A három legjobb altcoin, amelyet érdemes megvásárolni 2024 októberében – Cardano (ADA) 1 dollárra, Solana (SOL) 200 dollárra, és egy új 10x-es érme.

A kriptovaluta piac fokozatosan kiheveri az elmúlt hónap likvidációinak hatásait. Számos vezető altcoin, mint a Cardano (ADA), a Solana (SOL) és az IntelMarkets most már a zöld zónában kereskedik.

A három legjobb altcoin, amelyet érdemes megvásárolni 2024 októberében – Cardano (ADA) 1 dollárra, Solana (SOL) 200 dollárra, és egy új 10x-es érme.

Miközben a Cardano (ADA) az 1 dollárt célozza, a Solana (SOL) visszanyerheti a 200 dolláros régiót. Elemzők szerint az IntelMarkets ára akár tízszeresére is emelkedhet az év vége előtt.

A Solana (SOL) 154 dollár fölé kell kitörjön, hogy elérje a 200 dollárt

A Solana (SOL) az elmúlt hónapban emelkedő tendenciát mutatott, 123 dollárról 150 dollárra ugorva. Ez az emelkedés izgalmat váltott ki a kriptovaluta piacon, sokan várják, hogy a Solana árfolyama átlépi a 200 dolláros határt.

Ali Martinez nemrégiben elmondta követőinek, hogy a Solana kriptovalutának meg kell haladnia a 154 dolláros ellenállási szintet, hogy folytatni tudja felfelé tartó pályáját. Az elemző figyelmeztetett, hogy ha ez a szint nem tart ki, akkor áresés várható, ami az altcoin árfolyamát 85 dollárra nyomhatja.

Jelenleg a Solana ára a 50-SMA (141,84 dollár) és a 200-SMA (146,39 dollár) felett van. Ez egy bikás jel, és arra utalhat, hogy a token árfolyamemelkedésre készül a következő napokban.

Fejlesztő eszközt hoznak létre a Cardano (ADA) és a Bitcoin összekapcsolására

Egy Bitcoin fejlesztő, aki az Elraulito felhasználónevet használja, egy megoldást mutatott be az interoperabilitás problémájára, amely hidat képez a Bitcoin és a Cardano (ADA) alkalmazások között. A fejlesztő megosztott egy Plutus V3 okosszerződést, amely lehetővé teszi, hogy a Cardano ökoszisztémában található dAppok működjenek a Bitcoin pénztárcákkal.

Ez lehetővé teszi a felhasználók számára a Cardano ADA tranzakciókat, tokenekkel való interakciót, stb. Charles Hoskinson, a Cardano (ADA) alapítója meglepődött az új cross-chain kapcsolat hírére. Más hírek szerint a Cardano érmét jelenleg a 50-SMA (0,348181 dollár) és a 200-SMA (0,463062 dollár) között kereskedik.

Az altcoin az elmúlt 30 napban 18 zöld napot jegyzett fel, ami egy bikás jel. A WorldOfCharts1 előrejelzése szerint a Cardano árfolyama 2024-ben akár 0,8000 dollárra is emelkedhet. Az elemző szerint a token áttört egy szintet, és hamarosan elérheti az 1 dolláros szintet.

Miért érdemes az IntelMarkets (INTL) kripto lejárat nélküli határidős ügyleteivel kereskedni?

Az IntelMarkets (INTL) egy kripto lejárat nélküli határidős kereskedési platform, amely megkönnyítette a kereskedők számára a kereskedést, mivel nincs lejárati idő a pozíciókra. Ezenkívül a kereskedők 1000-szeres tőkeáttételt kapnak és magas likviditást élvezhetnek.

A platform kettős láncinfrastruktúrája az Ethereum és a Solana számára nagyobb skálázhatóságot biztosít, és lehetővé teszi a kereskedők számára a gyors tranzakciókat és az alacsony díjakat. Az IntelMarkets fejlett kereskedési eszközökkel rendelkezik, például diagramkészítő szoftverrel, valós idejű piaci adatokkal és automata kereskedési funkciókkal, amelyek mesterséges intelligencia kereskedési botokat is tartalmaznak a kereskedők támogatására.

Ez azt jelenti, hogy a kereskedőknek nem kell nélkülözniük a döntéshozatalt segítő eszközöket. Egyedi mutatók és segédeszközök segítenek a kereskedőknek a piaci ármozgások és a piaci hangulat megértésében. Emellett a Rodeum által működtetett kereskedési bot tanulási képességekkel rendelkezik, és követheti azokat a stratégiákat vagy technikákat, amelyeket a kereskedő alkalmazni kíván.

Az IntelMarkets előértékesítése gyorsan népszerűvé vált, és néhány hét alatt meghaladta az 520 ezer dollárt. Jelenleg az előértékesítés második szakaszában az IntelMarkets ára 100%-kal emelkedett, elérve a 0,018 dollárt. A szakértők előrejelzése szerint az értéke akár tízszeresére is emelkedhet az év végéig.

Melyik a legjobb kriptovaluta, amit érdemes vásárolni? (Cardano, Solana vagy IntelMarkets)

Bár a vezető altcoinok, a Cardano és a Solana nagy eséllyel elérik a célárfolyamukat, az 1 dollárt, illetve a 200 dollárt, várhatóan nem emelkednek annyit, mint az IntelMarkets. A legjobb elemzők szerint az IntelMarkets ára az év folyamán 10x-es növekedés előtt áll a platform izgalmas funkciói miatt, így a legjobb altcoin azoknak a befektetőknek, akik magasabb hozamokat keresnek.

Tudjon meg többet az IntelMarkets-ről:

Előértékesítés:

https://intelmarketspresale.com/

Telegram: https://t.me/IntelMarketsOfficial

Twitter: https://x.com/intel_markets

...

A fenti írás egy vendégtartalom így annak tartalmáért a ProfitLine szerkesztősége semminemű felelősséget nem vállal. A megjelenített információk nem minősíthetők befektetési tanácsadásnak, befektetési ajánlásnak, értékpapír / kriptovaluta / token / ICO stb. jegyzésére, vételére, eladására vonatkozó felhívásnak, azok kizárólag tájékoztatásul szolgálnak. Minden befektetés esetében kiemelten fontos az azt megalapozó információk és lehetőségek széleskörű megismerése. Fektessen be megfontoltan, járjon el pénzügyeiben felelősségteljesen! A kripto-befektetések kockázata és volatilitása kiemelkedően magas

Nőtt a forgalomba helyezett új autók száma az EU-ban

Az Európai Unióban idén novemberben összességében és az év eleje óta is nőtt az új személygépkocsik forgalomba helyezése az egy évvel korábbihoz képest, miközben emelkedett az elektromos járművek piaci részesedése az Európai Autógyártók Szövetsége, az ACEA kedden közzétett jelentése szerint.
2025. 12. 23. 17:00
Megosztás:

Idén a tavalyinál 10 százalékkal több újbor készült

Az idén leszüretelt szőlőből mintegy 2,9-3 millió hektoliter seprős újbor készült, ez 10 százalékkal haladja meg a tavalyi szintet, ami az elmúlt tíz év átlaga körül alakul a Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) és a Hegyközségek Nemzeti Tanácsa által készített körkép szerint.
2025. 12. 23. 16:00
Megosztás:

Új babaáruházlánccal erősít a Mészáros Csoport

Sikeres megállapodást követően adásvételi szerződést írt alá a Mészáros Csoport érdekeltségébe tartozó Talentis Group Zrt. a szlovén ALFI Magántőkealappal és a többi kis tulajdonossal, amelynek értelmében Szlovénia, Horvátország és Észak-Macedónia piacvezető baba-mama és gyermek bolthálózata, a Baby Center a 100 százalékos tulajdonába kerül az Alfi Kids d.o.o-n keresztül - jelentette be a társaság az MTI-nek kedden megküldött közleményben.
2025. 12. 23. 15:00
Megosztás:

Olajos magvak, szaloncukrok, héjas gyümölcsök vizsgálata, karácsonyi vásárok vendéglátóhelyeinek ellenőrzése

A Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) és a szakmai irányítása alatt álló kormányhivatalok vendéglátóhelyeket és aszalt gyümölcsöket, olajos magvakat, szaloncukrokat és héjas gyümölcsöket árusító karácsonyi vásárokat, piacokat, vásárcsarnokokat és boltokat ellenőriztek az adventi időszakban. A szaloncukroknál és olajos magvaknál minden tizedik ellenőrzött termék esetében találtak valamilyen hiányosságot, így többek között a termék összetételére és származására vonatkozó tájékoztatási, valamint nyomonkövetési problémák merültek fel. Eközben a karácsonyi vásárok vendéglátóhelyeit is vizsgálta a hatóság, amelyek közül 6 egység ideiglenes bezárására vagy a tevékenység korlátozására került sor higiéniai problémák miatt.
2025. 12. 23. 14:00
Megosztás:

A 4iG Nyrt. új finanszírozási feltételei tovább erősítik a csoport hosszú távú növekedési terveit

A 4iG megállapodást kötött az NKP II. keretében kibocsátott kötvényeinek új feltételrendszeréről, amely a finanszírozók részéről a társaság eredményes növekedési pályájának és megerősödött pénzügyi teljesítményének elismerését, valamint a befektetők hosszú távú bizalmát tükrözi. A lépéssel felszabaduló jelentős forrásokat a vállalatcsoport a következő években a hazai és nemzetközi növekedési stratégiájának prioritásaira – az űr- és védelmi ipari, valamint a távközlési és digitális infrastruktúra területén tervezett beruházásokra, valamint célzott akvizíciókra – fordíthatja, amely a részvényesi értékteremtést szolgálja.
2025. 12. 23. 13:00
Megosztás:

Milliárdos veszteség is lehet a vége: a gyártás legsérülékenyebb pontja

2025-ben a gyártóvállalatok digitalizációja és automatizációja új, korábban nem látott kiberfenyegetéseket hozott magával. A támadási pontok száma a termelési rendszerek összekapcsoltsága miatt többszörösére nőtt, miközben számos ipari szereplő még mindig alábecsüli a kockázatokat. Az OMIKRON Informatika Kft. friss tapasztalatai szerint nemcsak az IT-rendszerek, hanem az üzemi OT-környezet sérülékenysége is komoly üzletmeneti kockázatot jelent: egyetlen támadás akár teljes gyárleállást is okozhat.
2025. 12. 23. 12:00
Megosztás:

Karácsonykor is nyitva tartanak az ORLEN DESPAR üzletei

Az ORLEN Hungary országszerte már 70 töltőállomáson üzemeltet DESPAR élelmiszerüzleteket, ahol a tankolás mellett a mindennapi bevásárlás egyaránt gyorsan és kényelmesen elintézhető. Az ORLEN benzinkutakon található DESPAR egységek az ünnepi időszakban is megbízható megoldást nyújtanak azok számára, akik az utolsó pillanatban szembesülnek azzal, hogy hiányzik egy-egy fontos alapanyag a karácsonyi készülődéshez.
2025. 12. 23. 11:00
Megosztás:

A virtuális rendezvények és koncertek új korszaka

Abban a korszakban, amikor a világ a világjárvány idején a túlélésért küzdött, és az emberek nem tudtak elmenni kedvenc koncertjeikre, a szórakoztatóipar megszűnt kizárólag offline formában létezni.
2025. 12. 23. 10:44
Megosztás:

Vállalkozók! Ezek a változások jönnek 2026-ban

Fontos adóváltozások lépnek életbe 2026. január 1-jétől. Emelkedik az alanyi adómentes (AAM) határ, módosul az átalányadózás egyik kulcseleme, a költséghányad, továbbá átalakul a szociális hozzájárulási adó (SZOCHO) minimum alapjának meghatározása is. A módosítások egyszerre jelenthetnek könnyebbséget és új, odafigyelést igénylő feladatokat a vállalkozók számára.
2025. 12. 23. 09:00
Megosztás:

Botrány az Aave-nél: egy elhamarkodott szavazás megrendíti a DeFi egyik zászlóshajóját

Az Aave, a decentralizált pénzügyek (DeFi) egyik legismertebb protokollja, ezúttal nem technikai újításaival vagy hozamígéreteivel, hanem belső kormányzási válságával került a figyelem középpontjába. Egy vitatott szavazási kezdeményezés, mely a protokoll márkaeszközeinek DAO alá helyezéséről szól, komoly feszültséget váltott ki a közösségben – és súlyos kérdéseket vet fel a decentralizáció hitelességével kapcsolatban.
2025. 12. 23. 08:00
Megosztás:

Miközben az USA és az EU elad, Ázsia csendben felvásárolja a Bitcoint – íme, miért

A Bitcoin piaca látszólag kiszámíthatatlan – napközben gyengül, éjszaka stabilizálódik vagy enyhén erősödik. Mi állhat ennek a furcsa viselkedésnek a hátterében? A válasz egyszerűbb, mint gondolnánk: időzónák és földrajzi különbségek. Míg az Egyesült Államokban és Európában inkább eladnak, addig Ázsiában egyre többen vásárolnak. A globális kereskedési adatok alapján egyértelmű a trend – és talán a jövő is.
2025. 12. 23. 07:00
Megosztás:

Bitcoin bálnák eladják vagyonuk egy részét – 3,37 milliárd dollárnyi BTC mozdult meg decemberben

2025 decemberében látványos mozgások zajlottak a Bitcoin piacon: a legnagyobb kriptotartók – az úgynevezett „bálnák” – több mint 36 000 BTC-t dobtak piacra. Ez a több milliárd dollár értékű eladás komoly kérdéseket vet fel a Bitcoin árfolyamának rövid távú jövőjét illetően, különösen egy ilyen ingadozó piaci időszakban.
2025. 12. 23. 06:00
Megosztás:

Meglepő fordulat: A JPMorgan kriptokereskedést tervez intézményi ügyfeleknek

A Wall Street egyik legnagyobb neve, a JPMorgan Chase, újabb jeleit mutatja annak, hogy a kriptoipar végleg belépett a pénzügyi fősodorba. Bár korábban még élesen kritizálta a Bitcoint, a bank most komolyan mérlegeli a kriptokereskedés bevezetését – igaz, egyelőre csak az intézményi ügyfelek számára.
2025. 12. 23. 05:00
Megosztás:

Az EU újabb fél évvel meghosszabbította az Oroszország elleni gazdasági szankciókat

Az uniós tagállami kormányokat tömörítő Tanács hétfőn további hat hónappal, 2026. július 31-ig meghosszabbította az Oroszország elleni gazdasági szankciókat az Ukrajna elleni agresszió miatt.
2025. 12. 23. 04:00
Megosztás:

Újból szükség van az ország összefogására Sági Dominik megmentésért

A kisfiú egy ritka, halálos lefolyású genetikai betegségben, gyermekkori izomsorvadásban szenved, melynek gyógyítása 1,3 milliárd forintba kerül. Az ügynek új lökést adhat, hogy felajánlottak egy, a magyar fociválogatott által dedikált labdát.
2025. 12. 23. 03:00
Megosztás:

Hamarabb utalják a családi pótlékot és a GYES - mutatjuk miért

A Kormány azon dolgozik, hogy a családok anyagi mozgástere tovább bővüljön, és a karácsony valóban az ünnep bensőséges hangulatáról és értékeiről szólhasson.
2025. 12. 23. 02:00
Megosztás:

Eldőlt a magyar nyugdíjak emelése! Itt a Magyar Közlöny hivatalos szövege

A Kormány döntéseit rögzítő jogszabályok a Magyar Közlönyben jelentek meg, így hivatalos most már minden részlet. Nézzük!
2025. 12. 23. 01:00
Megosztás:

Ekkor érkezik pontosan a 13. havi nyugdíj és a 14. havi nyugdíj első heti részlete

Amit vállaltunk, teljesítjük: 2026-ban is megőrizzük a nyugdíjak vásárlóértékét, februárban érkezik a 13. havi nyugdíj és a 14. havi nyugdíj első heti részlete - közölte hétfői közleményében a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM).
2025. 12. 23. 00:01
Megosztás:

Top 3 bankolási token valódi hasznossággal jelenleg – melyik a legjobb kriptós előértékesítés idén decemberben?

Ahogy a kriptovaluta-piacok érnek, a „érték” fogalma is csendesen változik. A kereskedők már nem csupán a volatilitásra vagy a rövid távú ármozgásokra koncentrálnak. Ehelyett a figyelem egyre inkább azokra a platformokra irányul, amelyek valós pénzügyi problémákat oldanak meg: pénzmozgatás világszerte, kriptovaluták napi szintű felhasználása, és eszközkezelés súrlódásmentesen. Az ilyen, bankolásra fókuszáló tokenek profitálnak leginkább ebből az elmozdulásból – különösen azok, amelyek már most működő termékekkel rendelkeznek, nem csupán jövőbeli ígéretekkel.
2025. 12. 22. 23:00
Megosztás:

Kína ideiglenes vámokat vet ki az Európai Unióból származó egyes tejtermékekre

Kína ideiglenes importvámokat vezet be egyes, az Európai Unióból (EU) származó tejtermékekre - közölte a kínai kereskedelmi minisztérium hétfőn.
2025. 12. 22. 22:00
Megosztás: