Toncoin (TON) és Arbitrum (ARB) frissítések, miközben a DTX Exchange (DTX) előértékesítése útban van a 2 millió dollár felé

A Toncoin (TON) és az Arbitrum (ARB) egyaránt nagy figyelmet keltett ebben a hónapban néhány izgalmas hírrel. Először is, a Toncoin bejelentett egy új partnerséget a Cocos Studioval. Ezt követően az Arbitrum bejelentette, hogy a Franklin Templeton kiterjesztette az OnChain US Government Money Fundját a hálózatára.

Toncoin (TON) és Arbitrum (ARB) frissítések, miközben a DTX Exchange (DTX) előértékesítése útban van a 2 millió dollár felé

Közben a DTX Exchange (DTX) előértékesítése is gyors növekedést mutatott. Már több mint 1,2 millió dollárt gyűjtöttek össze, és várhatóan eléri a 2 millió dollárt még a nyár vége előtt. Ez a 2. szakaszú előértékesítésű kriptovaluta pozitív jeleket mutatott, mivel már 100%-os hozamot adott a korai vásárlóknak. Az elemzők még azt is mondják, hogy 2024-ben akár 80-szoros áremelkedést is elérhet.

Toncoin (TON): Új Cocos Studio partnerség

A Toncoin (TON) a közelmúltban izgalmas hír volt a kriptopiac iránt érdeklődők számára. A Toncoin bejelentett egy új partnerséget a Cocos Studioval, amely lehetővé teszi a Web2 fejlesztők számára, hogy TON-alapú Mini Appokat hozzanak létre.

Ezzel a Toncoin hírekkel a natív tokenje iránti érdeklődés növekszik. Az elmúlt 12 hónapban a TON értéke több mint 380%-kal ugrott meg. A Toncoin kriptovaluta a 100 napos exponenciális mozgóátlaga felett helyezkedik el 21 zöld technikai jelzéssel.

Emiatt a szakértők továbbra is magabiztosak az árfolyam-előrejelzéseikben. Azt jósolják, hogy a Toncoin ára 2024 októbere előtt 7,30 dollár lesz.

Arbitrum (ARB): Franklin Templeton bejelentés

Az Arbitrum (ARB) szintén nagy híreket generált. Nemrégiben az Arbitrum bejelentette, hogy a Franklin Templeton OnChain US Government Money Fundját kiterjesztették rá. Ezzel a fejlesztéssel az emberek hozzáférhetnek a FOBXX eszközhöz.

Közben az Arbitrum kriptovaluta némi visszaesést tapasztalt. Az elmúlt évben az értéke közel 50%-kal csökkent. Azonban körülbelül 11 technikai jelzés még mindig a vételi zónában van.

Az elemzők említik mindezeket az Arbitrum híreket és jeleket, amikor árfolyam-előrejelzéseket készítenek. Egyesek azt jósolják, hogy az ARB ára 2024. szeptember vége előtt 0,74 dollár lesz.

DTX Exchange (DTX): Egy előértékesítési mérföldkő

DTX Exchange kriptovaluta ICO

Az elmúlt hetekben a DTX Exchange (DTX) is jelentős figyelmet kapott. Már 100%-os hozamot adott a korai vásárlóknak, miközben több mint 1,2 millió dollárt gyűjtöttek össze. Nagy nevek, mint a Crypto Chino azt mondják, hogy a DTX Exchange a valaha volt legjobb kereskedési platform lesz.

Ez azért van, mert a DTX Exchange hibrid kereskedési modellt alkalmaz, amely ötvözi a CEX-et és a DEX-et. Ezzel a modellel a felhasználók részvényeket, kriptot és FX-et vásárolhatnak 1000-szeres tőkeáttételi arányokkal. A DTX használati token jobb analitikai eszközöket és szavazati jogokat biztosít a kormányzási kérdésekben. Bárki, aki 100 dollár értékben vásárol DTX-et az előértékesítés során, belép egy 1 millió dolláros nyereményjátékba, ahol tíz ember nyer 100 ezer dollárt.

Jelenleg a DTX ára 0,04 dollár a 2. szakasz előértékesítésében. Ez 100%-os emelkedést jelent a 0,02 dolláros induló ártól. Az ár azonban 0,06 dollárra ugrik, amikor a 3. szakasz elindul. A piaci elemzők további 80-szoros növekedést jósolnak, ha egy Tier-1 CEX jegyzi a DTX-et 2024 harmadik negyedévében.

Gyorsabb fellendülést láthat a DTX Exchange mint a Toncoin vagy az Arbitrum?

A Toncoin és az Arbitrum jó potenciált mutat, de a DTX Exchange-nek vannak bizonyos előnyei. Ez az új belépő kapcsolódik a 133 billió dolláros kötvénypiachoz és alacsonyabb piaci kapitalizációval rendelkezik. Ezekkel a tényezőkkel az elemzők szerint a DTX könnyebben lát majd árfolyam-emelkedést, mivel kevesebb új pénzre van szüksége, miközben megtartja stabilitását.

Látogasd meg a DTX előértékesítést

Olvasd el a Fehér Könyvet

Csatlakozz a DTX közösséghez

...

A fenti írás egy vendégtartalom így annak tartalmáért a ProfitLine.hu semminemű felelősséget nem vállal. A megjelenített információk nem minősíthetők befektetési tanácsadásnak, befektetési ajánlásnak, értékpapír / kriptovaluta / token / ICO stb. jegyzésére, vételére, eladására vonatkozó felhívásnak, azok kizárólag tájékoztatásul szolgálnak. Minden befektetés esetében kiemelten fontos az azt megalapozó információk és lehetőségek széleskörű megismerése. Fektessen be megfontoltan, járjon el pénzügyeiben felelősségteljesen! A kripto-befektetések kockázata és volatilitása kiemelkedően magas.

A kényelmi díj eltörlésével több mint félmilliárd forint marad az autósoknál

Szeptember óta az autópálya-matrica online megvásárlása nem kerül többe annál, mintha benzinkúton szereznénk be, a kényelmi díj eltörlésével idén ősszel több mint félmilliárd forint marad az autósoknál - közölte az Energiaügyi Minisztérium infokommunikációért felelős államtitkára szombaton Facebook-oldalán.
2025. 12. 07. 13:00
Megosztás:

A lakossági számlákra jellemző kedvezmények már a vállalkozói csomagoknál is megjelennek

A bankok egyre inkább a lakossági termékeknél bevált kedvezményekkel próbálják megszólítani az új vállalkozói számlanyitókat: ilyen például az egyszeri jóváírás vagy a díjmentes számlavezetés – hívja fel a figyelmet a BiztosDöntés.hu szakértője. Ugyanakkor a kedvező költségek megtartása érdekében különösen fontos tisztában lenni a számlahasználati feltételekkel és a cég bankolási gyakorlatával.
2025. 12. 07. 12:00
Megosztás:

Licitpárbajokkal zárult a BÁV ART háromnapos aukciója

Licitpárbajokkal zárult a BÁV ART háromnapos aukciója, amelyen 800 tételből álló kollekció került kalapács alá a MOM Kulturális Központban - közölte a BÁV ART pénteken az MTI-vel.
2025. 12. 07. 11:00
Megosztás:

Magyar fejlesztésű applikáció segít összekötni a segíteni vágyókat a jó ügyekkel

Az önkéntesek nemzetközi napján, december 5-én startol a BuzzGo, egy ingyenes, hazai fejlesztésű alkalmazás, amely megkönnyíti az önkéntes munkák megtalálását és szervezését. Az app célja, hogy a jó szándék találkozzon a valódi szükséglettel. A Családokért Alapítványnak köszönhetően létrejött felület összeköti a segíteni vágyókat az önkéntes munkát hirdető szervezetekkel, intézményekkel, támogatva ezzel a közösségi összefogást.
2025. 12. 07. 10:00
Megosztás:

Feloldotta a kriptozárat a REVOLUT – újra pénzhez juthatnak a magyar felhasználók!

Meglepetésszerű enyhítéssel rukkolt elő a Revolut: ismét eladhatóvá váltak a bent ragadt kriptók mind a Revolut, mind a Revolut X felületén – noha új tokent továbbra sem lehet vásárolni, a szolgáltató fenntartja a korlátozásokat - számolt be a revb.hu portál.
2025. 12. 07. 08:30
Megosztás:

Hétfőtől megvásárolhatóak a 2026-os éves autópálya-matricák

Hétfőtől elérhetőek lesznek a 2026-ra érvényes éves autópálya-matricák. 2025. december 8-tól a jövő évi éves országos és vármegyei e-matricák mellett az új terméknek számító éves M1 regionális úthasználati jogosultság is megvásárolható lesz a NÚSZ Zrt.-nél és a legtöbb viszonteladó partnerénél, online és offline módon is. Fontos tudni, hogy az elővásárlás keretében idén decemberben megvett e-matricák érvényessége 2026. január 1-én kezdődik.
2025. 12. 07. 08:00
Megosztás:

Átadták az idei Prima Primissima Díjakat

Idén is tíz kategóriában vehették át a Prima és Prima Primissima Díjakat a magyar szellemi élet, a művészet, a tudomány és a sport jeles képviselői a Müpában megtartott pénteki gálaesten.
2025. 12. 07. 07:00
Megosztás:

MetaMask belép az előrejelző piacokra a Polymarket-integrációval

A MetaMask, a világ legnépszerűbb Ethereum-tárcája új területre lép: közvetlenül a predikciós piacokba integrálódik a Polymarket révén. A friss együttműködés lehetővé teszi, hogy a felhasználók valós események kimenetelére fogadjanak közvetlenül a tárcájukból.
2025. 12. 07. 06:00
Megosztás:

Orosz külügyminisztérium: az Európai Unió 1600 milliárd eurót veszített eddig a szankciókon

Az európai országok gazdasága 2022-től és 2025-tel bezárólag 1600 milliárd eurót veszített az Oroszország ellen bevezetett szankciók miatt - közölte az orosz külügyminisztérium szombaton.
2025. 12. 07. 05:00
Megosztás:

Solana: tartós veszteségek felé tart az árfolyam, vagy közeleg a fordulat?

A Solana árfolyama kritikus szakaszba ért: az elmúlt napok gyengülése továbbra is megerősíti azt a lefelé tartó csatornát, amely már egy hete meghatározza a mozgását. A piaci bizonytalanság látványosan nő, és a következő irányt most elsősorban a befektetői viselkedés fogja eldönteni.
2025. 12. 07. 04:00
Megosztás:

ÉKM: új szabályozás a vidéki települések teherforgalommal szembeni védelméért

A teherfuvarozást érintő úthasználati díjakról szóló átfogó intézkedéscsomag célja mindenekelőtt a teherforgalom visszaterelése a gyorsforgalmi úthálózatra, és a balesetek számának csökkentése, hogy ezáltal biztonságosabbá váljon a fő- és mellékutakon való közlekedés, és csökkenjen a településeket érő környezeti és zajterhelés - közölte az Építési és Közlekedési Minisztérium sajtóirodája szombaton az MTI-vel.
2025. 12. 07. 03:00
Megosztás:

Miért kezdik felfedezni a kriptót a nyugdíjasok?

A nyugdíj előtt álló vagy már nyugdíjas korosztály hosszú évekig messziről kerülte a kriptovalutákat, ám ez a trend lassan, de látványosan változik. A nagy intézményi szereplők belépése, a kriptós pénzügyi szolgáltatások fejlődése és az egyszerűbb hozzáférés miatt ma már sokan gondolkodnak azon, hogy portfóliójuk egy kis szeletét digitális eszközökbe fektessék. De vajon miért most, és milyen kockázatokkal jár mindez?
2025. 12. 07. 02:00
Megosztás:

A Maros-partra vezető új kerékpárút épül Makón

Uniós támogatással a Maros-partra vezető, 5,4 kilométer hosszú új kerékpárút épül Makón - tájékoztatta az önkormányzat az MTI-t.
2025. 12. 07. 01:00
Megosztás:

Átadták az Év kiváló magyar méze verseny díjait

A XVI. Gyulai Méz- és Mézeskalács Fesztiválon szombaton hirdették ki a fajtamézek versenyének eredményét és az idei év legjobb magyar mézét.
2025. 12. 07. 00:05
Megosztás:

A Bitcoin 92 000 dolláron áll – akár duplázódhat is 2026-ra, de a Digitap ($TAP) lehet az a kripto, amely ebben a ciklusban berobban

A Bitcoin ismét 92 000 dollár fölé emelkedett, és az iparág meghatározó szereplői máris találgatják, merre tarthat a következő időszakban.
2025. 12. 06. 23:00
Megosztás:

Ezekkel a számokkal nyerhettél az ötös lottón!

A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 49. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2025. 12. 06. 22:00
Megosztás:

A Bitcoin visszatér 93 000 dollár fölé, miközben az altcoinok is magukhoz térnek: a Digitap ($TAP) válik a 2026-os év legígéretesebb kriptós előértékesítésévé

A Bitcoin időről időre emlékezteti a befektetőket arra, milyen gyorsan képes mozdulni bármelyik irányba. Októberben 126 000 dollárig emelkedett, novemberben 80 000 dollár alá esett vissza, most pedig decemberre újra 93 000 dollár fölé kapaszkodott. A ciklus végi volatilitás jelen van, az ETF-beáramlások újra felerősödtek, a Vanguard végre csatlakozott a piacra, és a vezető kriptoeszközök is széles körben kezdenek visszapattanni.
2025. 12. 06. 21:00
Megosztás:

A Fitch Ratings továbbra is befektetésre ajánlja Magyarországot

A Fitch Ratings ismét megerősítette Magyarország államadósság-besorolását és továbbra is befektetésre ajánlja hazánkat – negatív kilátások mellett. 2025-ben világszerte leminősítési hullám volt látható, amely számos európai és régiós országot érintett, ezért is komoly eredmény, hogy az elmúlt időszakban elkerültük a leminősítést, így mind a három nagy hitelminősítő – a Fitch Ratings, a Standard and Poors és a Moody’s – változatlanul befektetésre ajánlja hazánkat.
2025. 12. 06. 20:00
Megosztás:

Az EB 120 millió eurós büntetést szabott ki az X-re

Az Európai Bizottság 120 millió eurós bírságot szabott ki az X (korábban Twitter) közösségimédia-platformra a digitális szolgáltatásokról szóló rendelet (DSA) átláthatósági előírásainak megsértése miatt - közölte pénteken a brüsszeli testület.
2025. 12. 06. 19:00
Megosztás:

Brit miniszterelnök-helyettes: súlyos gazdasági károkat okozott a kilépés az EU-ból

A brit miniszterelnök-helyettes szerint súlyos gazdasági károkat okozott Nagy-Britannia kilépése az Európai Unióból (Brexit).
2025. 12. 06. 18:00
Megosztás: