Az Atmedia értékesíti a Network4 új csatornájának reklámidejét

A januári tesztadás után februárban indul a Network4 Csoport legújabb, földfelszíni terjesztésű csatornája, a MAX4. A vadonatúj szórakoztató csatornán európai és amerikai sorozatok, filmek és saját gyártású tartalmak gondoskodnak arról, hogy mindenki megtalálja az ízlésének megfelelő műsort.

Az Atmedia értékesíti a Network4 új csatornájának reklámidejét

Tovább bővül a Network4 Csoport. Magyarország legdinamikusabban fejlődő médiacége a meglevő hat lineáris csatornája (TV4, FILM4, STORY4, GALAXY4 szórakoztató csatornák, az ARENA4 és a MATCH4 sportcsatornák), valamint a NET4+ streamingszolgáltatása mellé indítja el legújabb csatornáját, a MAX4-et.

A MAX4 a Vodafone, a DIGI és Antenna Hungária kínálatában február elejétől már elérhető lesz, február folyamán pedig számos, közepes méretű szolgáltató csomagjaiba is bekerül. Az új csatornát márciustól a Telekom előfizetői is láthatják majd. A hirdetésértékesítés március 1-jétől indul. A MAX4 hirdetésértékesítő partnere az Atmedia, ugyanúgy, mint a Network4 Csoport többi csatornája esetén.

A Network4 csoport legújabb csatornája szórakoztató tartalmakat kínál minden korosztály számára. A MAX4 a 25 év feletti női közönség igényeire koncentrálva a legjobb tartalmi mixet nyújtja: romantikus és könnyed bűnügyi sorozatok, az amerikai és európai stúdiók legjobb filmjei, valamint saját gyártású produkciók váltják majd egymást.

A MAX4-en tér vissza a Galileo című infotainment műsor az ismert olimpikon, Gyenesei Leila műsorvezetésével. A Galileo egy igazi kultikus program, Németországban 1998 óta fut nagy sikerrel, Magyarországon pedig korábban a TV4-en volt látható. A tudományos ismeretterjesztő műsor hazai adaptációja a ProSiebenSAT1licensze alapján készül. A friss részekben a természettudományok, gasztronómia, utazás és az emberi történetek kerülnek középpontba, néhol szórakoztató, máskor komoly hangvétellel. A Galileo minden hétköznap 3-4 riporttal jelentkezik.

„Nagy örömünkre szolgál, hogy újabb csatornával bővül a tévéportfóliónk, és tovább növünk az egyik legtöbbet tévéző célcsoportban. Az új csatorna várhatóan tovább erősíti majd az Atmedia ratingszállítási biztonságát” - nyilatkozta Guttengéber Csaba az Atmedia ügyvezetője.

„Közönségarányunk és a piaci részesedésünk révén meghatározó szereplői vagyunk a hazai média világának. Az ARENA4 és a MATCH4 exkluzív sportjogokat szerzett az elmúlt időszakban, most pedig tovább erősítettük a kínálatunkat az entertainment szektorban is. A MAX4 egy olyan csatorna, amely méltó a szlogenjéhez: szórakoztatás kimaxolva” - mondta el Borsány-Gyenes András, a Network4 Csoport elnöke.

Lefelé korrigált a BUX, történelmi csúcson zárt az OTP

A Budapesti Értéktőzsde részvényindexe, a BUX 135,4 pontos, 0,11 százalékos csökkenéssel, 125 061,81 ponton zárt pénteken.
2026. 01. 24. 13:00
Megosztás:

Shiba Inu árfolyam: Erőt mutat a SHIB a hatalmas futures kiáramlás ellenére – merre tovább?

A Shiba Inu (SHIB) ismét a figyelem középpontjába került, miután az árfolyam meglepő stabilitást mutatott annak ellenére, hogy a határidős piacról jelentős tőke áramlott ki. Bár a futures kereskedők óvatosabbá váltak, a token ára mégis több mint 3%-kal emelkedett egyetlen nap alatt. A befektetők most kulcsszinteket figyelnek: vajon újabb kitörés jön, vagy csak átmeneti fellélegzésről van szó?
2026. 01. 24. 12:00
Megosztás:

Az Egyesült Államok kormánya újabb iráni szervezeteket és tartályhajókat érintő szankciókról döntött

Az Egyesült Államok kormánya újabb iráni szervezeteket és tartályhajókat érintő szankciókról döntött a teheráni vezetésre való nyomásgyakorlásként pénteken.
2026. 01. 24. 11:00
Megosztás:

Feladtad már a lottót a hétre? Ha nem, ezt tudnod kell feltétlenül

A top10-es listában van az Ötös- és a Hatoslottó nyereménye is ezen a hétvégén. Mindkét számsorsjátékon több hete halmozódik a nyeremény összege, az Ötös- 3,7, a Hatoslottó 1,9 milliárd forintot kínál a telitalálatra.
2026. 01. 24. 10:00
Megosztás:

Magyarország Európa legjobbja volt a napenergia hasznosításában 2025-ben is

Magyarország tavaly is megőrizte vezető helyét Európában a napelemekkel megtermelt áram részarányában, amely 28 százalékra nőtt 2025-ben - írta az Energiaügyi Minisztérium (EM) parlamenti államtitkára pénteki Facebook-bejegyzésében az Ember nemzetközi energetikai agytröszt elemzésére hivatkozva.
2026. 01. 24. 09:00
Megosztás:

Márciusra készül el a Diósjenő és Balassagyarmat közötti szakasz felújítása

A Vác-Balassagyarmat vasútvonal második, Diósjenő és Balassagyarmat közötti részének "emelt szintű" felújítási munkálatai a kedvezőtlen időjárási viszonyok miatt egy hónapos késéssel zárulhatnak, így március elején indulhat újra a forgalom ezen a szakaszon - tudatta a MÁV-csoport honlapján pénteken.
2026. 01. 24. 08:00
Megosztás:

A Penny átlagosan 8 százalékkal emeli a dolgozók bérét

A Penny az értékesítés és a logisztika területén átlagosan 8 százalékkal, a központi területeken átlagosan 6 százalékkal emeli dolgozói bérét - közölte az áruházlánc pénteken.
2026. 01. 24. 07:00
Megosztás:

Visszakozott a Coinbase: kiszálltak a szenátusi kriptotörvény mögül – mi jöhet ezután?

Meglepetésszerű fordulatot vett a kriptovaluta-szabályozás sorsa az Egyesült Államokban: a Coinbase, az ország vezető kriptotőzsdéje, visszavonta támogatását a Szenátus kriptovaluta-piaci törvényjavaslatától. A „Clarity Act” néven ismert javaslat épp a jogi keretek tisztázását célozta, ám a Coinbase döntése újabb késlekedést és bizonytalanságot hozott a már amúgy is érzékeny szabályozási folyamatba.
2026. 01. 24. 06:00
Megosztás:

Veszélyzónába lépett a Bitcoin árfolyama – Elolvadtak a befektetői nyereségek, mi jöhet ezután?

Bár a Bitcoin árfolyama látszólag nyugalomban van, a blokklánc-adatok mélyebb elemzése egy sokkal feszültebb helyzetet jelez. A befektetői nyereségek rohamos olvadása és a viselkedési minták alapján úgy tűnik, a piac válaszút elé érkezett. Vajon stabilizálódni tud az árfolyam, vagy újabb medvés szakasz következik?
2026. 01. 24. 05:00
Megosztás:

Tőzsdére léphet a Ledger: 4 milliárd dolláros értékelés mellett készülnek New York-i IPO-ra

A kriptovaluták világában egyre erősebb igény mutatkozik a biztonságos tárolási megoldásokra – ezt a trendet lovagolja meg a francia Ledger, amely komoly lépéseket tesz egy amerikai tőzsdei bevezetés felé. A hardveres tárcáiról ismert vállalat értékelése immár meghaladja a 4 milliárd dollárt, és ha minden a tervek szerint halad, 2026 végére akár a New York-i tőzsdén is megjelenhet.
2026. 01. 24. 04:00
Megosztás:

Korlátlan mobilnetet használsz? Akkor jól nézd meg, mert veszteséged lehet rajta!

Egyre többen használnak korlátlan mobilszolgáltatásokat kínáló tarifacsomagot, de az érintett fogyasztók mintegy felének valamilyen fix adatkeretes előfizetés is elég lenne – állapította meg a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság (NMHH) friss tanulmánya.
2026. 01. 24. 03:01
Megosztás:

Ez fog történni a forintjaiddal, ha Magyarország bevezeti az EURÓ-t

Magyarország EU-tagként jogilag vállalta az euró bevezetését, de jelenleg nincs hivatalos céldátum, és a kormányzati kommunikáció az utóbbi időben inkább elutasító volt. Ezért érdemes úgy nézni a kérdést, mint egy „ha–akkor” forgatókönyvet: ha egyszer megszületik a politikai döntés és teljesülnek a feltételek, akkor a lakosság pénzével nagyjából a következők történnek.
2026. 01. 24. 02:00
Megosztás:

Te is 40 fokon mosod a ruhákat? Jó nagy butaságot csinálsz ezzel!

Sokan úgy gondolják, hogy a 40 °C-os mosás az arany középút: nem túl forró, nem túl hideg, „biztosan tisztít”. Csakhogy a tudományos vizsgálatok szerint ez a hőfok gyakran pont a legrosszabb kompromisszum: nem elég forró a kórokozók elpusztításához, de elég meleg ahhoz, hogy bizonyos baktériumok szaporodjanak, és hosszú távon károkat okozzon a ruhákban és a mosógépben is.
2026. 01. 24. 01:00
Megosztás:

Hány forint lesz egy EURÓ ha a Nemzeti Bank kamatcsökkentésbe kezd?

Januárban erre még kicsi az esély, ugyanakkor az azt követő hónapokban egyre inkább valószínűvé válhat, hogy a Magyar Nemzeti Bank megkezdi a kamatcsökkentési ciklust.
2026. 01. 24. 00:05
Megosztás:

Választási csalás miatt több mint száz embert tartóztattak le Koszovóban

A koszovói rendőrség letartóztatott több mint száz embert, akiket azzal gyanúsítanak, hogy csalást követtek el a december 28-i előrehozott parlamenti választásokon - közölte pénteken a prizreni főügyész.
2026. 01. 23. 23:00
Megosztás:

Szándéknyilatkozatot írt alá az evopro felvásárlásáról a Navigator Investment Nyrt.

Kölcsönös szándéknyilatkozatot írt alá a Navigator Investments Nyrt. az evopro systems engineering Kft. tulajdonosaival az ipari automatizálási és összeszerelési tevékenységet végző evopro üzletrészeinek megvásárlásáról - közölte a Budapesti Értéktőzsde (BÉT) Xtend kategóriájában jegyzett holding pénteken a tőzsde oldalán.
2026. 01. 23. 22:00
Megosztás:

Emelkedik a Tesco dolgozók bére

Megállapodott a szakszervezetekkel a Tesco az idei bérekről, az áruházlánc átlagosan 7,2 százalékkal emeli a munkatársak bérét - tájékoztatott a vállalat, valamint a Kereskedelmi Alkalmazottak Szakszervezete (KASZ) és az Egyenlő.hu - a modern szakszervezet közös közleményben pénteken.
2026. 01. 23. 21:00
Megosztás:

A VIBE Budapest kísérlet az étterem és az éjszakai szórakozás határán

A vendéglátásban ritkán jelenik meg olyan modell, amely tudatosan a megszokott kategóriák határán mozog. A VIBE Budapest egy olyan kísérletként indult, amely egy szervezeti és működési keretben kezeli az éttermi szolgáltatást és az esti szórakozást. Az elmúlt időszak tapasztalatai alapján ma már jól látható, milyen üzleti és működési tanulságokkal jár egy ilyen típusú megközelítés a hazai piacon.
2026. 01. 23. 20:31
Megosztás:

Valami zavaros az étolaj piacán, a GVH vizsgálatot indított

Nagyobb mértékben drágult az étolaj Magyarországon, mint a környező országokban, ezért a Gazdasági Versenyhivatal (GVH) gyorsított ágazati vizsgálatot indított. A GVH gyanúja szerint ágazati piaci jellemzők vezethettek ahhoz, hogy Magyarországon magasabb árszint alakult ki. A nemzeti versenyhatóság szorosan együttműködve a Magyar Nemzeti Bankkal (MNB) továbbra is minden rendelkezésére álló eszközével azon dolgozik, hogy megvédje a magyar fogyasztókat a versenyhiányból fakadó túlzó áremelésektől és a jogsértő gyakorlatoktól.
2026. 01. 23. 20:00
Megosztás:

Három új szervezetnek gyűjt adományt a MOHU

A MOHU Mosolyra váltó programjában a fogyasztók fél éven át három új szervezetet támogathatnak: a Peter Cerny Alapítványt, a Gyermekétkeztetési Alapítványt és az SOS Gyermekfalvakat.
2026. 01. 23. 19:00
Megosztás: