ünnepségek idejére hajlandó fegyverszünetet hirdetni az ukrajnai konfliktusban. Erről Jurij Usakov, az orosz elnök külpolitikai tanácsadója számolt be szerda este Moszkvában.
2026. 04. 30. 05:30
Megosztás:

A szlovén parlament elfogadta a kormányról szóló törvény módosítását

A szlovén parlament elfogadta szerdai ülésén a kormányról szóló törvény módosítását, amely 19-ről 14-re csökkenti a minisztériumok számát - jelentették helyi médiumok.
2026. 04. 30. 05:00
Megosztás:

A Richter legkésőbb szeptember 11-ig fizeti ki az osztalékot a közérdekű alapítványoknak

A Richter Nyrt. megállapodott három közérdekű vagyonkezelő alapítvánnyal, hogy részükre az osztalékot legkésőbb szeptember 11-ig fizetik ki - közölte a társaság a Budapesti Értéktőzsde honlapján szerdán.
2026. 04. 30. 04:30
Megosztás:

Elemzői Felmérés: Bizalom és K-alakú gazdaság

A vállalatok generációnként egyszer előforduló befektetési boomot élnek át egyre több iparágban, de máris vannak jelei annak, hogy a mesterséges intelligencia (AI) visszafogja a béreket, és ezzel együtt potenciálisan a fogyasztói keresletet is. A Fidelity Elemzői Felmérésének eredménye szerint az AI-befektetési boomnak köszönhetően a vállalatok jobban érzik magukat, mint bármikor a Covid-járvány kaotikus következményei óta. A háttérben azonban a nyersanyagárakkal, a bérekkel és a háztartások kiadásaival kapcsolatos kockázatok lebegnek, amelyek az elkövetkező években terhet jelenthetnek a globális gazdaságra, különösen a közel-keleti konfliktusok miatt.
2026. 04. 30. 04:00
Megosztás:

Nem fizet osztalékot a Masterplast

Nem fizet osztalékot a Masterplast a társaság éves közgyűlésének döntése alapján - közölte az építőanyag-gyártó vállalat szerdán a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján.
2026. 04. 30. 03:30
Megosztás:

Nem fizet osztalékot a Masterplast

Nem fizet osztalékot a Masterplast a társaság éves közgyűlésének döntése alapján - közölte az építőanyag-gyártó vállalat szerdán a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján.
2026. 04. 30. 03:30
Megosztás:

Mennyi lesz egy EURÓ ára? A magyar euró bevezetés a forintot is tovább erősítheti

Geopolitikai bizonytalanságok, energiaválság és komoly tőzsdei kilengések jellemezték az idei első negyedévet, melyet Magyarországon az országgyűlési választási kampány még intenzívebbé tett.
2026. 04. 30. 03:00
Megosztás:

Átalakította a vetésszerkezetet a klímaváltozás

Átalakította a tavaszi vetésszerkezetet a klímaváltozás belföldön, területnagyságot tekintve az olajos napraforgó megelőzte a kukoricát idén - közölte a Syngenta szerdán az MTI-vel.
2026. 04. 30. 02:30
Megosztás:

Hogyan hozhatja haza Magyarország az uniós pénzeket és a magyar egyetemek jövőjét?

A magyar uniós források ügye 2026 tavaszán új szakaszba lépett. A kormányváltás nyomán reális politikai lehetőség nyílhat arra, hogy Magyarország hozzáférjen a befagyasztott kohéziós támogatásokhoz, a helyreállítási forrásokhoz, valamint a magyar egyetemek előtt újra megnyíljon az Erasmus+ és a Horizon Europe programok teljes rendszere. A kérdés ma már nem az, hogy szükség van-e ezekre a forrásokra, hanem az, hogy milyen gyorsan és milyen feltételekkel sikerülhet visszatérni az európai fősodorba.
2026. 04. 30. 02:00
Megosztás:

Eltűnhetnek évek a nyugdíjadból? Ez a szabály dönti el, mit fogadnak el szolgálati időként

Sokan csak akkor szembesülnek vele, amikor már közeledik a nyugdíj: nem elég, hogy valaki évtizedeken át dolgozott, azt igazolni is tudni kell. A szolgálati idő ugyanis kulcskérdés a nyugdíj megállapításánál. Ez határozza meg, hogy valaki mennyi munkában töltött idővel rendelkezik, és bizonyos esetekben azt is befolyásolja, milyen nyugdíjjogosultságra számíthat.
2026. 04. 30. 01:30
Megosztás:

Bevezeti az eurót Magyarország - itt a dátuma

Stabilizálódó piac mellett maradt az alapkamat, az euró a 2030-as évek elején jöhet Magyarországon.
2026. 04. 30. 01:00
Megosztás:

A DH Group részvényeként 36,35 forint osztalékot fizet

A DH Group részvényeként 36,35 forint osztalékot fizet a törzsrészvényekre a társaság pénteki közgyűlésének döntése szerint az igazgatóság által utóbb meghatározott idöpontban - tette közzé az ingatlanközvetítő társaság a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján szerdán.
2026. 04. 30. 00:30
Megosztás:

Trump szerint akár hamarosan lehet megoldás az ukrajnai háború lezárására

Donald Trump szerint akár hamarosan lehet megoldás az ukrajnai háború lezárására - az amerikai elnök erről egy fehér házi eseményen beszélt, miután bejelentette, hogy hosszan beszélt telefonon Vlagyimir Putyin orosz elnökkel szerdán.
2026. 04. 29. 23:30
Megosztás:

A Wingholding Zrt. tavaly rekordösszegű árbevételt ért el

Az ingatlanfejlesztő és beruházó Wingholding Zrt. 2025-ben rekordösszegű, 303 milliárd 989 millió forint árbevételt ért el, amely 53 százalékkal meghaladja a csoport 2024. évi árbevételét - közölte a társaság szerdán a Budapesti Értéktőzsde honlapján közzétett éves jelentésében.
2026. 04. 29. 23:00
Megosztás:

Mérföldkő az Otthon Startnál: hamarosan átlépheti az 1000 milliárdot a folyósított össze

Márciusban átlépheti az 1000 milliárd forintot a folyósított Otthon Start hitelek állománya hívta fel a figyelmet a Netrisk.hu. A már folyósított állomány kamattámogatása évi mintegy 45 milliárd forintos költségvetési kiadást jelent. Az áprilisi választásokat követő hozamcsökkenés ugyanakkor érdemben csökkentheti a finanszírozás terhét: minden újabb 10 milliárd forintnyi kihelyezés után éves szinten 120–140 millió forinttal kisebb kamattámogatást kell fizetnie az államnak, ha a kedvező környezet fennmarad, ám a program költségvetési terhe még így is számottevő lesz.
2026. 04. 29. 22:30
Megosztás:

Egy feltört Google- vagy Meta-fiók ma akár csődbe is vihet egy céget

Egyetlen Google- vagy Meta-hirdetési fiók feltörése néhány óra alatt több százezer, sőt akár több millió forintos kárt okozhat egy vállalkozásnak – derül ki a JabJab digitális marketing ügynökség friss szakmai elemzéséből. Egy kisebb cég számára egy ilyen incidens likviditási válságot vagy akár csődhelyzetet is előidézhet, de a tapasztalatok szerint nagyvállalati környezetben sem tekinthető „elfogadható veszteségnek” egy ilyen támadás következménye.
2026. 04. 29. 22:00
Megosztás:

Milliárdokat szerez vissza a GVH a magyaroknak

2020 áprilisa óta több mint 10 milliárd forint közvetlen fogyasztói kompenzációt ért el a Gazdasági Versenyhivatal (GVH). A legújabb ilyen ügyben – amelynek eredményét kedden közölte a GVH – a Temu online piactér európai üzemeltetője fizet legalább 882 millió forintot a megtévesztett magyar vásárlóknak. A korábbi években fizetett kompenzációt többek között a Wish, az eMAG, az Eventim, a WizzAir és az About You is. A GVH Versenytanácsa a törvény nyújtotta lehetőségeket kihasználva, a bírság kiszabása mellett a fogyasztók közvetlen kompenzációját is szem előtt tartja.
2026. 04. 29. 21:30
Megosztás:

A DH Group részvényeként 36,35 forint osztalékot fizet

A DH Group részvényeként 36,35 forint osztalékot fizet a törzsrészvényekre a társaság pénteki közgyűlésének döntése szerint az igazgatóság által utóbb meghatározott idöpontban - tette közzé az ingatlanközvetítő társaság a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján szerdán.
2026. 04. 29. 21:00
Megosztás:

Az AutoWallis növekedési stratégiájának megvalósítását támogatja 2025. évi nyereségéből

Az AutoWallis Csoport nem fizet osztalékot a 2025. évi tevékenysége után, a közel 5 milliárd forintos tavalyi adózott nyereséget a meglévő forrásaival együtt növekedési stratégiájának megvalósítására fordíthatja - tájékoztatott a társaság az éves rendes közgyűlés szerdai döntéséről a Budapesti Értéktőzsde honlapján.
2026. 04. 29. 20:30
Megosztás:

Csökkent a HELL Energy Magyarország Kft. és leányvállalatainak nyeresége 2025-ben

A Hell Energy Magyarország Kft. és annak leányvállalatai az előző évihez viszonyítva nagyobb bevétellel, de kisebb nyereséggel zártak 2025-ben - olvasható a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) honlapján szerdán közzétett beszámolóban.
2026. 04. 29. 19:30
Megosztás: