A kriptó elemző 35-szörös rally-t jósolt ennek az altcoinnak 2024-re, miközben a Polygon (MATIC) elérte az 1 dolláros árat, és a Gala (GALA) is szárnyal

A Bitcoin ETF jóváhagyásának hosszú folyamata után a kriptovaluták többsége komoly menetelésbe kezdett. A Polygon (MATIC) ára hónapok óta először érte el az 1 dolláros szintet. Eközben a Gala (GALA) bullish árfolyammozgást tapasztal, az elemzők hatalmas ralit jósolnak a következő hetekben is. Egy másik fejleményként a KangaMoon (KANG), a piac egyik legjobb meme érméje, 50%-os megtérülést biztosított korai befektetőinek. Az elemzők szerint a KangaMoon-t az erős hasznossága fogja 35-szörösére röpíteni az árát 2024-ben.

A kriptó elemző 35-szörös rally-t jósolt ennek az altcoinnak 2024-re, miközben a Polygon (MATIC) elérte az 1 dolláros árat, és a Gala (GALA) is szárnyal

Szakértők 35-szörös ralit jósolnak a KangaMoon (KANG) tokennek 2024-ben

Ahogy a kriptopiacon egyre inkább kialakul a bikapiac , olyan népszerű tokenek, mint a Polygon és a Gala komoly növekedést mutatnak. Ugyanakkor az elemzők hatalmas bikapiacot jósolnak idén a KangaMoon számára is. Azok a korai befektetők, akik csatlakoztak az előértékesítés első szakaszához, 50%-os nyereséget kaptak, amint a token ára növekedett a második szakaszban. A platform több mint 350 000 dollárt gyűjtött össze a folyamatban lévő előértékesítés során, az elemzők pedig további növekedést jósolnak a következő hónapokban is.

A KangaMoon platform egy erős közösséget épít a meme coin rajongókból. A platform ezt azzal éri el, hogy integrálja a social-fi és a play-2-earn elemeket, amelyek lehetővé teszik a játékosoknak, hogy különféle tevékenységekben és versenyekben vegyenek részt, és nyereményeket szerezzenek. A social-fi modelljének köszönhetően a játékosok heti, havi és negyedéves kihívásokban és különleges ajándékokban vehetnek részt, és kereshetnek vele KANG tokent.

A token tulajdonosainak nem kell a platform indulásáig várniuk ahhoz, hogy KANG tokent és nyereményeket nyerjenek. Csatlakozhatnak a platformot népszerűsítő közösségi tevékenységekhez, például posztolhatnak közösségi média felületeken vagy kommentelhetnek tweeteket. Minden kihívás a platformon egy lehetőség a jutalom megszerzésére. A Play 2 earn funkció lehetővé teszi a játékosoknak, hogy egyedi karaktereket hozzanak létre, kapcsolatba lépjenek más játékosokkal világszerte, és harcba szálljanak, hogy teszteljék képességeiket és nyereményeket szerezzenek.

A platform natív tokenje, a KANG, egy ERC20 token, jelenleg mindössze 0,0075 dollárért kapható. A token vásárlóinak jelenleg 10% bónuszt is adnak. Ez lehet az egyik legjobb meme coin, amit most érdemes megvásárolni. A platform célja, hogy kiszorítsa a népszerű meme coinokat, mint a Dogecoin és a Shiba Inu, és a meme coinok királyává váljon. Összességében, a játékipar több mint 176 milliárd dollárra értékelt, a KangaMoon a legkönnyebb módja a többmilliárd dolláros iparág eléréséhez. Csatlakozz a 2024-es legforróbb meme coinhoz most, amelytől az elemzők 35-szörös árfolyam rallyt várnak az előértékesítés befejezése előtt.

Hosszú ideje újra 1 dollár felett a Polygon (MATIC)

Ahogy a kriptopiacokon elszabadultak a bikák a Polygon (MATIC) ára először érte el újra az 1 dolláros szintet december óta. Az elmúlt 30 napban a token több mint 34%-kal nőtt, és további 10%-kal az elmúlt hónapban. A Polygon árfolyama úgy tűnik, hogy a következő napokban elérheti az 1,10 dolláros szintet.

Eközben a Polygon kereskedési volumene az elmúlt héten csökkent. Ez hátráltathatja a növekedés dinamikáját. Azonban a Polygon piaci statisztikái mind pozitív jeleket mutatnak. Ennek eredményeként a szakértő elemzők úgy vélik, hogy 2024 első negyedévének végéig további 50%-os nyereséget is elérhet.

Masszív rally-ra készül a GALA (GALA)

A Gala (GALA) azok közé a csúcskriptók közé tartozik, amelyek profitáltak a 2023. negyedik negyedévi kriptopiaci raliból. A token, amely tavaly októberben körülbelül 0,01 dolláron kereskedett, az év végére elérte a 0,030 dolláros szintet. Azonban a Gala token a medve trendben kezdte az évet, és heteken keresztül küzdött a medvékkel.

Jelenleg a Gala token ismét a bikapiac felé tart. A token az elmúlt hónapban hatalmas, 71%-os növekedést ért el, és az elmúlt héten 46%-kal emelkedett a CoinMarketCap adatai alapján. A Gala kereskedési volumene is napi átlagban 150%-kal növekedett az elmúlt héten. A piaci kapitalizáció is felfelé ível. A jelenlegi pályán a Gala ára valószínűleg el fogja érni a 0,045 dolláros szintet a következő napokban, ezáltal az egyik legjobb altcoinn lehet, amit most érdemes megvásárolni.

Fedezd fel a KangaMoon (KANG) előértékesítés izgalmas lehetőségeit még ma!

Weboldal: https://KangaMoon.com/

Csatlakozz a Telegram közösséghez: https://t.me/KangaMoonofficial

A fenti írás egy vendégtartalom így annak tartalmáért a ProfitLine.hu semminemű felelősséget nem vállal. A megjelenített információk nem minősíthetők befektetési tanácsadásnak, befektetési ajánlásnak, értékpapír / kriptovaluta / token / ICO stb. jegyzésére, vételére, eladására vonatkozó felhívásnak, azok kizárólag tájékoztatásul szolgálnak. Minden befektetés esetében kiemelten fontos az azt megalapozó információk és lehetőségek széleskörű megismerése. Fektessen be megfontoltan, járjon el pénzügyeiben felelősségteljesen! A kripto-befektetések kockázata és volatilitása kiemelkedően magas.

A további növekedést támogatja az AutoWallis tavalyi nyeresége

Az AutoWallis éves rendes közgyűlésén a részvényesek elfogadták a társaság 2024. évi éves jelentését. A tulajdonosok döntése alapján az AutoWallis tavalyi nyeresége eredménytartalékba kerül annak érdekében, hogy azzal is támogassák a társaság dinamikus növekedési stratégiájának további megvalósítását. A közgyűlés több más mellett sajátrészvény-vásárlási, valamint tőkeemelési felhatalmazásról is döntött pénteken.
2025. 04. 26. 07:00
Megosztás:

Két ügyben is a Médiatanácsnak adott igazat a bíróság az RTL-lel szemben

Két ügyben is pert nyert a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Médiatanácsa az M-RTL Zrt.-vel szemben. Az RTL médiaszolgáltatója egyrészt a Reggeli című műsorszám 2023. október 25-i adása miatt kiszabott hárommilliós, másrészt a 2023. november 5-én 19 óra 29 perces kezdettel sugárzott Sztárbox miatt kirótt tízmilliós bírság, valamint a jogsértésekről szóló közlemények közzétételére vonatkozó kötelezés jogszerűségét vitatta.
2025. 04. 26. 06:00
Megosztás:

Milyen a magyar fiatalok inflációs érzékelése?

Átlagosan 19 százalékos inflációt érzékeltek a fiatalok idén februárban, de a mediánérték is 16 százalékot tett ki a K&H ifjúsági index legfrissebb eredményei szerint. Ez azt jelenti, hogy a 19-29 évesek a hivatalos inflációhoz képest négyszeres drágulást tapasztalnak a mindennapokban, és a többségük a jövőt illetően sem túl optimista.
2025. 04. 26. 05:00
Megosztás:

Rekordnagyságú bevételt ért el az LG Electronics 2025 első negyedévében

Közzétette 2025 első negyedéves pénzügyi eredményeit az LG Electronics (LG).
2025. 04. 26. 04:00
Megosztás:

Plüssmackóra is alig telik abból, amit az állami gyermek balesetbiztosítás térít

Az általános gyermek- és ifjúsági balesetbiztosítás összege idén sem emelkedett, és már több mint két évtizede változatlan. Csonttörés vagy 10 százalék alatti rokkantság esetén alig 3 ezer forintot térít a biztosítás, amely a mai világban még egy plüssjátékra vagy egy pizzára sem elég. Valódi védelmet a privát balesetbiztosítások nyújtanak.
2025. 04. 26. 03:00
Megosztás:

A nyugdíjhoz nincsenek meg az éveid? Akkor vásárolhatsz magadnak ennyiért!

Szolgálati idő vásárlása nyugdíjcélból – Kinek és hogyan lehetséges? Mik a feltételei és mennyibe kerül? Ezt a témát járjuk most körbe érthetően cikkünkben.
2025. 04. 26. 02:00
Megosztás:

Nostradamus jóslata a III. világháborúról – Beteljesülhet a végzetes prófécia?

Nostradamus a próféta, aki előre látta a nagy világégéseket. Kevés név övez akkora rejtélyt és figyelmet, mint Nostradamus, a 16. századi francia orvos és asztrológus, akit sokan a világtörténelem legnagyobb jövendőmondójának tartanak.
2025. 04. 26. 01:00
Megosztás:

Zsibbadás a végtagokban - figyelmeztetés, amit nem érdemes félvállról venni

Egy kellemetlen bizsergés a kézben elsőre talán nem tűnik komoly problémának. Sokan elintézik egy legyintéssel, főleg ha a tünet pár perc után magától elmúlik. De mi történik, ha ez a zsibbadás rendszeresen visszatér, zavarja a munkát?
2025. 04. 26. 00:01
Megosztás:

Jó eredmény és megemelt eredményvárakozás az AbbVie-tól

Az AbbVie részvényei 3,6 százalékkal emelkedtek a nyitás előtti kereskedésben, miután a gyógyszergyártó közzétette negyedéves eredményét.
2025. 04. 25. 23:00
Megosztás:

Szintet lép a tőzsdén a Goodwill Pharma

A mai naptól a Budapesti Értéktőzsde Standard kategóriájában folytatódik a Goodwill Pharma Nyrt. részvényeivel a kereskedés. Az elsősorban gyógyszergyártással és -forgalmazással, valamint engedélyeztetéssel foglalkozó társaság 2022-ben debütált a BÉT középvállalatokat tömörítő Xtend piacán, a szintlépés ezáltal egy újabb fontos mérföldkövet jelent a cég életében.
2025. 04. 25. 22:00
Megosztás:

Erős pénzügyi teljesítmény után új szintre léphet a tőkepiacon a VERTIKAL Group

Közel 21 milliárd forintos árbevétellel és mintegy 2,8 milliárd forint EBITDA-val zárta a 2024-es pénzügyi évet a Budapesti Értéktőzsde Xtend platformján jegyzett VERTIKAL Group Nyrt. – áll a közgyűlés által elfogadott éves üzleti jelentésben. A társaság 2025. április 25-én tartotta meg éves rendes közgyűlését, amelynek keretében a részvényesek elfogadták a VERTIKAL igazgatóságának azon javaslatát, hogy az adózott eredmény – a tervezett növekedési célokkal összhangban – eredménytartalékba kerüljön, és megkezdődhet a Standard piacra lépés előkészítése is.
2025. 04. 25. 21:00
Megosztás:

Történelme legsikeresebb évét zárta tavaly az OTP Bank

Az OTP történelmének legsikeresebb évét zárta 2024-ben, a bank kiemelkedő jövedelmezőséget ért el, tőkehelyzete rendkívül stabil, a régióban piacvezető - mondta a bank elnök-vezérigazgatója a társaság éves közgyűlésén, pénteken Budapesten.
2025. 04. 25. 20:00
Megosztás:

Polygon vezér: A DeFi-nek meg kell szabadulnia a hype-tól, ha túl akarja élni

A decentralizált pénzügyek (DeFi) szektora az elmúlt években gyors növekedésen ment keresztül – de vajon fenntartható ez a tempó? A Polygon Labs vezérigazgatója, Marc Boiron szerint nem. Egy exkluzív interjúban kemény kritikát fogalmazott meg a DeFi jelenlegi gyakorlatáról, és irányt mutatott egy hosszú távon is életképes jövő felé.
2025. 04. 25. 19:30
Megosztás:

A megbízható adózókat kell támogatni – ismét összeült a Fenntartható Gazdaságfehéredésért Felelős Bizottság

A 2025-ös év a vállalkozások éve, ezért fontos olyan minősítési rendszer fenntartása, amely a rendesen adózó, vagyis jogkövető vállalkozások számára érdemi kedvezményeket és előnyöket biztosít – emelte ki Gerlaki Bence államtitkár, a bizottság elnöke. Mint mondta, további cél az, hogy a NAV-nál rendelkezésre álló adatvagyon minél hatékonyabban felhasználásra kerüljön egy még igazságosabb rendszer kialakítása érdekében.
2025. 04. 25. 18:30
Megosztás:

Az előzetesnél hajszállal jobb eredményről számolt be a Gloster

A Gloster korrigált 2024-es pénzügyi kimutatása — ami figyelembe veszi a Systemfarmer Zrt. 2024.01.01. és 2024.08.15. közötti és a megszűnő tevékenységek eredményét is — némileg jobb lett, mint amit előzetesen közölt a társaság.
2025. 04. 25. 18:00
Megosztás:

Amerikai lépésre vár Kína - de mi lesz az?

Először az USA-nak kell eltörölnie az egyoldalú vámokat, és csak ezt követően lehet szó párbeszédről a kínai kereskedelmi miniszter szerint.
2025. 04. 25. 17:30
Megosztás:

A negatív kilátások a jó eredmény ellenére a mélybe küldték az Intel részvényeket

Az Intel részvényei 4,9 százalékkal estek piaczárás után, miután a chipgyártó a vámokkal kapcsolatos bizonytalanságra hivatkozva a vártnál gyengébb bevételi előrejelzést adott a második negyedévre.
2025. 04. 25. 17:00
Megosztás:

Az erős marzsoknak köszönhetően jó eredmény az Alphabettől

Az Alphabet, részvényei 4,6 százalékkal emelkedtek a csütörtöki zárás utáni kereskedésben, mivel a cég első negyedéves eredménye felülmúlta a várakozásokat.
2025. 04. 25. 16:30
Megosztás:

Egy gondolat bánt engemet … Baj lehet a tőzsdéken

Na persze nem az, ami Petőfit bántotta, hanem az, hogy pl. a gazdasági politikai bizonytalanság indexe szerint a kockázatok olyan mértékben növekedtek, mint 2008-ban vagy éppen 2020-ban a Covid idején.
2025. 04. 25. 16:00
Megosztás:

Bezuhanó amerikai lakásértékesítések

Márciusban évesített szinten mindössze 4,02 millió használt lakást értékesítettek az USA-ban, ami 250 ezres visszaesés az előző hónaphoz képest.
2025. 04. 25. 15:30
Megosztás: