Mindjárt zárul a WienerAI előértékesítés, kevesebb mint 4 nap van hátra

Habár mindössze három hónappal ezelőtt indult az előértékesítés, a projekt már több mint 7 millió dollárnyi befektetést vonzott. A befektetők már alig várják, hogy a WienerAI piacra lépjen és megsokszorozza befizetéseiket.

Mindjárt zárul a WienerAI előértékesítés, kevesebb mint 4 nap van hátra

Kevesebb mint négy nap van hátra a WienerAI ($WAI) rendkívül sikeres előértékesítéséből.

Erre minden oka megvan, hiszen mesteri módon egyesíti a mesterséges intelligenciát és a mém érméket. A projekt által megálmodott AI alapú kripto kereskedési bot forradalmi újítás lehet, amely mindenki számára leegyszerűsítheti a kereskedést.

Az előértékesítés végéig a WienerAI tokeneket fix 0,00073 dolláros áron lehet megvásárolni, és még van pár nap a kedvezményes beszállóra.

Súlyos hiba lenne kihagyni ezt a lehetőséget, tekintve, hogy az előértékesítés ennyire sikeres. Ez arra enged következtetni, hogy a piacra lépés után további menetelés várható, és a token magáénak tudhatja a sikerhez szükséges összetevőket.

Amennyiben a $WAI bekerül a főbb tőzsdékre, az előértékesítési ár sokszorosára nőhet.

Megnézem a WienerAI oldalát

A piaci visszaesés közepette a befektetők a $WAI-hoz hasonló érméket figyelik

Az elmúlt héten az utóbbi két mérsékelt növekedése után a teljes kriptovaluta piacon visszaesés tapasztalható. A teljes piaci kapitalizáció ezzel 2,26 billió dollárra csökkent.

A Bitcoin 64 000 dollár köré esett a hét eleji 68 000-es csúcsról, aminek valószínűleg az az oka, hogy körülbelül 3,1 milliárd dollár értékű BTC-t egy ismeretlen pénztárcába helyeztek át a Kraken-en.

Eközben az Ethereum ($ETH), az új ETF-ekkel a piacra lépő altcoin is 3 170 dollárra esett a hét eleji 3 500 dollárról.

A közelmúltban történt tranzakciók, például a kripto alapkezelő Grayscale ügyletei szintén hozzájárultak az eséshez. A Grayscale 485,6 millió dollárt utalt a Coinbase-nek, a CoinbasePrime-tól pedig 14,8 millió dollárt kapott, ami 135 662 $ETH nettó kiáramlásnak felel meg, összesen 470,8 millió dollár értékben.

A múlt heti rally után a 2024-ben egyébként kiemelkedően teljesítő mém érme szektor is visszaesést tapasztalt. A Floki ($FLOKI), a Shiba Inu ($SHIB) és a Bonk ($BONK) 1,8%-ot, 5,74%-ot és 1,32%-ot estek az elmúlt hét nap alatt.

Mivel jelenleg visszaesés van a piacon, az okos és szemfüles befektetők új lehetőségek után kutatnak. Olyan projekteket keresnek, amelyek a következő hetekben várt potenciális fellendülés közepette nagyot mehetnek.

Ahhoz, hogy nyomokra bukkanjunk a következő nagy érmékkel kapcsolatban, nem is kell az előző negyedévnél korábban kutakodnunk.

Megnézem a WienerAI oldalát

A Q2 legfelkapottabb trendjei a WienerAI-ban egyesülnek

A Coingecko adatai szerint 2024 második negyedévében a mém érmék, valamint a mesterséges intelligencia voltak a vezető ágazatok a kripto térben.

A mesterséges intelligencia hatalmas térhódításba kezdett a ChatGPT 2022-es debütálása után, a lendület pedig 2024-re sem csökkent. A mém érmék évek óta töretlenül menetelnek, a kripto piac pedig különösen a kutyás témájú érméket kedveli.

A WienerAI ezt a két meghatározó trendet egyesíti. A projekt AI alapú kereskedési botja találkozik a mém érmék bohókás jellegével, ezzel végzetes párosítást alkotva. 

A trading bot tapasztalati szinttől függetlenül minden befektető számára megkönnyíti a kereskedést. A felhasználók a ChatGPT-hez hasonló felületen keresztül kérdéseket tehetnek fel, amire a bot azonnal választ ad.

WienerAI kriptovaluta előértékesítés

Az AI által a WienerAI felderítheti a piacot és ideális kereskedési lehetőségek után kutathat, sőt, még a legjobb decentralizált tőzsdéket (DEX) is kigyűjti az ügyletek lebonyolításához. Ezen kívül a kereskedők a maximálisan kinyerhető érték (MEV) botok ellen is védve vannak, miközben díjmentesen kereskedhetnek a WienerAI használatával.

Ami a mém érme részt illeti, a WienerAI egyértelműen a közösség kedvében kínál járni. A kripto rajongók imádják a kutyás érméket, az imádnivaló tacskó pedig mindenki szívét megmelengeti.

Ezekkel a funkciókkal a WienerAI olyan érmévé válik, amelyet nem kerülhetnek meg azok a kereskedők, akik maximalizálni szeretnék profitjukat most és a jövőben. A WienerAI tényleg a kereskedők legjobb barátja.

Nem meglepő hát, hogy a megbízható kriptovaluta oktatást kínáló platform, a 99Bitcoins egy YouTube videójában arról beszélt, hogy a mesterséges intelligenciát és a mémeket kombináló WienerAI akár 100-szoros növekedést is produkálhat.

Megnézem a WienerAI oldalát

Még van egy kis időd kedvezményes áron $WAI-t vásárolni, duplázd meg a profitod letétekkel!

A WienerAI teljes token készlete 69 milliárd darabból áll, a jelenleg is futó előértékesítésre pedig 20,7 milliárd darabot allokáltak.

A részvételhez csatlakoztasd a kriptovaluta pénztárcádat a WienerAI weboldalához, és vásárolj $WAI-t BNB, USDT vagy ETH használatával. Alternatív megoldásként bank- és hitelkártyákkal is vásárolhatsz.

A vásárlás után a befektetők azonnal letétbe helyezhetik a tokenjeiket, ezzel 141%-os éves hozamot szerezve.

Jelenleg nagyjából 7,3 milliárd $WAI tokent helyeztek letétbe, nagyjából körülbelül 5,3 millió dollár értékben. Ez több mint 70%-a az előértékesítés során befolyt 7 millió dollárnak.

A WienerAI intelligens szerződéseit a SolidProof minden részletre kiterjedően ellenőrizte, és megerősítette, hogy a kód sértetlen.

A WienerAI közössége, a “Kolbász Hadsereg” már több ezer főből áll, a felhasználók az X/Twitteren és a Telegramon is rendkívül aktívak.

Ne feledd, kevesebb mint négy napod maradt arra, hogy csatlakozz az előértékesítéshez! Nincs vesztegetni való időd, ha szeretnél $WAI-t vásárolni. A második negyedévet uraló AI és mém trendek továbbra is velünk maradnak, a WienerAI pedig nagyot kaszálhat velük (és te is). Ne maradj le!

Megnézem a WienerAI oldalát

Ezek is érdekelhetnek:

Bitcoin árfolyam-előrejelzés: Ismét 60 000 dollárra eshet a legnagyobb kriptó

A legjobb mém érmék, amelyeket mindenképp nézz meg augusztusban

WienerAI vásárlás 2024 – Lépésről lépésre útmutató kezdőknek

A fenti írás egy vendégtartalom így annak tartalmáért a ProfitLine szerkesztősége semminemű felelősséget nem vállal. A megjelenített információk nem minősíthetők befektetési tanácsadásnak, befektetési ajánlásnak, értékpapír / kriptovaluta / token / ICO stb. jegyzésére, vételére, eladására vonatkozó felhívásnak, azok kizárólag tájékoztatásul szolgálnak. Minden befektetés esetében kiemelten fontos az azt megalapozó információk és lehetőségek széleskörű megismerése. Fektessen be megfontoltan, járjon el pénzügyeiben felelősségteljesen! A kripto-befektetések kockázata és volatilitása kiemelkedően magas.

A 3 legjobb, valós hasznosságú banki kripto token jelenleg – és melyik a legjobb kriptós előértékesítés decemberben?

Ahogy a kriptopiacok érnek, a "érték" fogalma csendesen átalakul. A kereskedők figyelme már nem kizárólag az árfolyam-ingadozásokra vagy a rövid távú mozgásokra összpontosít. A fókusz egyre inkább azokra a platformokra kerül, amelyek valós pénzügyi problémákat oldanak meg: globális pénzmozgás, kriptóval történő mindennapi költés, illetve eszközkezelés súrlódás nélkül. Ebből az átalakulásból elsősorban a bankolásra fókuszáló tokenek profitálnak, különösen azok, amelyek már működő termékkel rendelkeznek, nem pedig jövőbeli ígéretekkel.
2025. 12. 20. 20:00
Megosztás:

Díjmentes, korlátlan adatforgalmat biztosít előfizetőinek a One Magyarország

Díjmentes, korlátlan mobilnetet biztosít az ünnepekre a One Magyarország, ami több mint 1,7 millió ügyfelet érint - tájékoztatta a társaság szombaton az MTI-t.
2025. 12. 20. 19:00
Megosztás:

Leáll az egyik legnagyobb hazai kriptovaluta-közvetítő is az új szabályozás miatt

Teljesen sokkolóan érkezett a hír december 8-án arról, hogy a Revolut kivonul kripto szolgáltatásaival Magyarországról. Nem ők az egyetlenek, a magyar CoinCash is bejelentette, hogy a Revoluttal egy időben ideiglenesen felfüggeszti minden szolgáltatását. Az okok ugyanazok: a magyarországi szabályozási környezetben bekövetkezett változás.
2025. 12. 20. 18:00
Megosztás:

Rekordhitelek, fogyó ingatlanok: meddig tarthat az Otthon Start lendülete?

Bár az októberi számok tükrében megkérdőjelezhetetlen az Otthon Start Program kezdeti lendülete, ugyanakkor már egyre többször lehet hallani a program iránti érdeklődés mérséklődéséről. Ennek ellenére a hitelintézetektől származó nyilatkozatok alapján úgy tűnik, hogy az OSP által gerjesztett hitelpiaci pezsgés az év végéig még biztosan kitart, illetve, ha lesz is némi visszaesés az év végén, akkor az leginkább szezonális hatással magyarázható - írja közleményében a Bank360.
2025. 12. 20. 17:00
Megosztás:

Kollektív elbocsátást jelentett be az egyik legnagyobb román autóipari cég

Kollektív elbocsátást jelentett be az egyik legnagyobb román autóipari cég, a Leoni - írja a profit.ro a vállalat közleménye alapján.
2025. 12. 20. 16:00
Megosztás:

Biztosítók figyelmeztetnek: a karácsony a lakástüzek főszezonja

Sajnálatos módon az ünnepek alatt is történnek tragédiák, sőt, bizonyos káresemények száma még meg is ugrik a karácsonyi időszakban. Ilyen tipikus káresemény a lakástűz, melyek száma december utolsó hetében érezhetően megemelkedik. A Bank360 ennek kapcsán hazai biztosítókat kérdezett arról, hogy mi jellemzi leginkább az év végi lakástüzeket.
2025. 12. 20. 15:00
Megosztás:

Egyre több középkorú él saját lakásban Magyarországon

A szeptemberben elindult, első lakásukat megvásárlókat célzó, kedvezményes, államilag támogatott Otthon Start Program újra a lakáspiacra és a lakástulajdonlásra irányította a figyelmet.
2025. 12. 20. 14:00
Megosztás:

100 milliárdos lendületet kap a lakossági energiatárolás

Több tízezer magyar háztartás szerelheti fel otthonát korszerű energiatároló berendezésekkel a februárban induló lakossági energiatárolási programnak köszönhetően. A pályázat szakmai előkészítéséről 2025. december 19-én tartott Czepek Gábor kormánybiztossal közös egyeztetést a Magyar Akkumulátor Szövetség.
2025. 12. 20. 13:00
Megosztás:

Szintet lépett, a Standard kategóriában folytatja az STRT Holding

Még az ünnepek kezdete előtt debütált a Budapesti Értéktőzsde Standard kategóriájában a hazai startup-ökoszisztéma egyik legaktívabb befektetési és tudásipari szereplője, az STRT Holding Nyrt.. Magyarország közismert angyalbefektetőjéhez, Balogh Petya nevéhez köthető társaság alig 24 hónappal a BÉT Xtend piacán való megjelenését követően kezdeményezte átlépését a szabályozott piacra, amelyhez kapcsolódóan nyilvános részvénykibocsátást (IPO) is végrehajtott. A növekedési és befektetési célok finanszírozását célzó részvényjegyzéssel az STRT végül 1,35 milliárd forint értékben vont be tőkét részvényenként 900 forintos áron.
2025. 12. 20. 12:00
Megosztás:

Rendkívül erős a tranzitforgalom az utakon

Rendkívül erős a nyugatról keletre tartó tranzitforgalom, több autópályán és főúton is balesetek és torlódások nehezítik a közlekedést - derül ki az Útinform szombat reggeli tájékoztatásából.
2025. 12. 20. 11:00
Megosztás:

Az idén dupla mennyiségű tápadományt kapnak az állatmenhelyek a kormány jóvoltából

Az idén dupla mennyiségű tápadományt kapnak az állatmenhelyek a kormány jóvoltából. A tápadományok kiszállítása pénteken megkezdődött - olvasható az Igazságügyi Minisztérium MTI-hez pénteken eljuttatott közleményében.
2025. 12. 20. 10:00
Megosztás:

A karácsony előtti utolsó napokban is sokat lehet spórolni az Árfigyelővel

Pénzt és időt spórolhatnak a családok a karácsony előtti utolsó napok forgatagában, ha használják az online Árfigyelőt – erre hívja fel a figyelmet a Gazdasági Versenyhivatal (GVH). A GVH által működtetett rendszerben már több mint 5000 különböző élelmiszer-, illetve háztartási termék napi szinten frissülő ára hasonlítható össze, országszerte mintegy 1800 boltban. Egy körültekintően megtervezett nagybevásárlással akár több ezer forintot is lehet spórolni, ráadásul sokkal gyorsabban elintézhető a karácsonyi asztalra, vagy a karácsonyfa alá kerülő termékek beszerzése.
2025. 12. 20. 09:00
Megosztás:

A 4iG Nyrt. befektet az amerikai Axiom Space cégbe

A 4iG Űr- és Védelmi Technológiák Zrt. (4iG SDT) végleges befektetési megállapodást kötött az amerikai kereskedelmi űripar egyik vezető, magántulajdonban lévő vállalatával, az Axiom Space Inc.-vel (Axiom Space). A megállapodás értelmében a 4iG SDT két lépésben megvalósuló tőkeemelést hajt végre az amerikai űripari vállalatban összesen 100 millió USD értékben: 2025. december 31-ig 30 millió USD, míg 2026. március 31-ig 70 millió USD összegben. A megállapodás történelmi lépést jelent a Magyarország és Egyesült Államok közötti űrkutatási és űripari együttműködésben: első alkalommal valósul meg, hogy magyar vállalat amerikai űripari cégben hajt végre befektetést, és ezzel aktív szerepet vállal az űrkutatási ökoszisztéma, valamint az alacsony Föld körüli pályán (LEO) kiépülő kereskedelmi alapú űrinfrastruktúra fejlesztésében.
2025. 12. 20. 08:00
Megosztás:

Az olcsóbb modellek után jövőre a kínai prémiumautók tarolhatják le az európai piacot

Látványosan gyors átalakulás zajlik a magyar autópiacon, amelyen a kínai márkák olcsóbb modelljei villámgyorsan szereztek stabil részesedést. A vásárlók nyitottsága, a kereskedők átalakuló szerepe, az egyszerűbb gyártási és konfigurációs modell, valamint az árak olyan versenykörnyezetet hoztak létre együttesen, amelyben az erős szabályozói nyomásnak is kitett hagyományos márkáknak radikálisan alkalmazkodniuk kell.
2025. 12. 20. 07:00
Megosztás:

Európai egyetem magyar vezetője kapott rangos üzleti díjat

A Fiatal Vállalkozók Hete záróeseményén Noll-Batek Frigyes, a Varsovia Üzleti és Alkalmazott Tudományok Egyetemének prorektora vehette át a FIVOSZ különdíját. A díj elismeri a magyar irányítású Pozsonyi Kihelyezett Tagozat négy év alatti gyors növekedését, az innovációt, a jövő vállalkozóinak és vezetőinek képzése iránti elkötelezettséget. A 2021-ben indult pozsonyi intézmény mára több mint 3000 hallgatót ért el, ezzel a Varsovia lett a legtöbb magyarországi diákot képző külföldi egyetem. A prorektor szerint a siker a közösség, a gyakorlatorientált képzés és a nyitott, ponthatár nélküli felvételi rendszer érdeme, ahol valódi teljesítmény áll a diploma megszerzése mögött.
2025. 12. 20. 06:00
Megosztás:

Jó évet zár a BYD 2025-ben

A BYD kiváló évet zár 2025-ben, az első 11 hónapban összesen 4,182 millió autót gyártott, ez 2024 azonos időszakához viszonyítva 11,3 százalékos növekedés - tájékoztatta a BYD Company Limited az MTI-t közleményben abból az alkalomból, hogy a cég kínai, Jinan városában működő üzemében legyártották a 15 milliomodik NEV (új energiákkal hajtott) autót.
2025. 12. 20. 05:00
Megosztás:

Ekkora hitelre futja a legutóbbi átlagfizetésből

Októberben a magyarországi bruttó átlagkereset már megközelítette a 700 ezer forintot, ami 8,7%-os emelkedést jelent év/év alapon. Ugyanakkor a nettó átlagkereset 482 400 forint, míg a nettó medián kereset 401 100 forint volt, ami 10%-os, illetve 10,3%-os emelkedést jelentett az előző év azonos időszakihoz képest. A reálkereset ennél jóval szerényebb mértékben, 5,5%-kal emelkedett egy év leforgása alatt. A fentiek fényében a Bank360 annak számolt utána, hogy mekkora lakáshitelre, illetve mekkora személyi hitelre elegendő az októberi átlag- és mediánbér.
2025. 12. 20. 04:00
Megosztás:

Vényírási jogosultságot kapnak a gyógyszerészek

A szakmai díjak jubileumi díjátadóján jelentették be a történelmi jelentőségű döntést.
2025. 12. 20. 03:00
Megosztás:

Ha a bruttó béred kisebb, mint 692.700 Ft, akkor rossz hírünk van számodra!

Magyarországon tovább nőttek a jövedelmek: októberben a bruttó átlagkereset elérte a 692 700 forintot, ami 8,7 százalékos növekedést jelent az előző év azonos időszakához képest. A nettó átlagbér ennél is nagyobb ütemben, egy év alatt már 10 százalékkal emelkedett. Mindez kedvező hír azoknak is, akik kölcsön felvételén gondolkodnak, mivel a magasabb fizetés lehetővé teszi nagyobb havi törlesztőrészlet vállalását. Miért fontos ezzel foglalkozni most?
2025. 12. 20. 02:00
Megosztás:

Itt a vége! Az EURÓ árfolyama már nem lesz olcsóbb

Nem várható további forint-erősödés: a gazdasági növekedés átmeneti felgyorsulására számítanak jövőre az OTP Bank elemzői.
2025. 12. 20. 01:00
Megosztás: